Zaloguj się, aby obserwować  
Lampek

Na jakie gry czekacie?

702 postów w tym temacie

1. Wiedźmin (Edycja kolekcjonerska of course :))
2. Assassin''s Creed
3. Medal of Honor: Airborne
4. World in Conflict
5. Bioshock
6. Company of Heroes: Opposing Fronts
7. Loki

Mógłbym wymienić jeszcze ze 20 gier, ale wrodzone "lenistwo" nie pozwala mi na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co czekam obecnie?

Naturalnie Wiedźmin, poza tym: Mass Effect, Call of Duty 4, Assassin''s Creed, Bioshock i Guild Wars: Eye of the North :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo gier, na które czekam, ale te najważniejsze to (kolejność przypadkowa):

1. Wiedźmin - ciekawe co z tego będzie? Mam nadzieję, że nasi programiści pokarzą na co ich stać :)

2. GTA IV - według mnie zmniejszenie powierzchni działań wpłynie dobrze na rozgrywkę. Ciągle mam w pamięci te półgodzinne (przy dobrej passie) przejazdy przez pustynie w San Andreas... Tylko ten główny bohater (wygląda jak nasz miejscowy żul). Auć! Co się stanie jak ludzie z wielkiej Ameryki zaczną tak postrzegać ludzi z wschodniej Europy?

3. Call of Duty 4 - kolejna dobra zmiana, czyli przeniesienie akcji w (mniej więcej) teraźniejszość. W końcu ile razy można wcielać się w żołnierza w czasie II wojny światowej? Oczywiście mam nadzieję, że to nie jest definitywne zerwanie z przeszłością serii, ale gra będzie typowym odświeżeniem serii.

4. Fallout 3 - nowy twórca i nowe podejście do tematu. Mam nadzieję, że zarówno w tym jak w dwóch poprzednich przypadkach wyjdzie to grze na dobre (choć przecież żadna z poprzednich gier serii nie była zła).

5. No One Lives Forever 3 - niestety nie ma informacji o produkcji tej gry... Czyżby piękna pani Archer nie miała zbyt wielu fanów? Mnie w każdym razie zauroczyła już od pierwszego spojrzenia :)

6. Curse of Monkey Island PL - też się na to nie zanosi... Słyszałem o jakimś nieoficjalnym spolszczeniu, ale to nie to samo co profesjonalna polonizacja... Chętnie zobaczyłbym pana Wierzbiętę jako autora dialogów :)

I to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować