Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bayonetta 2 - recenzja

23 postów w tym temacie

W moim mniemaniu nowa Bayonetta to gra roku. Absolutny must-have dla każdego posiadacza WiiU oraz dla fanów slasherów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja przyjemna do czytania, w Bayo bym pograł, ale jakoś nie bardzo mnie stać na Wii U. I jeszcze jedna sprawa...załóżcie jakiś filtr, czy coś, bo przez tych spamerów moderatorzy mają nadmiar niezbyt przyjemnej roboty : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozpisywać - gra roku. Pożyczyłem od kumpla WiiU i ograłem drugą Bayonette na 100%. Platinium to mistrzowie gatunku i marzy mi się, żeby zabrali się za pełnoprawne, hardcorowe DMC5, bo Ninja Theory nie ma pojęcia o tym jak stworzyć grę z zaawansowanym systemem walki, a co gorsza kompletnie nie zna/nie rozumie samej idei stojącej za DMC(w DMC osiągnięciem nigdy nie było samo przejście etapu jak w np. God of War ale uzyskaniu najlepszego możliwego wyniku. Wbijanie S rang w DmC, to komedia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że nie ma tego na inne konsole ale za to dobrze że nie ma na pc

A dlaczego dobrze, że nie na PC? Nie podobałby mi się ten tytuł? Lubię Devil May Cry, a to nie jest chyba tak różne od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek przyjedzie mój egzemplarz w edycji specjalnej. Po ograniu dema juz wiedziałem ze będzie hicior.
Brawo Platinium Games!!! Mam nadzieję że wasza kolejna gra również będzie kozacka jak do tej pory. Ciekawe jakiego exa wysmażycie dla Xbox one. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im mniej platform docelowych, tym lepiej dla gry. Teraz, kiedy wyszła dobra, dopracowana gra, można się zająć portowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 17:13, Braveheart napisał:

Wow 9,5 na 10.. twardo. Jest jakiś cień szansy, że wyjdzie to kiedyś na PieC ?]

Nie. Nintendo wyłożyło kasę, Nintendo dostało eksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Im mniej platform docelowych, tym lepiej dla gry. Teraz, kiedy wyszła dobra, dopracowana
> gra, można się zająć portowaniem.

Keep dreaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować