Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Battlefield powróci do motywów militarnych

16 postów w tym temacie

Dla mnie mogliby usunąć ze swojej listy hardline''a, i nawet bym im podziękował
codziennie jak przeglądam newsy z gier, boli mnie serce jak pomyślę, że to akurat oni (EA) pracują nad utęsknionym Battlefrontem... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa.... do militarnego stylu. To znaczy, że do tej pory strzelaliśmy z pistoletów na wodę? Nuży już ten BF w wersji Modern Military Shooter. Większość wygląda tak samo, z tą różnicą że im nowsza wersja tym więcej światełek wali nas po oczach (J.J. Abrams Approves!), a nie dostarczają nic nowego w kwestii gameplay''a. Choć może już jestem za stary i za dużo oczekuję od "gry w której się strzela". BF:BC2, BF3, BF4 - jeden pieseł, gdyż dostarczają dokładnie takich samych emocji - tylko z każdą odsłoną kieszeń boli coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pokuszą się o jakieś większe zmiany, czy jedynie podrasują czwórkę. Bo ja, dla przykładu, z chęcią ponownie wróciłbym na fronty drugiej wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bogom, Hardline to jakieś nieporozumienie i już na starcie mi się nie podoba. BF to powinna być wojna i koniec. Już mniejsza o to, czy II światowa, czy czasy współczesne, ale konflikt zbrojny na wielką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa część BF może nie powstawać. Natomiast byłbym wielce zadowolony jakby cała ta ekipa programistów zabrała się za nową część Bad Company i rozbudowała tam tryb multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 23:13, Ekonochrist napisał:

Fajna strona, że za wyrażenie własnego zdania, nawet tak błahego zostaje się ukaranym.

Tasiemiec? Post jednozdaniowy to jest wyrażenie własnego zdania? Forum to nie czat, mógł uzasadnić swoje zdanie.

Proszę wrócić do tematu wątku, gdyż nie jest on od komentowania decyzji Moderatora. Jeśli się ze zdaniem Moderatora nie zgadzasz, możesz to wyjaśnić drogą listowną (czyt. mailowo), ale nie zostałeś ukarany, wiec sprawa nie dotyczy bezpośrednio Ciebie.

Pragnę przypomnieć o zapisie, który się pojawia zanim dodasz posta pod newsem: "Informujemy, że wszystkie posty nie dotyczące komentowanego materiału będą usuwane."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4 nie jest taki zly ale fakt faktem jest to podrasowany BF3 wiec sumaryczie nastepny BF bedzie podrasowanym BF4.. Zapowiedza pelno destrukcji pokaza je na trailerach itp aby premierowki nabic a wersja premierow bedzie jednym wielkim bugiem(jak to bylo w BF 4) i Dice zamiast latac porzadnie gre znow wyda kila dlc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie pogardziłbym drugą częścią BFa 2142. Grałem we wszystkie BFy - w jedne mniej, w inne więcej - i BF 2142 oraz Bad Company 2 to moim skromnym zdaniem najlepsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BF4 nie jest taki zly ale fakt faktem jest to podrasowany BF3 wiec sumaryczie nastepny
> BF bedzie podrasowanym BF4.. Zapowiedza pelno destrukcji pokaza je na trailerach itp
> aby premierowki nabic a wersja premierow bedzie jednym wielkim bugiem(jak to bylo w BF
> 4) i Dice zamiast latac porzadnie gre znow wyda kila dlc..

a ja jak zawsze spytam: co ma wydawanie dlc do łatania gry, hmm? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować