Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 – nowa, niższa cena w sklepie gram.pl! Teraz tylko 194,90 zł!

22 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2014 o 14:04, Gamer-Fox napisał:

Naprawdę świetna promocja - przecież używane GTA na stare konsolki można kupić za 60zł,
a nowe za 140/150zł


No wiesz, ale to jest gram.pl. Tutaj obecnie zwykły Killzone na ps4 kosztuje 279,99 zł (słownie: dwieście siedemdziesiąt dziewięć złotych i dziewięćdziesiąt dziewięć groszy). Kiedy to nówka w popularnej porównywarce cenowej jest za 119 zł a na allegro przypuszczalnie poniżej 50.

Osobiście chętnie bym poznał osobę, która to kupi za taką cenę. Musi to być prawdziwie fascynujący człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na ceny z gramu, bo są po prostu gigantyczne i z kosmosu. Kiedyś było lepiej, teraz jest o wiele lepsza konkurencja cenowa. Nowe zafoliowane GTA V jest po 150 zł, nawet taniej, jak się poszuka. Także naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl żarty sobie stroi. Nawet konkurencja Ultima, która i tak uchodzi za dosyć drogi sklep ma za 170zł. A spokojnie da radę znaleźć za 140 zł jak niektórzy piszą. No chyba, że zaszła pomyłka i chodzi o wersje PS4 i XboxOne wtedy zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, cena rewelka. Odkąd pamiętam, to zawsze w tym sklepie były atrakcyjne ceny, ale teraz normalnie przeszliście samych siebie. Teraz idę trochę pożebrać na ulicę i gdy tylko skończę to od razu kupuję! :D A tę z kolei kwestię pozostawię bez komentarza - "Grand Theft Auto V (Xbox 360) - Dostępność: towar niedostępny."

@Paul_Luszyn: Haha, +1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś niskolotny żart? Przeszliście samego siebie. Ja chyba w dniu premiery miałem za 199 PLN?

PS. Koledzy lepiej siedzieć cicho, zaraz nadejdzie leśniczy i wyrzuci Nas na granicę lasu za spam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram chyba zapomniał że nie mamy dziś 1 kwietnia :D
Ehh swoja drogą to masakra co się z nimi dzieje.
Kiedyś to udawało mi się tutaj wyrywać gry po całkiem fajnej cenie z odbiorem osobistym.
A teraz nie dość że tak drogo to jeszcze wymagają płatności z góry i odbiór jest płatny!
Widzisz i nie grzmisz.
Drogi Gramie nie idź tą drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 17:42, golic napisał:

To jakiś niskolotny żart? Przeszliście samego siebie. Ja chyba w dniu premiery miałem
za 199 PLN?

PS. Koledzy lepiej siedzieć cicho, zaraz nadejdzie leśniczy i wyrzuci Nas na granicę
lasu za spam. :)


W MM w dniu premiery była taka cena 199,- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram robi ogółem niezłe promocje :D
Na przykład:
Cena SUGEROWANA/WYJŚCIOWA gry X to 149zł, ale wszędzie sprzedają ją i tak po 129zł.
Gram.pl pisze 149zł PRZEKREŚLONE i obok 139zł i promocja gotowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować