Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew nie trafi do recenzentów przed premierą gry

25 postów w tym temacie

Grałem w Betę i dla mnie gra jest po prostu bardzo słaba. Niby ma wszystko czego jej trzeba, ale skopany model na poziomie Need For Speed World sprawia, że nie czerpiemy z tego tytułu żadnej przyjemności. Jak dla mnie UbiSoft doskonale sobie zdaje z tego sprawę, że gra to bubel i nie chce stracić po prostu klientów ;)

Z typowych Arcade racerów Need For Speed Rivals zdecydowanie lepszy. A Hot Pursuit 2010 to już w ogóle poezja przy tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę i mi się nie podobała, grałem w kolejną betę i znowu mi się nie podobała. Nie podoba mi się polityka firmy. Nie kupię, na 100%, nawet nie będę się męczył z szukaniem gry "z innych źródeł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w betę i od razu zrobiłem preorder wersji gold. Dla mnie gra jest świetna, choć obawiam się jednego: zbyt mocno lansowana jest na MMO (a na to mam niestety uczulenie :), mam jednak nadzieję, że tak naprawdę singlowa rozrywka będzie w miarę możliwa :). Tak czy siak kupiłem i z niecierpliwością czekam, a wszystkim malkontentom mówimy stanowcze NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crap. Gralem w bete i model jazdy jest taki dziwny, ze mojej kasy nie zobacza. A szkoda, bo oddany teren jest przeogromny i sporo funu z samego jezdzenia by byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiele miesięcy temu pisałem, jaką kupą ta gra będzie - nie myliłem się :]
...napisalo dziecko ktore nawet jeszcze nie odpalilo gry, ktora sie nawet jeszcze nie ukazala... Ale on juz wie :) . Normalnie Kaszpirowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się przyjemnie w becie jeździłem i smutek mnie złapał, gdy chciałem osiągnać więcej niż 10 poziom, więc... Może coś w tym jest? Z drugiej strony to Ubi z Unity i Far Cry''em 4... <Podpowiedź> Może się w tym kryć haczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 22:26, Piotrek_K napisał:

Crap. Gralem w bete i model jazdy jest taki dziwny, ze mojej kasy nie zobacza. A szkoda,
bo oddany teren jest przeogromny i sporo funu z samego jezdzenia by byl.

Model jazdy jest arcade''owy i mi to nie przeszkadza więc raczej sobie kupie i pogram ;p.

No i do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić a dwie bety po kilka dni to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować