Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu na najlepszy cosplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione

22 postów w tym temacie

Moim prywatnym numerem jeden była pani wcielająca się w rolę Saskii Smokobójczyni, głównie z uwagi na naprawdę fantastycznie wykonany kostium. Inna sprawa, że jako facet miałem naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, bo uroda większości z tych cosplayerek przyprawiała o oczopląs i aż nazbyt łatwo było w ogóle nie zwracać uwagi na to, w co są odziane. Gdyby zaś dać upust szowinizmowi, to wiadomo - pani z miejsca trzeciego wygrywa w cuglach z powodów, o których mówić nie trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie ludzie maja oczy... Trzecie miejsce, ostatnie zdjecie ma w sobie tyle artyzmu i tejemniczosci... To jest sztuka ponadto osoba na zdjeciu jest piekna no i ma piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na trzecim miejscu uplasowała się Xenia, która wystąpiła jako Triss Merigold. Nagrodą dla Eleny ma być specjalna replika biżuterii" - to miejsce trzecie w końcu Xenia czy Elena? :) Szczególnie biorąc pod uwagę, że a miejscu drugim jest ponoć Elena :)

Jak widać cosplayerki nawet Pani Kasi zawróciły w głowie ;D

Ale trzeba przyznać, że cosplay na najwyższym poziomie. A paniom i urody można pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani na trzecim miejscu jest za chuda jak na Triss i ma zbyt duże piersi (implanty?). Prawdziwa Triss jest mocniej zbudowana i ma szerszy tyłek. Rzekłem.

Ciri na drugim fajna. A pierwsze miejsce pozamiatało niczym sprzątaczka z wieloletnim stażem. I prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 16:11, KannX napisał:

(implanty?).


Widzę, że masz mało doświadczenia :) Wystarczy odpowiednio dobrany biustonosz i piersi wydają się tak duże :)

Dnia 17.11.2014 o 16:11, KannX napisał:

Prawdziwa Triss jest mocniej zbudowana i ma szerszy tyłek. Rzekłem.


You made my day :D Rozumiem, że jej budowę wyczytałeś ze stron książek Sapkowskiego? Bo śmiem twierdzić, że tylko tam jest "prawdziwa" Triss :) Rzekłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 16:11, KannX napisał:

Pani na trzecim miejscu jest za chuda jak na Triss i ma zbyt duże piersi (implanty?).
Prawdziwa Triss jest mocniej zbudowana i ma szerszy tyłek. Rzekłem.

A skąd to wiesz?

Mnie bardziej bolą włosy Triss, która w książkach nosiła rozpuszczone, kasztanowe włosy, którymi się zresztą szczyciła, a w grach ma rude i do tego związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) Gdyby

Dnia 17.11.2014 o 12:51, Shaddon napisał:

zaś dać upust szowinizmowi, to wiadomo - pani z miejsca trzeciego wygrywa w cuglach z
powodów, o których mówić nie trzeba. :)


Ba - RED is always the best :) Dlatego swoją nazwę na CDP Red zmienili.

Ach Triss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same Ruski ... Xenia ... Elena ... król Gonu też ma długie włosy - dość popularne w Rasiji, jakbym miał zgadywać skąd jest tak bym obstawiał.

Widać Wiedmin popularny tam - nic dziwnego Rosja to kraj znający się na dobrej literaturze.

Co do samego cosplayu - fajnie że Polskie uniwersum na takich fanów na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 16:32, Phobos_s napisał:

Wystarczy odpowiednio dobrany biustonosz i piersi
wydają się tak duże :)


Wiem co to biustonosz push-up, ale przy ogólnej wątłości tej pani jej piersi wydają się być zbyt duże. I wątpię czy sam biustonosz by je tak powiększył. A doświadczenie mam ;)

Dnia 17.11.2014 o 16:32, Phobos_s napisał:

You made my day :D Rozumiem, że jej budowę wyczytałeś ze stron książek Sapkowskiego?
Bo śmiem twierdzić, że tylko tam jest "prawdziwa" Triss :) Rzekłem ;P


A jakoś tak mi się zawsze Triss widziała. Była bardziej skowyrna ;) Rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 23:09, KannX napisał:

Wiem co to biustonosz push-up, ale przy ogólnej wątłości tej pani jej piersi wydają się
być zbyt duże. I wątpię czy sam biustonosz by je tak powiększył. A doświadczenie mam ;)


Zaufaj :) Nawet jeśli pani jest wątła, może mieć naprawdę duuuże "niebieskie oczy" :)
Genów nie oszukasz :)
Wiem to z "pierwszej ręki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim prywatnym numerem jeden była pani wcielająca się w rolę Saskii Smokobójczyni, głównie
> z uwagi na naprawdę fantastycznie wykonany kostium. Inna sprawa, że jako facet miałem
> naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, bo uroda większości z tych cosplayerek przyprawiała
> o oczopląs i aż nazbyt łatwo było w ogóle nie zwracać uwagi na to, w co są odziane. Gdyby
> zaś dać upust szowinizmowi, to wiadomo - pani z miejsca trzeciego wygrywa w cuglach z
> powodów, o których mówić nie trzeba. :)

Dołączam się do opinii, Saska Smokobójczyni nr.1, ale pan z aktualnym pierwszym miejscem też się postarał i zasłużone podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 13:00, Rick napisał:

A gdzie wy tu Saskie macie? :o


Była na tych zdjęciach poglądowych, które były prezentowane na samym początku konkursu przez CDPR, jako przykłady profesjonalnych cosplayerek :)
Chyba panom od Saskii się odrobinę pomyliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować