Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Far Cry 4 - Co rynek gier zawdzięcza serii?

8 postów w tym temacie

"Ciężko jednak doszukiwać się w niej jakiś znaczących innowacji."
Czy nie powinno byc jakichś zamiast jakiś?

Co do samej serii, uwazam ze FC3 a teraz 4 moga byc uznane za najlepsze fpsy singlowe w historii.
Rozlegly swiat niemal bez spoin czy momentow ladowania oraz znakomita grafika wsparta interesujaca fabula i bohatyrowiczami.
Trudno znalezc fpsa, ktory posiada wszystkie wyzej wymienione zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Ciężko jednak doszukiwać się w niej jakiś znaczących innowacji."
> Czy nie powinno byc jakichś zamiast jakiś?
>
> Co do samej serii, uwazam ze FC3 a teraz 4 moga byc uznane za najlepsze fpsy singlowe
> w historii.
> Rozlegly swiat niemal bez spoin czy momentow ladowania oraz znakomita grafika wsparta
Zgoda, poza przymiotnikiem - interesująca. Fabuła w trójce, pomimo świetnej postaci świro Vasa, była przeciętna.
> interesujaca fabula i bohatyrowiczami.
> Trudno znalezc fpsa, ktory posiada wszystkie wyzej wymienione zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to najlepsza seria teraz shooterów na rynku. Bogaty świat, zawsze przyłożenie się do fabuły (jak wychodzi tak wychodzi) ale jest duży wkład w historię i bohaterów. Gra piękna ze świetnym systemem strzelania który daje fun a nie wkurzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Co do samej serii, uwazam ze FC3 a teraz 4 moga byc uznane za najlepsze fpsy singlowe
> w historii.
> Rozlegly swiat niemal bez spoin czy momentow ladowania oraz znakomita grafika wsparta
> interesujaca fabula i bohatyrowiczami.
> Trudno znalezc fpsa, ktory posiada wszystkie wyzej wymienione zalety.

Żartujesz chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego FarCry''a wspominam miło do dziś. Świetna grafika, gameplay i środowisko. Dwójka była już dla mnie kiepska, a trójka, cóż... Mimo, iż technicznie jest świetna to motyw dżungli mi sie przejadł, historia wydawała mi się mało "prawdziwa" i gra mnie nie porwała. Facet trafia do klatki, ucieka i w kilka minut przystepuje do lokalnego plemienia i biega z karabinem w rękach. Za czwórkę pewnie podziękuję, chociaż trójka ma mnóstwo fanów, którzy pewnie będą usatysfakcjonowani czwórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do samej serii, uwazam ze FC3 a teraz 4 moga byc uznane za najlepsze fpsy singlowe w historii. Rozlegly swiat niemal bez spoin czy momentow ladowania oraz znakomita grafika wsparta interesujaca fabula i bohatyrowiczami. Trudno znalezc fpsa, ktory posiada wszystkie wyzej wymienione zalety.

W 4tą część nie grałem ale nie zgodzę się z tym, że FC3 ma interesującą fabułę. Owszem, ma ona zadatki na bycia taką ale w ostateczności staje się banalną i miejscami głupią, do czego przyczyniają się kreacje niektórych bohaterów i głównej postaci niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować