Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo do Final Fantasy XV będzie dostępne przez określony czas

8 postów w tym temacie

Agh, okej... toż to głupszy pomysł niż jak to było z Metal Gear Rising: Ground Zeroes, gdzie 200zł płaciło się za kilka miernych misji jako "demo" całości gry.

Żeby zagrać w demo gry na którą czeka sporo osób trzeba kupić inną część gry o której większość zapewne nawet wcześniej nie słyszało. Super pomysł, naprawdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz demo ma być dodatkiem do innej gry więc to dla ciebie głupi pomysł, ale lepiej tak niż próbowali by nam wcisnąć zalążek FF XV i kazali płacić 200zł. Nie zmienia to jednak faktu że demo powinno być darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno, a nawet jeżeli nie to po prostu zapłacić jakieś 20-30zł, ale żeby w tym cokolwiek jeszcze dostać jak np. mapkę, dlc, cokolwiek. Czekam na tą grę odkąd było zapowiedziane na PS3. W sumie to nawet półtora roku temu kupiłem PS3 głównie dla tej gry, ostatecznie dowiedziałem się, że będzie na PS4, więc jestem przy końcówce zbierania na tą konsolę i to w sumie podobnie głównie dla tej gierki. Miło by było zagrać w demo, bo gra zapowiadana jest strasznie długo, ale nie, żeby kupować inną część gry tylko dlatego, bo to jest naprawdę śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Metal Gear Rising: Ground Zeroes,

eee, co?


> gdzie 200zł

eee, co?


> płaciło się za kilka miernych misji jako "demo" całości gry.

eee, co?

> część gry o której większość zapewne nawet wcześniej nie słyszało

Coz, moze Ty nie slyszales. Pol miliona sztuk w JAP w tydzien od premiery, przy czym gra byla dostepna tylko na PSP. To jeden z lepszych wynikow na ta konsole. Gra dostala 39/40 od Famitsu, srednia ocen ok. 90%. Nie mierz wszystkich swoja miara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Metal Gear Rising: Ground Zeroes,
>
> eee, co?
>
>
> > gdzie 200zł
>
> eee, co?
>
>
> > płaciło się za kilka miernych misji jako "demo" całości gry.
>
> eee, co?
>
> > część gry o której większość zapewne nawet wcześniej nie słyszało
>
> Coz, moze Ty nie slyszales. Pol miliona sztuk w JAP w tydzien od premiery, przy czym
> gra byla dostepna tylko na PSP. To jeden z lepszych wynikow na ta konsole. Gra dostala
> 39/40 od Famitsu, srednia ocen ok. 90%. Nie mierz wszystkich swoja miara :)

Nie kosztowało to 200zł? Nie było to oficjalnie potwierdzone jako wprowadzenie do całości gry? Było. To, że się dobrze sprzedało to wynik tego, że prawdziwi fani i tak kupili "cząstkę" Phantom Pain''a za takie pieniądze, jednak mimo wszystko był to typowy szybki skok na kasę, nie wiem, czy chcieli dorobić, aby na Phantom Pain móc wydać więcej pieniędzy i zrobić lepszą grę, ale wiem, że operacja za droga jak na grę na 2-3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować