Zaloguj się, aby obserwować  
slawek_03

Rush For Berlin - temat ogólny

29 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 18:56, kombesista napisał:

Kolejna gra twórców Codename: Panzers. Podobno równie dobra jak poprzednicy, podobno...


Moim zdaniem Rusf for Berlin jest znacznie lepsze od Codename Panzers 1 czy 2. W tej grze nie bawimy się żadnymi lekkimi czołgami a od razu mamy do dyspozycji te najlepsze, Pantery czy Tygrysy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam jednak przeciwnie. Rush for Berlin jest grą słabszą niż Codename : Panzers!! Nie ma w nim nic nowego.. swoisty klon Panzersów. Nie dość, że ci sami autorzy to nie wprowadzili żadnych ulepszeń moim zdaniem. Gra jest dobra, ale niestety tylko dobra, a mogło byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CP2 tez chyba nie było nic nowego w stosunku do części pierwszej(rzecz jasna nie licząc nowych jednostek). Nie traktowałbym tego też jako wielką wadę tej gry, bo po co zmieniać coś co jest doskonałe(no może prawie:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 00:21, dave03 napisał:

W CP2 tez chyba nie było nic nowego w stosunku do części pierwszej(rzecz jasna nie licząc
nowych jednostek). Nie traktowałbym tego też jako wielką wadę tej gry, bo po co zmieniać coś
co jest doskonałe(no może prawie:P).


ja nie mówie, że gra jest zła!! to sa moje odczucia co do tej gry...a co do Panzers 2 to nie grałem wiec sie nie wypowiadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2007 o 00:25, Długi18 napisał:

ja nie mówie, że gra jest zła!! to sa moje odczucia co do tej gry...

Nigdzie nie napisałem, że twierdzisz iż ta gra jest zła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 00:09, Długi18 napisał:

Ja osobiście uważam jednak przeciwnie. Rush for Berlin jest grą słabszą niż Codename : Panzers!!
Nie ma w nim nic nowego.. swoisty klon Panzersów. Nie dość, że ci sami autorzy to nie wprowadzili
żadnych ulepszeń moim zdaniem. Gra jest dobra, ale niestety tylko dobra, a mogło byc lepiej.

Jak nie? A budowanie? A produkowanie jednostek to nic nowego? W stosunku do Codename Panzers (którego bardzo lubię) jest technicznie lepszy. Nie ma wiele nowości, ale samo budowanie i produkowanie jednostek wystarcza.

PS. Ciekawe dlaczego nie czepiasz się, że Codename Pazners Faza Pierwsza jest w stosunku do S.W.I.N.E wtórna? Ci sami autorzy, praktycznie ten sam interfejs i obsługiwanie gry. Przecierz ona była wtórna, więc czemu się nie czepiasz tej gry? Albo dlaczego nie czepiasz się Codename Panzers Faza druga, która jest wtórna w stosunku do CPFP i S.W.I.N.E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 09:38, PAPISHON napisał:

PS. Ciekawe dlaczego nie czepiasz się, że Codename Pazners Faza Pierwsza jest w stosunku do
S.W.I.N.E wtórna? Ci sami autorzy, praktycznie ten sam interfejs i obsługiwanie gry. Przecierz
ona była wtórna, więc czemu się nie czepiasz tej gry? Albo dlaczego nie czepiasz się Codename
Panzers Faza druga, która jest wtórna w stosunku do CPFP i S.W.I.N.E?



Nie czepiam sie z tego powodu, ze ani w S.W.I.N.E ani w Panzers : Faza Druga nie grałem....Dla mnie Faza Pierwsza jest najlepszą strategią wojenną na PC. kropka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałe, że gadam z kimś bardziej obkektywnym...
Czepiasz się, że Codename Panzers Faza Druga jest gorsza, bo jest takim samodzielnym dodatkiem z większymi mapami, lepszym multpiplayerem, lepszym AI przeciwników... tylko dlatego, że Codename Panzers Faza Pierwsza jest dla Ciebie lepsze. Jak już starasz się być obiektywny to trzymaj się tego, a nie zmieniasz zdanie jak flaga na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:53, slawek 03 napisał:

Gra się trochę jak blitzkieg ale lepsze i lubię gry nicolasa games tylko ta cena (99,90zł)ech
no nić jak wam się podoba?

mój kuzyn ma z RFB fajną przygodę bo mu jego ojciec chciał mu sprawić prezent to mu kupił RFB:rush for the bomb czyli do datek a on na to poszedl do pokoju i zaczął beczeć powtażając jaki on jest glupi ;)
No ale przecierz o dobre chęci chodzi mo nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:54, PAPISHON napisał:

A już myślałe, że gadam z kimś bardziej obkektywnym...
Czepiasz się, że Codename Panzers Faza Druga jest gorsza, bo jest takim samodzielnym dodatkiem
z większymi mapami, lepszym multpiplayerem, lepszym AI przeciwników... tylko dlatego, że Codename
Panzers Faza Pierwsza jest dla Ciebie lepsze. Jak już starasz się być obiektywny to trzymaj
się tego, a nie zmieniasz zdanie jak flaga na wietrze.



O co Ci chodzi?? Napisałem ,że dla mnie Rush for Berlin jest gorsze od Panzers : Faza I , nie pisałem nic na temat dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie RfB w MM. I czy to normalne że ta gra sie tyle instaluje? Poprostu, niby skończyło się "kopiowanie nowych plików", ale gra dalej sie nie instaluje. A nic sie zawiesiło, instalowałem już 3 razy i cały czas leci tak koszmarnie powoli:/ Też tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 23:19, dave03 napisał:

A ten dodatek jest już w ogóle dostępny w Polsce? Bo mnie nic o tym nie wiadomo, a sam na niego
czekam.

sorki ale nie wiem czy jest a tak w ogole to moj kuzyn w austrii mieszka a tam był over lord na 3 tygodnie przed premierą w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, dodatek. Wyszedł on wogóle w Polsce? Bo pytałem w MM, i nic o dodatku to RfB nie wiedzą:/

BTW: Gra ktoś online w RfB? Szukałem, i szukałem, i nikogo grającego po sieci w tą gre nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 12:17, NuGGet napisał:

Dzisiaj kupiłem sobie RfB w MM. I czy to normalne że ta gra sie tyle instaluje? Poprostu, niby

Dawno tej gry nie instalowałem, ale z tego co pamiętam to instalacja nie trwała aż tak długo. Dodatek w Polsce na razie nie wyszedł i mam duże wątpliwości czy wyjdzie. W każdym bądź razie na internetowej stronie polskiego dystrybutora nie widziałem żadnego info na ten temat:/ W necie niestety w tą grę też nie gram, gdyż mój net jest na to za wolny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować