Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się nowa operacja

8 postów w tym temacie

Bierzecie czynny udział w organizowanych operacjach?

Ta... jedna misja co 2 dni, czynny udział... misji 84 po zakupie dodatkowych kampanii, a operacja kończy się 10 lutego, więc połowy nie ma możliwości skończyć na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 13:02, Aludra napisał:

Bierzecie czynny udział w organizowanych operacjach?

Ta... jedna misja co 2 dni, czynny udział... misji 84 po zakupie dodatkowych kampanii,
a operacja kończy się 10 lutego, więc połowy nie ma możliwości skończyć na czas


Po zakupieniu dodatkowych kampanii zwiększa się liczba misji które można wykonać i mi na przykład skróciło czas oczekiwania do 2 dni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza operacja jaką wydali. Mapy są słabe, bronie nowe ze skrzynki brzydkie, co do misji to się czepiać nie będę. Nie mniej jednak, niewarte prawie 5 euro, tym bardziej, że małe szanse na zwrócenie się kasy tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bierzecie czynny udział w organizowanych operacjach?
> >
> > Ta... jedna misja co 2 dni, czynny udział... misji 84 po zakupie dodatkowych kampanii,
>
> > a operacja kończy się 10 lutego, więc połowy nie ma możliwości skończyć na czas
>
>
> Po zakupieniu dodatkowych kampanii zwiększa się liczba misji które można wykonać i mi
> na przykład skróciło czas oczekiwania do 2 dni :p

Krótszy czas oczekiwania (2 dni) - to się zgadza. Natomiast po tych 2 dniach odblokowana jest tylko 1 misja. Właśnie sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem operacje i trochę zniesmaczył mnie fakt, że za dodatkowe kampanie trzeba wydać praktycznie drugie tyle. No, ale nic... dostałem 3 nowe skrzynki, sprzedałem za nieco ponad 1 euro każdą. Trochę pograłem i stwierdziłem, że i tak nie mam na co wydawać tych wirtualnych pieniędzy na Steamie, więc kupiłem te 2 płatne kampanie. Wyfarmiłem skrzynki, sprzedałem, wszystko klawo. Wczoraj odnowiła mi się możliwość wykonania misji i dostałem za nią Desert Eagle | Hand Cannon (Minimal Wear) wartego 10 euro...

...i jak tu się pozbyć tych pieniędzy na Steamie, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ TO POPRAWIĆ, GDYŻ DOSTĘP DO NOWYCH MAP OPERACJI NA OFICJALNYCH SERWERACH JEST DARMOWY DLA WSZYSTKICH!!! Jest tak już od czasów poprzedniej operacji - Breakout i w tej nowej - Vanguard - też tak jest.

Chociaż ja i tak kupiłem dostęp do operacji oraz tych 2 opcjonalnych, dodatkowo płatnych kampanii dla tych różnych misji z możliwością zdobycia skrzynek, innych wyglądów broni etc. i mam nadzieję, że jednak to się zwróci uda się na tym zarobić (do portfela Steam).

Potem można za to kupić np. klucze do skrzynek i wymieniać się nimi (przez oficjalne okienko wymiany na Steam) na Steam Gifty np. z Rosji, jeśli nie mają blokady regionalnej, gdyż są dużo tańsze. :)

Jakby co, to daję linki do postów m.in. o tym jak tanio kupować gry (poza tym można znaleźć też samemu inne poradniki np. przez Google) i lepiej NIE przez key/gift shopy za pieniądze jak Kinguin:

http://lowcygier.pl/keyshopy/valve-complete-pack-ok-53-zl-kinguinie/#comment-1612663865
http://grajpopolsku.pl/forum/viewtopic.php?f=49&t=2473&sid=40a4b68784760823fb03252bc55586b8&start=20#p24809
http://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=98
http://lowcygier.pl/bundle/humble-jumbo-bundle-3/#comment-1688506363

To chyba NIE jest tak do końca nie zgodne z komentowanym materiałem, gdyż przynajmniej część ludzi bierze udział w tych operacjach w CS:GO, żeby sobie zarobić np. na gry na Steam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna operacja, cały mój ekwipunek stracił na wartości - z samych misji nie wystarczy by odrobić to w dwa tygodnie co na nią wydaliście. W Breakout wystarczył jeden, szczęśliwy mecz, a już miałem 80% zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować