Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin Gra Przygodowa tuż przed mikołajkami

16 postów w tym temacie

> > Miałem nadzieję na datę wydania edycji planszowej :<
>
> Premiera edycji planszowej będzie 27 listopada właśnie.
Raczej cyfrowej edycji (sam cd-key) a pudełkowa (także cyfrowa) 5 grudnia. Nic nie ma o planszowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 14:21, Dragoniro napisał:

> > Miałem nadzieję na datę wydania edycji planszowej :<
>
> Premiera edycji planszowej będzie 27 listopada właśnie.
Raczej cyfrowej edycji (sam cd-key) a pudełkowa (także cyfrowa) 5 grudnia. Nic nie ma
o planszowej.


http://gbp.cdp.pl <- tu jest preorder wersji planszowej i data premiery na 27 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 15:31, Zdzichacz napisał:

Łooo, ale super! Wersja fizyczna planszówki trochę droga,


Cena 180 zł może wydawać się tylko pozornie wysoka, ale jest dość umiarkowana w świecie gier planszowych biorąc pod uwagę standard produkcji i jej fizyczną zawartość.


@Pepsi

Jaskiera? WTF!?

Dnia 21.11.2014 o 15:31, Zdzichacz napisał:

Wiedźmin Gra Przygodowa w wykonaniu Ignacego Trzewiczka ukaże się także w formie planszowej.


Odwrotnie. WGP ukaże się także w wersji cyfrowej - to tradycyjna planszówka powstała najpierw, potem przyszedł pomysł, by zrobić wersję dla GOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vojtas
Niby tak, ale wydawać 180zł, aby zagrać sobie raz, albo ze dwa(brak ekipy i czasu) to dla mnie za drogo. Tutaj będę mieć za 40zł wersję na PC i jestem uradowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już w przedsprzedaży planszówkę :) 180 zł może wydawać się sporą sumą, ale jest to standard jak na gry planszowe, zwłaszcza tak bogate w zawartość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zakupiłbym wersję planszową, ale wstrzymam się do pierwszych ocen dokonanych przez graczy. Na ile znam życie pierwsze wydanie będzie miało błędy, a instrukcja może wszystkiego nie wyjaśniać i być może z tego powodu będzie szerokie pole do interpretacji zasad. Natomiast jeśli gra okaże się być na miarę Robinsona, ale z najnowszej edycji, którego autorem również jest pan Ignacy to grę zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 15:48, Zdzichacz napisał:

Niby tak, ale wydawać 180zł, aby zagrać sobie raz, albo ze dwa(brak ekipy i czasu) to
dla mnie za drogo.


Nie tylko dla Ciebie. Ja też nie wydałbym tyle na zbieracz kurzu. :)

Dnia 21.11.2014 o 15:48, Zdzichacz napisał:

Tutaj będę mieć za 40zł wersję na PC i jestem uradowany.


Cyfrowe planszówki nie sprawdzają się za bardzo, o ile nie grasz ze znajomymi. Wynika to z faktu, że gry planszowe to coś więcej niż tylko mechanika i oprawa. Planszówki to spotkania towarzyskie, rozmowa, kontakt wzrokowy i wiele innych czynników, których nie sposób oddać w wersji cyfrowej. Myślę, że WGP to gra, która będzie dużo zyskiwać przy stole. :) Nie namawiam do zakupu, po prostu jestem sceptyczny wobec wszelkich wersji cyfrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować