Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Far Cry 4 - Dlaczego nie warto zagrać?

40 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Otwarty świat, mnóstwo możliwości, wciągająca rozgrywka i piękny krajobraz to nie tylko zalety Far Cry 4, ale także powody, dla których zalecamy mnóstwo ostrożności podczas obcowania z tym tytułem. Dlaczego więc nie warto zagrać w tą produkcję?

Przeczytaj cały tekst "Weekend z Far Cry 4 - Dlaczego nie warto zagrać?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam.
Czy na PS4 da się wygodnie i przyjemnie grać w tego typu gry? PS4 mam od kilku dni a ostatnich prawie 20 lat spędziłem z myszką i klawiaturą. Czy pad może być na tyle wygodny by móc grać w Far Cry 4 i nie rzucać mięsem co chwila na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy dobór słów w tytule artykułu. Przez przeczytaniem całości zastanawiałem się jak się czują w Ubi skoro prowadzą razem z gramem weekend FC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie mam.
> Czy na PS4 da się wygodnie i przyjemnie grać w tego typu gry? PS4 mam od kilku dni a
> ostatnich prawie 20 lat spędziłem z myszką i klawiaturą. Czy pad może być na tyle wygodny
> by móc grać w Far Cry 4 i nie rzucać mięsem co chwila na lewo i prawo?
da się. grając na padzie, w większości gier tego typu, masz opcje wspomagania celowania, która trochę nakierowuje Cię na wroga przy celowaniu. po jakimś czasie, jak się przyzwyczaisz, to nawet idzie grać bez wspomagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie mam.
> Czy na PS4 da się wygodnie i przyjemnie grać w tego typu gry? PS4 mam od kilku dni a
> ostatnich prawie 20 lat spędziłem z myszką i klawiaturą. Czy pad może być na tyle wygodny
> by móc grać w Far Cry 4 i nie rzucać mięsem co chwila na lewo i prawo?

Wymaga trochę przyzwyczajenia, ale jak już się człowiek przyzwyczai do strzelania padem, powinno być zdecydowanie przyjemniej i naturalniej niż myszką. Przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pogrywam w Shadow of Mordor na padzie właśnie od PS4 i unikam strzelania z łuku jak tylko mogę. Celowanie analogową gałką jest frustrujące i nieprzyjemne, szczególnie jak chce się wycelować w głowę. Pewnie po kilkudziesięciu godzinach da się to robić w miarę sprawnie, ale nigdy nie będzie tak jak na porządnej m+k. Nie ma takiej precyzji, szybkości i wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam szczerze, że mnie bardzo wystraszyliście. Gra jest naprawdę tak zła, że potrzebuje
> tak żałosnych "artykułów" ?

Cebula alert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pytanie mam.
> > Czy na PS4 da się wygodnie i przyjemnie grać w tego typu gry? PS4 mam od kilku dni
> a
> > ostatnich prawie 20 lat spędziłem z myszką i klawiaturą. Czy pad może być na tyle
> wygodny
> > by móc grać w Far Cry 4 i nie rzucać mięsem co chwila na lewo i prawo?
>
> Wymaga trochę przyzwyczajenia, ale jak już się człowiek przyzwyczai do strzelania padem,
> powinno być zdecydowanie przyjemniej i naturalniej niż myszką. Przynajmniej ja tak miałem.
>
W moim przypadku było niestety odwrotnie. Mimo ogrania sporej ilości tytułów na padzie (tak Xbox360 jak i aktualnie PS4) nadal uważam go za bardzo siermiężne narzędzie do gier które wymagają precyzji przy celowaniu.

Wszystko zależy jednak od osobistych predyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Na zakup FC4 się nie zdecyduję póki co ale spróbuję od kogoś pożyczyć jakąś strzelankę i zobaczę jak mi bedzie szło na padzie bo może być tak jak z fifą, nie wyobrażałem sobie gry na padzie ale jak już się nauczyłem to nic lepszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie wiem, jak można zaufać Ubisoftowi po Unity.
>
> "You need Far Cry Companion App to skin this bear"

Serio tak jest? Nie mam zamiaru nic pobierać dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie mam.
> Czy na PS4 da się wygodnie i przyjemnie grać w tego typu gry? PS4 mam od kilku dni a
> ostatnich prawie 20 lat spędziłem z myszką i klawiaturą. Czy pad może być na tyle wygodny
> by móc grać w Far Cry 4 i nie rzucać mięsem co chwila na lewo i prawo?

Musisz się nauczyć, ale jak się nauczysz uwierz mi.. jedyna myszka które Ci będzie siedzieć w głowie to nie ta od kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować