Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Zgarnij koszulkę LEGO Batman 3: Poza Gotham

32 postów w tym temacie

Koszulka poczuje się u mnie dobrze bo nie wrzucę jej do szafy czy na półkę z etykietą typu "Growe Gadżety" żeby się potem przy nich brendzlować. Będę ją po prostu nosił. Nie na co dzień, bo sie szybko zniszczy, ale co jakiś czas pomoże mi uratować świat. (Why so serious? dop. Joker)
Ok. Głównie mój świat i głównie przed nudą. To wypad na meczyk i mleko do pubu, to turniej w Fifkę u kumpli z odrobiną wody ognistej. Podobnie jak w grze otaczać ją będzie dobry humor, żarty i ogólna uciecha, gdyż smutkom i lamentom mówimy stanowcze nie! Parówkowym skrytożercom też.
Rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego u mnie koszulka poczuje sie najlepiej? Powód jest baaardzo prosty.
Dość często zostaje u mnie dziewczyna na noc i bierze moje koszulki. A pokażcie mi koszulkę która jest nieszczęśliwa jak jest na dziewczynie bez stanika? :D Więc myślę że koszulka batmana będzie najszczęśliwszą koszulka na świecie u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mały offtop, ale przed chwilą odwiedził mnie Batman. Okropnie przeklinał, wrzeszczał coś o napadzie, kradzieży... nie wiem o co chodzi.

Aha! Kazał przekazać to:

20141114162157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta koszulka poczuje się u mnie jak w domu? Hmm... Może dlatego, że razem z moim młodszym bratem kochamy gry LEGO i super bohaterów MARVELA. A jak byśmy mieli koszulki, to czyniłoby to nas prawdziwymi fanami.
PS. Jak wygram koszulkę to będę musiał kupić bratu drugą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego ta koszulka poczuje się u mnie jak w domu? Hmm... Może dlatego, że razem z moim
> młodszym bratem kochamy gry LEGO i super bohaterów MARVELA. A jak byśmy mieli koszulki,
> to czyniłoby to nas prawdziwymi fanami.
> PS. Jak wygram koszulkę to będę musiał kupić bratu drugą :P
Jako fan MARVELA zostaw lepuej tę koszulkę dla fanów DC :D No i skąd weźmiesz wtedy drugą dla brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawód Batman jest bardzo stresogenny co można stwierdzić próbując wcielić się w przedstawiciela tej branży. Mogę pomóc Batmanowi wyciszyć się i nabrać nowych sił witalnych oferując dwie sesje medytacyjne w ciągu dnia. Co by na serce się nie przekręcił.

20141114175810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka poczuje się u mnie jak w domu, bo:
Jest to koszulka na jaką mój dom nie zasługuje..
Ale jest to koszulka jakiej mój dom potrzebuje...
Nieprzekupna, niespieralnie czarna...
Koszulka od gram.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka poczuje się u mnie jak w domu ponieważ mam masę klocków lego, oraz gier komputerowych w tym te z Batmanem. No i bardzo lubię postać Batmana. Jeśli wygram tę koszulkę będę w niej biegać po domu śpiewając Na na na na na na na na na na na na na na na na... BATMAN! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka poczuje się u mnie jak w domu, ponieważ sam Christian Bale (odtwórca roli Batmana) wysłał do mnie sms-a i poinformował o tym konkursie. :D Napisał dodatkowo, że sam by chciał taką koszulkę, lecz jest to konkurs w Polsce i nie będzie mi odbierał szansy na nią. Poczeka na taki konkurs w USA. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego Mroczny Rycerz taki jak ja potrzebuje- KOSZULKI Z BATMANEM, a nic nie przebije Lego Batmana, bo sami wiecie- nie dość, że batman, który z natury jest niezniszczalny, to jeszcze Lego, co daje +10 do niezniszczalności. Tak jak Batman ma uniwersalny przybornik, tak Lego jest też hiper-uniwersalne, co oznacza, że taki Mroczny Rycerz ja może lepiej zwalczać zbrodnię w tym świecie pełnym niegodziwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego koszulka miała akurat trafić do mnie ? Jestem graczem który ma już trochę latek a kocha gry które potrafią rozbawić 5-latka oraz 50-latka, takimi właśnie grami są serie lego przy których można spędzić czas samemu jak i ze znajomymi. Postać Batmana szczególnie lubię ze względu na film pt"Lego Przygoda" gdzie był chłopakiem Lucy.Koszulka którą bym nosił przypominała by mi o śmiesznych chwilach z grami jak i z filmem serii lego. Mam nadzieję że rozpatrzycię moją osobę i bd mógł wam odesłać zdjęcie kiedy siedzę na kanapie w waszej koszulce rozbawiony do bólu brzucha grając w najnowszego Batmana 3. Dzięki i pozdrowienia dla całej redakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość obecnych tutaj uważa, że koszulka należy się im ponieważ ją noszą, ale tak naprawdę jedynie się do niej przyzwyczaili. Ja się w niej narodziłem. Zostałem przez nią ukształtowany. Nosiłem ją nawet zanim stałem się mężczyzną, a przez ten czas stała się częścią mnie. Koszulka was zdradzi, ponieważ należy do mnie, ponieważ JA JESTEM KOSZULKĄ!

A tak poza tym to jestem fanem Batmana od małego dziecka i bardzo bym się ucieszył z tej, całkiem ładnej koszulki. Zresztą Batman był jedną z najfajniejszych potraci w Lego the Movie, więc kto nie chciałby koszulki właśnie z nim? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować