Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Actina GameOn: Dzień drugi - W co grać na PC?

21 postów w tym temacie

Uuu nie odrobiliśmy lekcji Panie Sławku. CS:GO pojawiło się na X360 i PS3. :)

Company of Heroes 2 to w zasadzie jedyny poza StarCraftem II godny uwagi tytuł jeśli chodzi o współczesne RTSy.


A seria Wargame i Men of War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 21:28, fenr1r napisał:

Uuu nie odrobiliśmy lekcji Panie Sławku. CS:GO pojawiło się na X360 i PS3. :)

Company of Heroes 2 to w zasadzie jedyny poza StarCraftem II godny uwagi tytuł jeśli
chodzi o współczesne RTSy.


A seria Wargame i Men of War?


Meh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra musi być dostępna tylko i wyłącznie na PC

CS:GO - PS3, X360
DayZ - zapowiedziane na PS4
FTL - iOS
Goat Simulator - iOS, Android, zapowiedziany na Xbox One
Hearthstone - iOS, zapowiedziany na Androida
Il-2 Sturmovik - PS3, X360, PSP, NDS (Birds of Prey)
Ethan Carter - zapowiedziany na PS4

Dobra robota, Sławku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że gram utrzymuje się z takich akcji partnerskich i fajnie czasem poczytać o sprzęcie, który reklamuje reklamodawca - ale artykuł ten jest merytorycznie słaby, tak jakby napisany na kolanie, krótki opis gry dla "człowieka nieogranego" i bardzo śmieszne sprostowanie, że potrzebny jest sprzęt Actiny do niego. 3,2 kafle do The War of Mine? Przesada.

"Wymagania ma niskie, ale w przyszłości mogą wzrosnąć z kolejnymi aktualizacjami graficznymi, więc Actina GameOn Tower G2." - eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z czego ten screen do dayz? z infestation?
w którym miejscu arma jest ultrarealistyczna? mając DCSa na tej samej liście autor powinien wiedzieć co to znaczy realizm
poleciłbym więcej niż 8gb ramu do DCS''a i army z "najbardziej wymyślnymi modami"
il2 jest daleki od bycia alternatywą do dcsa
wargame, MOW>COH, SC (imo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 22:34, Dared00 napisał:

Po pierwsze gra musi być dostępna tylko i wyłącznie na PC

CS:GO - PS3, X360


No prosz, konsole mają CSa. Ktoś w Valve ma większe poczucie humoru, niż mi sie wydawało :D

Dnia 21.11.2014 o 22:34, Dared00 napisał:

DayZ - zapowiedziane na PS4


Czyli jeszcze nie ma. Czyli jest wyłącznie na PC.

Dnia 21.11.2014 o 22:34, Dared00 napisał:

FTL - iOS


Mobile się nei liczą, to jest alternatywa dla PC taka jak konsola stacjonarna.

Dnia 21.11.2014 o 22:34, Dared00 napisał:

Il-2 Sturmovik - PS3, X360, PSP, NDS (Birds of Prey)


eeee, gra sprzed 5 lat? bardziej chodziło o Cliffs of Dover, 1946 i Stalingrad, a nie jakiegoś starocia

Dnia 21.11.2014 o 22:34, Dared00 napisał:

3,2 kafle do The War of Mine? Przesada.


Jeśli nie zauważyłeś, to jest najtańsza Actina. Niżej zejść nie mogłem.

>> A seria Wargame i Men of War?

Dnia 21.11.2014 o 22:34, Dared00 napisał:

Meh :)


dokładnie. Men of War gryzie swój własny ogon tak bardzo, że aż szkoda patrzeć. A Wargame to taki mniej pomysłowy i mniej widowiskowy kuzyn World in Conflict, nie najgorszy, ale każda kolejna część jest coraz bardziej nudna. Jednemu i drugiemu daleko do poziomu i jakości CoHa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już myślałem, że artykuły odnośnie Advanced Warfare są mocno naciągane, ale tutaj gram
> sięgnął poziomu onetu.

Mi nareszcie po wydaniu 1000 zł chodzi na maksa! Ehh... Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> dokładnie. Men of War gryzie swój własny ogon tak bardzo, że aż szkoda patrzeć. A Wargame
> to taki mniej pomysłowy i mniej widowiskowy kuzyn World in Conflict, nie najgorszy, ale
> każda kolejna część jest coraz bardziej nudna. Jednemu i drugiemu daleko do poziomu i
> jakości CoHa.

To ciekawe, bo CoH2 dostaje u was 8,5, a rok później Wargame: Red Dragon dostaje (uwaga!) 8,5 i to u tego samego recenzenta. Teraz dowiaduje się, że to nie ten sam poziom i tylko ten pierwszy jest godny uwagi. Wargame mam sobie zupełnie odpuścić mimo, że dostał tak wysoką ocenę? Jak tu was traktować poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 00:26, KeyserSoze napisał:

> DayZ - zapowiedziane na PS4
Czyli jeszcze nie ma. Czyli jest wyłącznie na PC.

Łups, sorry. Myślałem po prostu, że skoro ty wymieniasz niedokończone gry przed oficjalną premierą (DayZ, Unreal Tournament), to mi też wolno. Ale gafa z mojej strony.

Dnia 22.11.2014 o 00:26, KeyserSoze napisał:

> Il-2 Sturmovik - PS3, X360, PSP, NDS (Birds of Prey)
eeee, gra sprzed 5 lat? bardziej chodziło o Cliffs of Dover, 1946 i Stalingrad, a nie
jakiegoś starocia

Tak więc trzeba było wspomnieć o tym w tekście. Widzę dwa odniesienia do "serii" i zero do gier które wymieniłeś. Birds of Prey nie jest częścią serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień z... najgorszymi marketingowcami o jakich słyszałem. Rozumiem reklamy media marktów "super grafika 2 giga" etc. Rozumiem sprzęt warty 500 pln wystawiony na allegro za 3k z opisem "jest power~~11!!1". Tam nikt odbiorcy-laikowi nie wytłumaczy.

Za cholerę nie rozumiem za to tej reklamy - sporo osób wie, że to nieopłacalne, a jak ktoś nie wie to się dowie z miliona komentarzy pod spodem, że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 00:26, KeyserSoze napisał:

No prosz, konsole mają CSa. Ktoś w Valve ma większe poczucie humoru, niż mi sie wydawało
:D


CS był już na pierwszym klocku, tak tym z 2001 roku. Więc "poczucie humoru" można mieć co najwyżej z autora tego "artykułu", ponieważ posiada bardzo poważne braki. No ale nie spodziewałem się niczego innego :)
Ponadto jeśli odcedzić multiplatformy (w tym mobilki, bo czemu nie, skoro zawierają te same wersje?) to no cóż, obraz nędzy i rozpaczy. Nie postarał się pan redaktor, oj nie postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ponadto jeśli odcedzić multiplatformy (w tym mobilki, bo czemu nie, skoro zawierają te
> same wersje?) to no cóż, obraz nędzy i rozpaczy. Nie postarał się pan redaktor, oj nie
> postarał.

Racja, kto by w ogóle chciał grać w strategie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komedia. Co do sensu samego zestawienia gier już wszystko powiedziano, ale ja powiem coś jeszcze.
ŻADNA z tych gier nie wymaga kompa mocniejszego od tego waszego G2.
Mam: I5-3330 ( 4x3.0GHz ), GTX 650 TI ( 2GB Vram ) 8 GB RAM ( DDR3 ).
ArmA III - na singlu na wysokich/bardzo wysokich, albo ultra po wyłączeniu pierdułek jest 40-50 fps, w jak przesadzę to może fakt faktem ściąć.
Na multiku gram na wysokich, ale tutaj raczej największym problemem są servery - czasem chodzi płynnie, czasem nie ma różnicy czy odpalę ultra czy minimalne - i tak zetnie.
Rome II - Chodzi pięknie na ultra ( drobne rzeczy zmieniłem, bo SSAO obniża FPS''y, a i tak różnicy nie widzę ).
Goat simulator - to chodzi nawet na tablecie...

Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.

Za taki artykuł powinno się zwalniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3200 za PC do HSa? hahahahahhaha ***** sie pan w łeb .... co to za reklama dla idiotów? ŻAL. I nawet mi nie komentuj i sie nie tłumacz idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 12:32, v1n5u napisał:

3200 za PC do HSa? hahahahahhaha ***** sie pan w łeb .... co to za reklama dla idiotów?
ŻAL. I nawet mi nie komentuj i sie nie tłumacz idioto


Za przekleństwa i obrażanie innych degrad -2. Z racji tego, ze miałeś czyste konto skończy sie tylko na tym.

Mały edit: przejrzałem Twoje posty od początku kariery i stwierdzam, ze jeszcze jedno przekleństwo poleci, to żegnasz się z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować