Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Titanfall zagrało już 7 milionów graczy

10 postów w tym temacie

Nic nowego, przecież to EA. Oni biorą pieniądze za nic. Skoro wyszła "nowa generacja" konsol to trzeba też podwyższyć cenę na PC. Przecież konsole i pc-ty to jedna rodzina i płacimy tyle samo. Za 5 lat, to gry będą kosztować po 200 zł na PC a pensję dalej na poziomie 1200 zł.

Co do newsa to jasne. Grało a gra to różnica. Dobrze by było, gdyby ludzie odpowiedzialni za pisanie newsa to wiedzieli. Niby nie duża a pomoże w lepszym zrozumieniu stanu rzeczy. Jeśli nikt nie gra, to nie warto w ogóle tego dotykać. Tak popularne jak CoD nie jest, więc i mniej graczy jest, którzy by w to grali o każdej porze zonk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie enigmatyczne sformułowania jak:
" zagrało już 7 milionów użytkowników " i " gra rozeszła się w nakładzie większym niż pierwotnie zakładano ".
Prawdziwa papka marketingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jetem ciekaw ilu z tych co zagrało wywaliło ją już do kosza.Ja zrobiłem to po kilkunastu
> godzinach.
7 milionow osob zagralo a na origin mam chyba do teraz oferte 48 h gry w ta gre i pytanie czy grajacy przez te 48 h tez sa liczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:19, vegost napisał:

Nic nowego, przecież to EA. Oni biorą pieniądze za nic.

Widzę, że wiesz, jak wygląda praca nad grami w EA...

Dnia 20.11.2014 o 15:19, vegost napisał:

Skoro wyszła "nowa generacja" konsol to trzeba też podwyższyć cenę na PC.

Ceny gier na PC są zależne od wielu czynników i są tanie tylko dlatego, że w Polsce jest wysokie piractwo. Ceny gier PCtowych zrównują się z zachodem. W końcu. Mam nadzieję, że oznaczać to będzie także koniec debilnych blokad regionalnych.

Dnia 20.11.2014 o 15:19, vegost napisał:

Przecież konsole i pc-ty to jedna rodzina i płacimy tyle samo.

Jaka jedna rodzina? Bo mają x86 w środku (teraz)? Nie.

Dnia 20.11.2014 o 15:19, vegost napisał:

Za 5 lat, to gry będą kosztować po 200 zł na PC a pensję dalej na poziomie 1200 zł.

I dobrze co do tych cen. Dlaczego miałyby niby być tańsze od konsolowych?

Spoiler

I lol @ pensje wynoszące 1200 zł, może pora zmienić pracę?

Dnia 20.11.2014 o 15:19, vegost napisał:

Co do newsa to jasne. Grało a gra to różnica. Dobrze by było, gdyby ludzie odpowiedzialni
za pisanie newsa to wiedzieli.

Na Xboksie One i 360 gra w grę cały ogrom ludzi do tej pory. To, że na PC jest słabo, nie oznacza jeszcze, że sama gra ma problemy z populacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za 5 lat, to gry będą kosztować po 200 zł na PC a pensję dalej na
> poziomie 1200 zł.

Pojechałeś po bandzie z tymi pensjami :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować