Zaloguj się, aby obserwować  
Lampek

Na jakie gry czekacie?

702 postów w tym temacie

Mam zamiar założyć klan jak tylko będę miał sprawny internet z EDGE(mam źle zainstalowany radiowy). Jak będzie gotowy net to od razu zaczynam grać z kumplami, mam już kilku- jak jesteś dobry to z przyjemnością Cię powitam ale to jest kwestia jeszcze przynajmniej miesiąca. A ET:Quake Wars został zapowiedziany i prawdopodobnie dwie drużyny: Stroog''owie i ludzie. Podobno ma być wypasiony daltego na niego czekam( ostatnie zdanie jest na temat:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najbardziej grą na którą czekam z olbrzymią niecierpliwością to of corz GOTHIC 3 ;p Tylko trzeba będzie wpierw do piecyka dołożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan RPG/RTS, no i D&D to czekam na "Dungeons and Dragons: Dragonshard". Poza tym oczekuję "The Elder Scrolls IV: Obvilion", "Gothic III", no i "Heroes of Might and Magic V" (i rzecz jasna "Dark Messiach of Might and Magic").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wyjdzie na to, ze czekam na wszystkie gierki:)>
ja bym chciał kolejną część Chronicles of Riddick a najlepiej aby wyszła w zestawie z Escape from Butcher Bay- kupiłbym sobie bo jedynka jest za krótka i nie chce mi się setki na nią wydawać(15 h grania wg.CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na KotORa 3, Heroes 5, Might & magic X, GTA 4, Gothic 3, StarCraft 2, Diablo 3... Temat nie do wyczerpania, każda gra może mieć kontynuacje. Proponuję, by tutaj raczej wymieniać, jaka powinna być gra na którą czekamy - będzie można wymienić się poglądami i opiniami. Dla przykładu wielu czeka na M&M X, tylko że jedni chcą, żeby to było to samo co wcześniej, a inni żeby to był powiedzmy Morrowind w innym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na propozycje :D Ok, od tej chwili każdy może się podzielić z nami swoim wyobrażeniem dotyczącym gry, która jego zdaniem byłaby oryginalna, ciekawa etc. Bo widzę, że wszyscy czekają na to samo, tylko w innej kolejności:D Czyli w srkrócie: jaka powinna być najlepsza gra?? Zapodajcie jak chcecie też jakieś pomysły na gry. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:33, Furrbacca napisał:

Ja czekam na KotORa 3, Heroes 5, Might & magic X, GTA 4, Gothic 3, StarCraft 2, Diablo 3... Temat nie do wyczerpania, każda
gra może mieć kontynuacje. Proponuję, by tutaj raczej wymieniać, jaka powinna być gra na którą czekamy - będzie można
wymienić się poglądami i opiniami. Dla przykładu wielu czeka na M&M X, tylko że jedni chcą, żeby to było to samo co wcześniej,
a inni żeby to był powiedzmy Morrowind w innym świecie.


co do KoTOR''a do możesz się nie doczekać, lucasarts zastanawia sie poważnie czy zamiast KoTOR''a nie rozpocząć prac nad KoTNR- Knights of The New Republic, akcja gry miałaby się rozgrywać już po wydarzeniach przedstawionych w 2 trylogiach SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:37, shinian napisał:

co do KoTOR''a do możesz się
nie doczekać, lucasarts zastanawia sie poważnie czy zamiast KoTOR''a nie rozpocząć prac nad KoTNR- Knights of The New Republic,
akcja gry miałaby się rozgrywać już po wydarzeniach przedstawionych w 2 trylogiach SW.


wiem, na tę grę zresztą też wyczekuję od dawna, właściwie to nawet miałem nadzieję, że zamiast KotOR 2 będzie KotNR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam najbardziej na Wiedźmina i na Gothica 3 i najwazniejsza rzecz jaka moze byc na nowego kompa ktore beda chodziły te gry

P.S.
Mam nadzieje ze w polskiej wersji gry "Wiedźmin" biedzie taka nazwa a nie "The Witcher"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wiedzmin
2. Neverwintwer Nights 2
3. Heroes of Might and Magic 5
4. NFS Most Wanted

A z takich marzen to Baldura 3, Fallouta 3, Diablo 3 i Half Life 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować