Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RETRY - recenzja

6 postów w tym temacie

"Musimy po prostu poprowadzić naszą latającą maszynę z punktu A do punktu B zaliczając przy tym jak najwięcej kraks. Proste? Nawet nie wiecie, jak bardzo się mylicie. Już po kilkunastu metrach gra pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Na naszej drodze pojawiają się pagórki, kawałki murów, a nawet chmury. Każdy ruch jest walką o kolejny metr i o resztki zszarganych nerwów."

Przytaczam tutaj ten cytacik, bo jest po prostu bez sensu. Pogrubiam i podkreślam słowo kluczowe. Podejrzewam że autor po prostu się zagalopował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przytaczam tutaj ten cytacik, bo jest po prostu bez sensu. Pogrubiam i podkreślam słowo
> kluczowe. Podejrzewam że autor po prostu się zagalopował.

Pogrub, podkreśl, zmień kolor czcionki, ustaw neony, wystrzel racę, a także trąb kontrolnie co pięć minut, a przy tym zacytuj jeszcze większy kawał tekstu, na wypadek, gdyby ktoś miał przeoczyć słowo, które masz na myśli.
Przepraszam, ale mam dziwne wrażenie, że autor postu czerpie satysfakcję na niezliczonych poziomach z wytykania błędów innym. Co innego jest wskazać błąd, co innego AŻ TAK go podkreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przytaczam tutaj ten cytacik, bo jest po prostu bez sensu. Pogrubiam i podkreślam
> słowo
> > kluczowe. Podejrzewam że autor po prostu się zagalopował.
>
> Pogrub, podkreśl, zmień kolor czcionki, ustaw neony, wystrzel racę, a także trąb kontrolnie
> co pięć minut, a przy tym zacytuj jeszcze większy kawał tekstu, na wypadek, gdyby ktoś
> miał przeoczyć słowo, które masz na myśli.
> Przepraszam, ale mam dziwne wrażenie, że autor postu czerpie satysfakcję na niezliczonych
> poziomach z wytykania błędów innym. Co innego jest wskazać błąd, co innego AŻ TAK go
> podkreślić.

Cytat jest duży, pomyślałem że dla zidentyfikowania go lepiej będzie go zaznaczyć, by pokazać o co konkretnie chodzi. Nie chciałem wytykać błędów dla zabawy, po prostu fragment wydał mi się nielogiczny, i chciałem go wskazać. Przepraszam za to że chociaż raz chciałem być pomocny. Następnym razem schowam się pod łóżkiem i będę czekał na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Musimy po prostu poprowadzić naszą latającą maszynę z punktu A do punktu B zaliczając
> przy tym jak najwięcej kraks. Proste? Nawet nie wiecie, jak bardzo się
> mylicie. Już po kilkunastu metrach gra pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Na naszej drodze
> pojawiają się pagórki, kawałki murów, a nawet chmury. Każdy ruch jest walką o kolejny
> metr i o resztki zszarganych nerwów."

>
> Przytaczam tutaj ten cytacik, bo jest po prostu bez sensu. Pogrubiam i podkreślam słowo
> kluczowe. Podejrzewam że autor po prostu się zagalopował.

Dzięki za zwrócenie uwagi. Pamiętam, że poprawiałam ten błąd. Prawdopodobnie, rozgarnięty człowiek, nie zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować