Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - recenzja

30 postów w tym temacie

Antywirus rzuca ostrzeżeniami na każdy nieznany plik, są to tak zwane "false positive", nie będę się upierał, że plik jest w 100% nieszkodliwy bo tego nie mogę ci zapewnić wiec każdy stosuje to na własną odpowiedzialność, ale możesz poszukać "Extreme Injector v3", linka bezpośrednio do tematu z plikiem do pobrania ci nie podam bo to chyba niezgodne z tutejszym regulaminem, ale tematy na steamowej stronie gry są, właśnie sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 20:00, DambialkoX napisał:

Czyli "druga trójka" z innnym bohaterem miejscem i fabułą, szkoda trochę ale i fajnie
z drugiej strony.

dodaj do tego o wiele większe urozmaicenie terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. licznika w grze mam ok 16% za sobą... i już mnie zmęczyła, recykling z FC3 jest irytujący. Na normal jest za łatwo (twierdzę odbiłem w parę minut). Nie ma do kogo strzelać, łażą po 2-3, zanim głupiutki SI zorientuje się że coś jest nie tak już ma wbity nóż pod piąte żebro. Przez chwilę zwierzęta były groźne, dopóki nie wyposażyłem się w strzelbę na słonie :P
W zasadzie grę można ukończyć z jednym pistoletem - sandmanem + perk na powalanie ciężkozbrojnych.
Gra jest dobra, ale nie ma już tego efektu WOW jaki towarzyszył pierwszym chwilom w FC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > #Bioshock Infinite
>
> Ja bym powiedział, że już pierwszy Bioshock pokazał klasę jeśli chodzi o FPSy z dobrą
> fabułą.
Infinite to kupsko w porównaniu do pierwszego i 2 Bioshocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 12:50, maxankazuya napisał:

Infinite to kupsko w porównaniu do pierwszego i 2 Bioshocka

Hmm a dla mnie Infinite to najlepsza gra 2013 podczas gdy pierwszy Bioshock kompletnie mnie odrzucił i nie widziałem w nic porywającego. Dodając jeszcze to że druga połowa gry była znacznie słabsza( tak w bólach, grałem chyba ponad miesiąc ale mimo wszystko udało mi się dokończyć tą grę, ale max ocena jaką bym mógł jej wystawić to mocna 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od 2 dni. Gra podobna do FC3. Polecam osobom które nie grały w FC3. Pagan Min - fajny charakterek ;-) i tylko dla samej ciekawości co będzie z nim dalej skoncze gre.
W grze są błędy, np. jak chce wysiasc z jakiegokolwiek pojazdu to pisze: aby zejść z lotni naciśnij... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować