Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Błąd w patchu do GTA V na PS4 uniemożliwia zabawę w GTA Online

15 postów w tym temacie

Nie mam ani Xbox One, ani PS4, więc w zasadzie jest mi to obojętne, jednak wiem doskonale jak bardzo potrafią takie rzeczy wkurzyć. Nie dość, że patch sporo waży, to i jeszcze blokuje rozrywkę... Mimo to wierzę w Rockstar, że szybko i skutecznie naprawią ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wolf78
efekt był by ten sam. Dużo wkurzonych ludzi na forach itp. Różnica jest taka że w wypadku Rockstara mówimy o wpadce. W wypadku Ubi/EA o kolejnej wpadce z całego taśmociągu wpadek, rozczarowań i kłamstw którymi nas witają.
W skrócie - różnica jest taka że do Ubi i EA skończyła nam się cierpliwość.

Rockstar na ogół nie wyskakuje z kłamstwami i idiotycznymi pomysłami. Co zapowiedzieli to dostarczają. Przynajmniej ja mam o nich taką opinię. Ubi dla przykładu do teraz pamiętam cyrki z From Dust, uciążliwy DRM, wadliwy Uplay, tragikomedię pt Sim City, kłamstwa odnośnie Watch Dogs, spartaczone Unity i wiele wiele innych rzeczy. O EA znowu można książkę napisać.

Kwestia skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 20:58, dariuszp napisał:

@Wolf78
efekt był by ten sam. Dużo wkurzonych ludzi na forach itp. Różnica jest taka że w wypadku
Rockstara mówimy o wpadce. W wypadku Ubi/EA o kolejnej wpadce z całego taśmociągu wpadek,
rozczarowań i kłamstw którymi nas witają.
W skrócie - różnica jest taka że do Ubi i EA skończyła nam się cierpliwość.

Rockstar na ogół nie wyskakuje z kłamstwami i idiotycznymi pomysłami. Co zapowiedzieli
to dostarczają. Przynajmniej ja mam o nich taką opinię. Ubi dla przykładu do teraz pamiętam
cyrki z From Dust, uciążliwy DRM, wadliwy Uplay, tragikomedię pt Sim City, kłamstwa odnośnie
Watch Dogs, spartaczone Unity i wiele wiele innych rzeczy. O EA znowu można książkę napisać.

Kwestia skali.


Rockstar sobie ostatnio więcej nagrabił - patrz patch do GTA San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 20:58, dariuszp napisał:

@Wolf78
efekt był by ten sam. Dużo wkurzonych ludzi na forach itp. Różnica jest taka że w wypadku
Rockstara mówimy o wpadce. W wypadku Ubi/EA o kolejnej wpadce z całego taśmociągu wpadek,
rozczarowań i kłamstw którymi nas witają.
W skrócie - różnica jest taka że do Ubi i EA skończyła nam się cierpliwość.

Rockstar na ogół nie wyskakuje z kłamstwami i idiotycznymi pomysłami. Co zapowiedzieli
to dostarczają. Przynajmniej ja mam o nich taką opinię. Ubi dla przykładu do teraz pamiętam
cyrki z From Dust, uciążliwy DRM, wadliwy Uplay, tragikomedię pt Sim City, kłamstwa odnośnie
Watch Dogs, spartaczone Unity i wiele wiele innych rzeczy. O EA znowu można książkę napisać.

Kwestia skali.


Rockstar sobie ostatnio więcej nagrabił - patrz patch do GTA San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar straciło prawo do niektórych piosenek, więc by nie mieć problemów z prawem, zrobili patch, który usuwa takowe utwory. Swoją drogą to głupota kupować licencję do utworów na kilka lat, ale glupotą jest również pobierać taki patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rockstar straciło prawo do niektórych piosenek, więc by nie mieć problemów z prawem,
> zrobili patch, który usuwa takowe utwory. Swoją drogą to głupota kupować licencję do
> utworów na kilka lat, ale glupotą jest również pobierać taki patch.

Ekhm... jak mam Steama to łatkę muszę ściągnąć. Nie chce mi się siedzieć na offline za każdym razem kiedy zechce mi się odpalić SA... Więc to nie głupota a konieczność. Co do licencji - podejrzewam, że koszty wieczystej licencji na utwory 2Paca czy N.W.A. mimo wszystko byłyby o wiele większe od kupna np. na 5 lat. Tym bardziej, że Rockstar nie mógł być pewien odświeżenia gry po upływie 10 lat (bo i jaki dev o tym myśli?). W związku z tym ja głupoty nie dostrzegam ani w długóści licencji ani w pobieraniu patcha. W pierwszym wypadku chodzi o kasę, w drugim o czystą wygodę. Fakt, patch tak naprawdę nie poprawia nic, tylko wycina właśnie trochę muzyki i bodajże kasuje najwyższą rozdziałkę. No i musi być pobierany tylko przez userów Steama, a w Polsce użytkowników grających w SA na Steamie jest może 1% w stosunku do ogółu posiadaczy tego GTA na płytkach ze sklepu (oczywiście mówię tylko o PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować