Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trwają prace nad kolejnym dużym patchem do Assassin`s Creed Unity

34 postów w tym temacie

> PS. Jeśli ktoś wie jak bronić się przed strzałem w czasie starcia, tak bez atakowania
> strzelającego bo np jest za daleko i nie zdążę do niego podejść w paru susach za nim
> wystrzeli ponieważ jestem zajęty jego towarzyszem to będę wdzięczny za podpowiedź. Czy
> jest zasłona przed kulami wrogiem jak w AC3, czy nie?

Czasami widać taki celownik czerwieniejący na tobie - jak zacznie być intensywnie czerwony to musisz uskoczyć w bok ( kwadrat w wersji PS4 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W komentarzach czuć cebulę.
> A w Twoim komentarzu czuć spam.
>
> Nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to się nie wypowiadaj. Ostrzeżenie za
> spam.
Moja opinia moderatorku i tyczy się tematu ale jak masz skurcze to dla ciebie ją rozwinę, a odpowiadając sam robisz bałagan, więc mi kotle nie przyganiaj.
W komentarzach czuć cebulę, bo ciężko tu rozmawiać poważnie.
Większość z was pisze głupoty.
Nie ważne o ile by przenieśli premierę, to gra i tak będzie miała jakieś błędy.
Gram od premiery i nie doświadczyłem żadnych dużych błędów.
Cieszę się, że Ubisoft wydał grę i faktycznie ludzie mają z nią problem co do stabilności.
Jednak kto by miał choć trochę oleju w głowie zrozumiałby, że z grami Ubisoftu tak bywa, że są łatane po premierze.
Każda aktualizacja bardzo mnie cieszy, bo choć jak dotąd nie natykałem się na problematyczne bugi, to w przyszłości mogłyby wystąpić.
Pisząc w dniu premiery, że coś nie gra i "buu buu zła opinia" jest wysoce infantylne.
Dlatego przestańmy hodować cebulę, a zacznijmy doceniać ile pracy ludzie wkładają w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 22:05, DrakeBurn napisał:

Moja opinia moderatorku i tyczy się tematu ale jak masz skurcze to dla ciebie ją rozwinę,
a odpowiadając sam robisz bałagan, więc mi kotle nie przyganiaj.


Nie mam skurczy, tylko zwróciłem Ci uwagę, że Twoja wypowiedź jest nie na temat. Mogłeś od razu napisać dlaczego Twoim zdaniem "większość pisze głupoty" i nie byłoby problemu.

A tak na marginesie, to radziłbym trochę więcej szacunku do innych użytkowników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, cudnie i miodnie, ale widzę że dalej nie pogram. Bo nic nie robią z błędem ACU.exe. Ktoś może kiedyś oddawał grę? Bo nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mozna by pomyslec, ze to bledy zwiazane z wydajnoscia/grafika sa najwiekszym problemem
> ACU ale najwyrazniej nie.
Największym problemem jest AC:I blokujące wielu użytkownikom dostęp do osiągnięcia 100%. Już na zawsze, bo ja np. mam zaniżony poziom i musiałbym przechodzić całą serię od nowa. No i poważne błędy rozgrywki. Wydajnosć i grafika to detale. Trochę jakby przejmować się niechlujnie nałożonym lakierem w aucie, które ledwo jeździ, a i to jak ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 22:05, DrakeBurn napisał:

Dlatego przestańmy hodować cebulę, a zacznijmy doceniać ile pracy ludzie wkładają w grę.


Ubisoft, jako firma nie funkcjonująca od wczoraj, daje pozwolenie na wypuszczenie produktu w tak opłakanym stanie i żądająca pełnej ceny - nic dziwnego, że ty jesteś zdziwiony, że ludzie nie doceniają ich "pracy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy naprawią uszkodzone zapisy czy mam zacząć od nowa?? Bo właśnie wczoraj chciałem zagrać i nagle mój zapis z 15godzinnej rozgrywki jest uszkodzony. A kopii nie mam a synchronizacja z chmurą nie działała od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne tylko, że na niezaśmieconym pc, który używa się tylko do grania, a nie innych pierdyków, czy śmigania po internecie, żadnych błędów nie uświadczyłem... aż żal takiego ubi, bo muszą optymalizować i patchować grę pod kompy które są tak zasyfione, a gracz oczywiście nie widzi w tym swojej winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 10:43, lastmanstanding666 napisał:

dziwne tylko, że na niezaśmieconym pc, który używa się tylko do grania, a nie innych
pierdyków, czy śmigania po internecie, żadnych błędów nie uświadczyłem... aż żal takiego
ubi, bo muszą optymalizować i patchować grę pod kompy które są tak zasyfione, a gracz
oczywiście nie widzi w tym swojej winy...

Też mnie dziwi czemu ludziom nie działa na mocnych sprzętach i narzekają kiedy mnie śmiga płynnie na wysokich przy GTX 660Ti i i7-3770 czyli sprzęt słabszy niż wymagają tego minimalne (przynajmniej karta) i też mi się nasuwa taki wniosek, nie mówię, że wszyscy ale sporo osób musi mieć niezły bajzel na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 22:05, DrakeBurn napisał:

Jednak kto by miał choć trochę oleju w głowie zrozumiałby, że z grami Ubisoftu tak bywa,
że są łatane po premierze.


Zrozumienie nie jest równoznaczne z akceptowaniem takiego stanu rzeczy. Płacisz za produkt masz prawo oczekiwać że jest to produkt skończony. Mnie irytują takie praktyki wydawania gier pod presją czasu i wydawcy a potem przez pół roku łatanie i poprawianie aby to jakoś zadziałało.
Ale widzę że twórcy po mału przyzwyczaja ludzi do wydawania niedokończonych gier. Jak nic, niedługo doczekamy się w sprzedaży wersji alpha a za pacza poprawiajacego działanie każą nam płacić. I pewnie też się znajdą tacy co powiedzą - z grami Ubisoftu tak bywa... :)
A ja korzystając z mojego oleju, zaczekam do przyszłego roku, może większość bolączek zostanie poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować