Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia prezentuje graficzne porównanie MGS 5: Ground Zeroes pomiędzy PS4 a PC

65 postów w tym temacie

Proszę a tutaj ciągle trwa dyskusja o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia :))

Nie wiem, czy zdajecie obie sprawę, że przekonanych nie przekonacie.

Jak ktoś chce grać na konsoli ( tak jak np. ja ) to cokolwiek byście nie napisali i tak będę dalej grał na konsoli.
Jak ktoś chce grać na PC to i tak będzie dalej grał na PC.

Szkoda waszej energii na takie spory.
No chyba, że ktoś musi bo się inaczej udusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2014 o 12:41, Henrar napisał:

> korzystania z komputera. Do grania w znakomitą większość obecnych gier też.
Do detali takich jak na PS4? Nie wystarcza. Co robi cache? W wielkim skrócie przyspiesza
dysk twardy. 8MB to żałośnie mało i taki dysk będzie zamulał WSZYSTKO. Windows będzie
się odpalał w ponad minutę, przeglądarka internetowa w paręnaście sekund. Jeżeli to dla
ciebie normalne korzystanie z komputera, to masz naprawdę niskie standardy. Każdy normalny
desktopowy dysk twardy z 64MB cache będzie od podanego tutaj syfu szybszy.


Czyli to o czym mówiłem, jedynym efektem będzie wydłużony czas ładowania. Osobiście wolałbym dopłacić stówkę do nowiutkiego WD 1TB.

Dnia 24.11.2014 o 12:41, Henrar napisał:

Minimalne=/=detale z PS4. O czym my tu mówimy. Kupujesz kompa za prawie 2 tysiące i chcesz
oszczędzać na RAMie?
Żeby było śmieszniej, z gier które podałeś, tylko jedna to gra nie będąca cross-genem.
Spójrz co się dzieje z wymaganiami gier, które wychodzą tylko na PS4/XBO i nie są ograniczone
przez 256+256MB w PS3 i 512MB w X360.


Dla mnie wymiana RAMu to nie jest problem, tylko na razie 4GB daje radę. Mogę Ci wrzucić screeny wieczorem, tylko po co, skoro możesz sam wygooglować wymagania sprzętowe Shadow of Mordor. Gry, które wymagają więcej RAM o których ja wiem, to AC Unity (6GB, działające beznadziejnie na każdym systemie), Watch Dogs (6GB), CoD AW (6GB, pewnie ściema tak samo jak z zeszłoroczną edycją), no i Star Citizen (8GB). Jak już mówiłem większość gier odpalisz na 4GB w tym Ryse (inaczej demko technologiczne dla nowego Xboxa). Więc stwierdzenie "nie odpalisz żadnego portu PS4/XBO na 4GB RAM" jest zwyczajnie nieprawdziwe.

Inne gry? Proszę bardzo:

Batman Arkham Knight 2GB (max 4GB)
Dying Light 4GB
Evolve 4GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2014 o 19:11, fenr1r napisał:

Wedle życzenia zamieszczam screeny.

Dziękuję (szczerze :)). Masz wyższy framerate ale jednocześnie nieco słabszą grafikę niż w wersji PS4 (głównie tekstury i motion blur). W sumie to chyba powinno skończyć dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2014 o 22:52, Monotyp napisał:

Największą zaletą konsol jaką ja widze(mam ps3) to nie jest cena ale to to że można
odpalić giere przed tv i pobawić się wspólnie ze znajomymi (jakiś teken czy fifa). Z
cenami to dla mnie jest głupi argument.


Jak ma się juz laptopa (na którym spokojnie programy w indyki) to argument ceny jest jak najbardziej na miejscu. Zresztą jest też argument miejsca. Jak się ma już TV i laptopa, to dodatkowy komputer zajmie dużo miejsca, konsola nie. Oczywiscie potrzebny tez będzie nowy monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować