Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Terraria już dostępna na Xbox One

25 postów w tym temacie

W ilu to cudo dziala klatkach i jakiej rozdzialce? Jesli nie dla takich technologicznych majsterszykow warto kupowac konsole, to juz nie wiem po co. Kiedy teraria na kalkulatory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 21:36, lewy725 napisał:

Nie czaje.


Tak, to akurat daje sie zauwazyc...

Jesli dla kogos to grafika jest wyznacznikiem jakosci gry, to rzeczywiscie Terraria nie bedzie mu miala wiele do zaoferowania. Na szczescie sa jeszcze gracze, dla ktorych bardziej liczy sie grywalnosc. I to dla nich powstaja takie tytuly. Sam mam juz ponad 900 godzin na liczniku (wedlug Steama) i z niecierpliwoscia czekam na kolejny update (1.3), majacy wprowadzic nowych bossow, nowy sprzet i nowe obszary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak tracisz czas niepotrzebnie...

Z pokoleniem dx11 jest tak, jak z nawiedzonymi posiadaczami Ferrari nie potrafiącymi zrozumieć czemu ktoś jeżdzi sobie Trabantem. ;)

Ale z drugiej strony też trochę dziwi mnie wydawanie gry której czas jest już policzony na nową platformę.
Jedyny sens w tym, to chyba budowanie marki w świadomości klienta z myślą o kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 22:02, meryphillia napisał:

trochę dziwi mnie wydawanie gry której czas jest już policzony


Czas Terrarii policzony? Nie mam od jakiegos czasu kompa, wiec cos mi moglo umknac, ale wydaje mi sie, ze az tak zle nie jest. Zarowno wersja konsolowa, jak i pecetowa, nie powinny wiele stracic na tym, ze Red zajmie sie nowym tytulem. 505 Games planowalo wspierac gre dosc dlugo, chyba, ze cos sie zmienilo. Pecetowa wersja tez ma otrzymywac nowy content (juz bez udzialu Reda). Moze nie bedzie tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by po nadchodzącym patchu ukazało się jeszcze coś równie dużego do gry.
Wszystko oczywiście i tak będzie zależeć od terminu wydania Terrari 2.
Jeśli dopiero będzie to w 2016, to byc może jakis solidna zawartość jeszcze dodadzą, choć nie nastawiałbym się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 23:49, meryphillia napisał:

Wątpie by po nadchodzącym patchu ukazało się jeszcze coś równie dużego do gry.


Cos rownie duzego moze nie, ale z tego, co wiem, Skiphs i Yoraiz0r (czyli obecni czlonkowie ekipy Re-Logic) planuja wspierac Terrarie i pracowac nad nia po wypuszczeniu 1.3. Warto tez brac pod uwage, ze vra ma juz ponad 3 lata, rzadko ktora gra AAA dostaje nowy content po takim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jesli dla kogos to grafika jest wyznacznikiem jakosci gry, to rzeczywiscie Terraria nie
> bedzie mu miala wiele do zaoferowania. Na szczescie sa jeszcze gracze, dla ktorych bardziej
> liczy sie grywalnosc. I to dla nich powstaja takie tytuly. Sam mam juz ponad 900 godzin
> na liczniku (wedlug Steama) i z niecierpliwoscia czekam na kolejny update (1.3), majacy
> wprowadzic nowych bossow, nowy sprzet i nowe obszary.

No przeciez czlowieku ta gra wyszla juz na 30 innych platformach, i zadzialalaby na kazdym wyswietlaczu, wiec chyba logiczne, ze na nowej konsoli, chce sie miec cos lepszego niz to samo co na starych? No chyba, ze jestes typkiem, co to sobie VHS dalej oglada na nowym TV, bo to nie obraz czy grafika sie liczy. Tak, nowe konsole powinny rownac sie nowej jakosci, ale zapewne masz slabego PC i grasz na steamie. Ja to cos widzialem na smartphonach. Tu jest dokladnie to samo, Juz biegne do sklepu i wydaje 1700 zeby grac w gre z telefonow czy starych kompow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem swoją przygodę z grami od amigi i commodore 64. Teraz mam PS4 i cholernie mnie wpieniają te gry wyglądających jak z tamtych czasów, są owszem wyjątki tak zwane "perełki", ale bez przesady, na steam od groma tego, na Ps4 to samo. I wszystko pod przykrywką "wspieramy nie zależnych", a moim zdaniem jest tak że gry z grafiką RETRO znajdują się tylko po to żeby posiadacze PS+ nie mówili że nic nie ma. Oczywiście wszystko rzecz gustu. A tak poza tym to minecraft który wygląda jak gra z latach 90 ma ogromną część odbiorców w wieku 8-16lat? Tak jak ktoś napisał nie wydaje się kupę kasy żeby docelowo grać w takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, w dzisiejszych czasach, większy sens ma granie, w tego typu gry, na mocnych smartfonach niż konsoli stacjonarnej .. jednak im większa dostępność platformowa tym teoretycznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 13:43, Ellsir napisał:

No przeciez czlowieku ta gra wyszla juz na 30 innych platformach


No i? To, że gra działa na smartfonach oznacza, że ma nie wychodzić na inne platformy? Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mają jednocześnie kompa, smartfona i konsolę, czy też o takiej ewentualności nie pomyślałeś?

Dnia 15.11.2014 o 13:43, Ellsir napisał:

wiec chyba logiczne, ze na nowej konsoli, chce sie miec cos lepszego niz to samo co na starych?


"Więc chyba logiczne, że na nowej konsoli JA CHCĘ mieć coś lepszego, niż to samo, co na starych?" - poprawiłem Twoją wypowiedź, by miała więcej wspólnego z rzeczywistością.

Dnia 15.11.2014 o 13:43, Ellsir napisał:

No chyba, ze jestes typkiem, co to sobie VHS dalej oglada na nowym
TV, bo to nie obraz czy grafika sie liczy.


Mocny argument, serio... Oczywiście kompletnie pozbawiony jakiegokolwiek sensu, ale to już inna kwestia. Niezależnie od tego, czy będę oglądał, powiedzmy, Kapitana Blooda na VHS czy na Blu-ray, film pozostaje bez zmian, jego jakość się nie zmienia, nadal pozostaje kawałem świetnego kina przygodowego. A teraz wyobraź sobie arcydzieło efektów specjalnych, wydane w rozdzielczości 256k (bo 4k jest zbyt oldskulowe), ale kompletnie pozbawione jakiejkolwiek sensownej fabuły, w którym występują aktorzy na poziomie gwiazd polskiej kinematografii (np. bracia Mroczkowie) i z debilnymi dialogami. Dokładnie tak samo jest z grami - słaba graficznie gra, ale zawierająca solidną porcję miodu, zapewni wiele godzin rozrywki. Ale gdy mamy do czynienia z sytuacją odwrotną, czyli z przepiękną, lecz niesamowicie płytką grą, raczej wiele przyjemności z grania mieć nie będziemy. I dlatego w pierwszej kolejności zwracam uwagę na miodność, grafika jest dla mnie na bardzo dalekiej pozycji. Ale to tylko ja.

Dnia 15.11.2014 o 13:43, Ellsir napisał:

ale zapewne masz slabego PC i grasz na steamie.


Zachowaj, proszę, swoją domorosłą pseudopsychologię dla siebie. Do rozmowy wiele nie wnosi, a tylko się odechciewa odpisywać na takie coś. Inna sprawa, że nie tylko nie mam słabego kompa, ale w ogóle nie mam kompa, bo moje MSI jest w serwisie :)

Dnia 15.11.2014 o 13:43, Ellsir napisał:

Ja to cos widzialem na smartphonach.


Wiesz, ja na smartfonach widziałem (a nawet mam) także GTA: Vice City. W najmniejszym stopniu nie zmienia to faktu, że gra jest świetna nawet dziś, wiele lat po premierze.

Dnia 15.11.2014 o 13:43, Ellsir napisał:

Juz biegne do sklepu i wydaje 1700 zeby grac w gre z telefonow czy starych kompow.


Ale nie mierz innych swoją miarką, dobrze? To, że TY tak nie zrobisz, nie znaczy, że innych to nie interesuje. A są osoby, dla których konsola jest jedyną platformą do grania, jaką mają. Czemu fakt, że CIEBIE to nie interesuje, ma sprawiać, że oni mają nie grać w tytuł, który może ich zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegalem że tracisz czas bezcelowo, a Ty dalej próbujesz przekonać pokolenie dx11 że ludzi grają też i w inne gry niż tylko te, które się ukazały w ostatnim miesiącu...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zgadzam się z tobą w 100%. Ale trochę przesadzasz z tym, że kolega nie napisał że to jego zdanie. Przecież jego post nie cytował wypowiedzi kogoś innego. Logiczne jest, że swoje zdanie jakie zamieścił w poście należy do niego, nie do innej osoby. Więc nawet jeśli nie ma "moim zdaniem" to w domyśle przecież wiadomo, że to jego zdanie. Takie masło maślane, ale myślę że zrozumiałe
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat ponad 300 tys użytkowników ściąga wszystko bez limitów. ŚCIĄGAJ BEZPIECZNIE, ANONIMOWO I LEGALNIE !

Dlaczego ? Nowa metoda pobierania, która symuluje pobieranie poczty mailowej z bardzo dużymi załącznikami.
Nic nie wysyłasz, nic nikomu nie udostępniasz. A w przypadku gdyby ktoś monitorował Twoją sieć, to nie widzi nic, poza dużą ilością maili.

A maile są objęte tajemnicą korespondencji :)

Gotowe do pobrania :

Far Cry 4 !!! Pro Evolution Soccer 2015 !!! LEGO Batman 3: Poza Gotham PL !!!

Assassin''s Creed: Rogue , Call of Duty: Advanced Warfare, Sid Meier''s Civilization: Beyond Earth PL, Sleeping Dogs: Definitive Edition , The Evil Within, Ryse: Son of Rome, Śródziemie: Cień Mordoru PL, Obcy: Izolacja, Forza Horizon 2 oraz FIFA 15 PL DUBBING na wszystkie platformy.

Ewolucja planety małp Lektor PL , Hobbit: Pustkowie Smauga PL | Wersja Rozszerzona DUBBING PL, Transformers: Wiek Zagłady, Jak Wytresować Smoka 2 | Dubbing PL, Dracula Historia Nieznana, Dawca pamięci , The November Man
... i wiele innych gier, programów, seriali i filmów z lektorem lub dubbingiem.

Jeżeli czego szukasz, a nie ma tego u nas NAPISZ PROŚBĘ ! Wstawimy to w max 2 dni !


Pamiętaj: CAŁY ROK ŚCIĄGANIA BEZ LIMITÓW ! (żadne konto premium tego nie przebije !)

Zapraszamy na http://goo.gl/PXpcLW - skrót do polskiego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 19:29, meryphillia napisał:

Ostrzegalem że tracisz czas bezcelowo


I co ja poradze, ze idealista jestem i chcialbym zbawic swiat? ;) Chcialbym, by ludzie zwracali uwage na fabule, na glebie postaci, na miodnosc, na mozliwosci, jakie gra oferuje, a nie na to, czy dziala w 1080p czy w 4k. :(

@ Snafu

Poprawilem jedynie te fragmenty, gdzie kolega generalizuje, twierdzac ze jest tak, jak mowi. Nie jestem fanem generalizowania i przypisywania swojego zdania innym, tylko dlatego sie uczepilem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować