Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Fable vs Gothic 2

263 postów w tym temacie

Co dla was jest lepszą grą , czy macie sentyment do sterago ale jakże jarego Gothic 2 czy moze wolicie swietną grafe Fable trudne pytanie ale jak dla mnie Fable jest za krótkie a poza tym do Gothic 2 mam sentyment i ma więcej opcij : wstapienie do magów , paladnów itd. , więcej misij , grywalnoś lepsza dużo itd. itd . a wiec jak dla mnie Gothic 2 rulezz ! A która dla was jest lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za pytanie jasne, że Gothic i nawet nie musi być to 2 mi wystarczy jedynka i tak jest moim zdaniem lepsza od fable przeszedłem fable chyba tylko dlatego, że nie miałem nic innego w asortymencie :/ ale ta gra wydawała mi się jak by była wydana dla dzieci ponieżej 14 roku życia :/ cukierkowa jak zozole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gothic rządzi i jedynka i dwujka i Noc Kruka.
w Fable nie grałem ale i tak w ciemno powiem że Gothic jest najlepszy, a zwłaszcza jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 19:53, RedSqll napisał:

Fable vs Gothic 2?//5:4 (w karnych)// Gothic2 trochi starowaty(jak dla mnie) :P a Fable za
krootki ale wole nowsze rzeczy ;]

tja wino też? a wiesz że nie długość :) ano nowość się liczą ale klimat. gra może mieć 100 lat i trwać 4 minuty ale jak ma ten niepowtarzalny klimat to i tak będzie super poi wieki a Gothic jedynka ma taki właśnie klimat i jest mnawet długo G II i dodatek już mają gorszy klimat ale też wymiatają :) jedyna gra im dorównująca to TES IV ale i tak stawiam na Gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable to straszna, bezsensowna siekanina... nie da sie w to grac... jest odarta z fabuly, a swoboda rozgrywki wola o pomste do nieba

Ze nie wspomne o tandetnych "bajerach" jak pokazywanie sztuczek, gesty i caly przereklamowany system dobra i zla... zadna z tych rzeczy nie wnosi nic do rozgrywki i ma chyba tylko przyciagnac milosnikow simsow :/

Do tego dochodzi kretynski styl walki (klikaj najszybciej jak potrafisz), ograniczony swiat i pare innych perelek

W ogole nie ma co tej gry porownywac do Gothic 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable ma swiat podzielony na sektory i to dla mnie dyskwalfikuje gre odrazu nawet jakby nie wiadomo jak byla wspaniala,skoro robi sie 5 krokow i load nast lokacji,nie ma nawet co porownywac do gothica,to jest wlasnie przykl;ad przewagi pc gier od konsolowych,bo fable to typowa wlasnie taka gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable można bardzo szybko przejść i przktycznie zapomniec a Gothic 2 to Gra przez duże G i tygodnie frajdy
fable i Gothic to całkiem inne rodzaje RPG kazdy ma plusy i minusy ale dla mnie lepszy jest Gothic 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 21:19, mike91 napisał:

Fable można bardzo szybko przejść i /.../

No, fakt, można. Tylko po co? Dotrwałem do pokazania się trolla (jak kupców przeprowadzałem) i dałem sobie spokój. Ale to produkcja Microsoftu, nie ma się co dziwić, oni i tak wiedzą lepiej, jakie gry mają mi się podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepszy jest Gothic, a dlaczego? Cóż Fable jest krótką grą zbyt banalną jak dla mnie, a Gothic to prawdziwy HIT. Ma lepszą fabułę , klimat i więcej możliiwości do wyboru na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że remis, ale w karnych 4/5 dla fable
Gothic II jest ciekawy, duzo broni.
ale Fable ma bardziej złożoną fabułę i wiesz do czego dążysz, a w gothicu II niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ale nie o tym jest ten temat.

Fable - jakaś większa swoboda jest. No i mam wpływ (mały, ale zawsze) na wygląd mojego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wygrywa TES:Morrowind :} Bije na głowę Gothica 2 a więc tym bardziej Fable.

Ciekawe dlaczego wiekszość fanów Gothica nie umie pisać poprawnie..."wogule" czy "dwujka" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:15, Camponator napisał:

ale Fable ma bardziej złożoną fabułę

Chyba żartujesz?!?

Dnia 16.07.2006 o 22:15, Camponator napisał:

i wiesz do czego dążysz

Jest to tak oczywiste, że aż boli...

Fable wymięka przy Gothicu - nawet jedynce jeżeli chodzi o miodność fabuły i złożoność rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować