Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony numerem jeden wśród marek

50 postów w tym temacie

Wypada chyba tylko pogratulować, ale na liście jest chyba jakiś błąd: no bo CD Projekt nie wiedzę - czy tylko ja mam ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaluje ze microsoftowi nie udało sie dostać na liste najbardziej popularnych firm. Według mnie powina być gdzieś tak pośrodku. Sony zasługuje na 1 miejsc ponieważ ma swoje produkty w całym przetsiębiorstwie elektronicznym.
Brawa dla Sony który jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sprzęt elektroniczny Sony nie mogę powiedzieć złego słowa. O Thomsonie mogę dużo złego powiedzieć.
A gdyby MS produkował tak mało awaryjny OS jak Sony wieże, to przegoniłby wszelkie inne systemy. Teraz raczej jest to taki Thomson lub nawet Condor wśród OS-ów. Działa bo działa, ale jakie to działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 16:14, Lucas the Great napisał:

Kawy Jacobs i Maxwell House, napój Tang, Czekolady Milka i Suchard, Prince Polo, 3Bit i Sugusy...
a wszystko to z sera, kurcze blade... ;)


Ekhm, ten-tego, no... ;)

Przyznaję, nie popisałem się znajomością tematów spożywczych. Teraz nawet mi się przypomniało: znaczek Kraft rzeczywiście jest na PP :D ! A czy na Milce...? Zaraz skoczę i się przekonam ;) !

Chylę czoło... i zastanawiam się, kto u Ciebie w domu robi zakupy ;P !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sony powinno znaleść się trochę niżej, bo przecież (moim zdaniem) produkuje sprzęt powrzechnego użytku i średniej klasy a seria PS to trochę zamało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego sie spodziewales? ( kieruje to do autora newsa ) ze microsoft swoja malo udana konsola bedzien ajlepsza marka? lub zajmnie miejsce w top10? Smieszne tak samo Nintendo. Zalosne. Sony robi telewizory, dvd, ps2, psp i mase elektrycznych rzeczy. Robi je wposob profesjonalny dlatego jest nr1. I tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 17:05, kamalin napisał:

Moim zdaniem Sony powinno znaleść się trochę niżej, bo przecież (moim zdaniem) produkuje sprzęt
powrzechnego użytku i średniej klasy a seria PS to trochę zamało.


W takim razie na pierwszym miejscu powinna być NASA ;) .

Np. TV Sony to extraklasa. Pewnie chodzi ci oto że Sony nie robi kin domowych za kilkadziesiąt tysięcy itp., ale co powiesz w takim razie o Coca-coli ;p? Zresztą ta ankieta traktuje o wizerunku marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dziwie się pierwszego miejsca ... prawie w każdym filmie dokumentalnym widze coś z sony ... kamere itd. ... nawet kiedy spytałem kiedyś babcie jaką zna dobrą firme RTV ... odpowiedziała SONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować