Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz, jak Capcom odświeża Resident Evil

10 postów w tym temacie

,,Gra przeniesie nas ponownie na ulice Racoon City, w którym zapanował morderczy wirus zamieniający ludzi w zombie.''''

Nie przeniesie, gdyż akcja gry dzieje się w wielkiej willi, w lesie na obrzeżach Racoon City- nie będziemy biegali po ulicach ( to w RE:2 i RE:3), nie wprowadzajcie ludzi, którzy nie grali, w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 12:58, elmartin napisał:

Czy były jakieś zasadnicze różnice pomiędzy RE z 1996 a RE z 2002 ?
Nie grałem w żadną z nich.

Głównie oprawa av i styl. Remake ma kilka usprawnień takich jak broń osobista do ratowania się i crismonheady (nowy rodzaj zombie), nowego ekhm" bossa" + rozszerzony lore. Dowiadujemy się więcej o samym budynku jak i naukowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Tomoya-kun

O.K. Dziękuję.
Czyli fakt, że Resident Evil HD będzie na bazie tego z 2002 nie robi różnicy.
To dobrze, zagram jak wyjdzie na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Res Remake 2002 rozni sie diametralnie od resident evil czy res directors cut... Ta gra jest wieksza, trudniejsza oraz ladniejsza. Jest sporo zmian w wygladzie lokacji, dodane nowe.
Dla mnie to najlepsza czesc z serii.
Bardzo dobrze ze robia wersje tej gry, ktora mam nadzieje bedzie chodzic takze na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ CDRV

To jeszcze lepiej, i z tego co widać, jak poprawili niektóre lokacje, oświetlenie.
Będzie fajnie.
Podają, że wersja na PC też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 14:28, Phobos_s napisał:

No czekam na ten Remake. Choć mam wersję z PSXa to "nowe szaty króla" są jak najbardziej
pożądane :)


Te "nowe szaty króla" wydają się być tylko "wypranymi portkami" :) Gdy remake oryginału wyszedł na GC wydawał się robić wrażenie, teraz to tylko więcej cukru pudru na pączku. Niemniej jednak również zamierzam zagrać w tą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:24, rammi napisał:

Te "nowe szaty króla" wydają się być tylko "wypranymi portkami" :)


Czepiasz się ;)
Gra może wyglądać naprawdę ładnie. Założenie jest takie, że nie zmieniają nic, jeśli chodzi o gameplay może poza sterowaniem. I o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować