Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz listę nowych utworów do GTA V

13 postów w tym temacie

Fajnie jakby uaktualniono też radio na stare konsole, bo obecne utwory trochę się już przejadły. Cóż, może w ramach fabularnego DLC, bo będzie takie DLC, prawda Rockstar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe ile z nich po kilku miesiącach/latach zostanie skasowane z dysków graczy w ramach
> "łatki".
>
> EDIT: Jak ktoś nie wie, o co chodzi, to niech zajrzy na Steama do karty i forum GTA San
> Andreas.

Słyszałem o tym paskudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na uwadze, że część utworów jest wykonana specjalnie dla gry, zaśpiewana i zagrana przez "fikcyjne" zespoły.

Taka sama zagrywka była wykorzystywana we wcześniejszych częściach (z naciskiem na GTA III, LCS oraz IV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 14:10, Mysurek napisał:

Wow, z całej listy nie słyszałem ani jednego utworu i znam 3 wykonawców... skąd oni biorą to..

Z ciekawości - jakiej muzyki słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, nawet znam kilka kawalkow i sie ciesze z ich obecnosci. Moze i znam wiecej ale to dopiero jak uslysze bo zespoly i tytuly zwykle malo mi mowia;) za pare godzinek poslucham sobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 15:27, BS15 napisał:

mam pytanko czy jest opcja wgrania wlasnej muzyki do gta 5 na ps4 czy xbox one?



nigdzie nie słyszałem o takiej opcji.
To chyba tylko domena komputerowych wydań GTA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WCC, Radio Los Santos, Non-stop FM. Święta trójca ścieżki dźwiękowej GTAV teraz stała się jeszcze lepsza. W szczególności cieszy więcej A$AP i Lamara, bo o ile zwykle podchodzę do ich muzyki sceptycznie, to w GTAV słucham ich rapsów z przyjemnością. No poza tym Gorillaz, Lady Gaga, Mac Miller, Maroon 5, The Black Eyed Peas, ZZ top, M.I.A., Cassie - czegóż chcieć więcej(zdaję sobie sprawę, że połowa z tego co wymieniłem to straszna komercha, ale uwierzcie nawet "Only Girl" Rihanny brzmi świetnie, kiedy bujamy się nie wiadomo jak i, gdzie po Los Santos) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 14:30, Dared00 napisał:

Z ciekawości - jakiej muzyki słuchasz?


głównie rock + wybrane kawałki tego co mi się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować