Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - Wygraj koszulkę FAR CRY 4

70 postów w tym temacie

1) Płotka - nikt nie będzie podejrzewać, że to słoń bojowy i jak się już dowiedzą to będą drżeć na to imię lub będą "spać" spokojnie w piachu.
2) Zadzwonił bym po najdroższą pizze by, gdy przyjdzie wezmę pizze, zabiorę mu telefon i zrzucił bym gościa z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wymyśliłem dość nietypowe imię dla mojego słonia - Donek. Czemu tak? Zniszczę Kyrat moim słoniem tak - jak Tusk zniszczył Polskę. :D
2. Zadzwoniłbym bym na Policję, czemu? Groziłbym im tam, że w miejscu, w którym obecnie jestem jest podłożona bomba, oprócz tego wmawiałbym im, że mam masę zakładników i w ciągu 2 godzin wszystkich pozabijam. Ponadto oczerniałbym ich przez okres tej krótkiej rozmowy, ale za to konkretnej. Na pewno by się wkurzyli - szybko by mnie namierzyli i próbowali schwytać przy okazji dowiadując się jakie zło czai się w Kyracie. Miałbym pomocników do zwalczania tego zła. FTW!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Szakal,bo nikt nie pamięta drugiej części gry i nie wcale nie była taka zła.
2. Zadzwoniłbym do pizzeri, zamówił Hawajską z podwójnym MIĘSEM, ponieważ dostawca pizzy zrobi wiele dla napiwku, nawet wywiezie mnie z Himalajów,na słoniu,taranując wszystko, z gorącą hawajską z podwójnym MIĘSEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wyobrażam sobie, że gdybym trafił do Kyratu i miał słonia bojowego, to nazwałbym go Sledgehammer.
Biorąc pod uwagę, do czego bym go wykorzystywał i w jakich charakterze ;)

2. Wyobraźnia podsuwa mi tylko jedną postać, do której bym zadzwonił, gdybym obudził się w Himalajach, z prawie rozładowanym telefonem i tylko jedną szansą na połączenie.
Zadzwoniłbym do starego, dobrego znajomego, niezawodnego Nathana Drake''a.
Tylko z nim byłbym w stanie wyjść cało z takiej g... tzn. trudnej sytuacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ZDSWF- Zwierzęce Działko Strzelające Wybuchowymi Fistaszkami :D Ten słoń bojowy dzięki swojej trąbie niszczy wszystko na swojej drodze. Trąba wystrzeliwuje wybuchowe fistaszki mające taką samą siłę rażenia jak C4. Obok oka słonia zamontowany jest celownik kolimatorowy który polepsza celność. Na plecach ma plecaki, bagaże itp. umożliwiające noszenie większej ilości amunicji, uzbrojenia itp. Na środku głowy ma zamontowany M60 dzięki któremu też ja mogę siać śmierć wśród wrogów. Cały słoń jest opancerzony w skórzaną zbroję. 2. Mało baterii.... ciężka sprawa :/ Jak najszybciej zadzwoniłbym do Sabala. Dlaczego? Hehe.... Odpowiedź jest prosta :D Pan Sabal bardzo szybko przysłał by mi parę ludzi ze Złotego Szlaku którzy by mnie uratowali ze szponów strasznych tygrysów himalajskich albo od lawiny jak bym krzyknął z przerażenia :D Następnie zadzwoniłbym po Willisa aby przysłał jakiś fajny samolot. Podlecialby pod mój dom i bym wyskoczył z samolotu. Za pomocą kombinezonu do szybowania i spadochronu wylądował na ziemię i wrócił spokojnie do domu. Potem podładowałbym telefon i zadzwonił do kolegów oraz zapytać się czy mógłbym do nich przyjść ponieważ chciałbym opowiedzieć im tą wspanialą historię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Hannibal, ku chwale pierwszego wielkiego wodza, który docenił siłę słoni i przeprowadził je przez Himalaje.

2. Do TVNu, bo zrobiliby z tego taką historię, że wyleciałbym stamtąd z moim słoniem helikopterem z Obamą za sterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gdybym trafil do Kyratu pewnie nazwałbym go Franek dlatego ze to imie zawsze kojarzy mi się z niewinnością więc byłoby to przeciwieństwo do słonia

2.zadzwonilbym do radia .... a nie... nie odebraliby... no to po karetkę zeby przyjechali bo sie wykrwawiam .. a potem tylko zabrac karetke i do domciu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Słonia nazwałabym "Grubasek"... no trzeba się dowartościować a to jest całkiem słodkie imię.
2. Zadzwoniłabym do Lary Croft zapytać o drogę, bo według jej życiorysu z Tomb Raider Legend przeżyła katastrofę samolotu w wieku 9 lat i przetrwała 10-dniową podróż. Razem z Grubaskiem damy radę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Pysio- czemu? pomyślcie o ogromnym słoniu bojowym który taranuje dziesiątki wrogów na swojej dordze .wszyscy obawiali by sie mojego wielkiego potęznego pysia.

2.do pizzeri z mojej miejscowości-jeśli nie dostarczymy pizzy w godzine ,dostajesz gratis- chciałbym zobaczyć minę dostawcy gdy w końcu przyjerzdżam tam gdzie jestem, wręcza mi pizze a potem patrząc mu prosto w oczy przypomnałbym mu że musi jeszcze wrócić tak o, dla zabawy c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Słodziak Deptak - zginąć od ogromnej bestii, będąc zdeptanym wielką nogą i ostatnie słowa jakie słyszysz - Słodziak depcz! Priceless...

2. Do swojej dziewczyny, ale nie po to żeby jej powiedzieć, że ją kocham itp, spróbuj zadzwonić do kobiety, która czeka na ciebie aż wreszcie wrócisz z tego sklepu z zakupami, że zgubiłeś się gdzieś po drodze. Nikt nie znajdzie cię tak szybko jak wku*****a kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Trąbalski bo lubie Bajke Juliana Tuwinna
2.Do przyjaciółki aby przywiozła zgrzewke i wadała do dpomu po ubrania bo była niezła biba w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tryt - jak izotop wodoru pomnaża moc broni nuklearnej, a w efekcie zniszczeń. Jest jedną sylabą, co pozwala na szybkie przywołanie, poza tym jak pięknie brzmi okrzyk "TRYT - TRATUJ!"

2. Dzwonię do ACME, zamawiam rakietową procę z dostawą lotniczo-zrzutową w spadochronowej skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Swojego słonia nazwał bym Badass ponieważ był by bigger, better, more badass niż moi wrogowie :)
2. Zadzwonił bym do kumpla i zapytał kiedy gramy co-op w Far Cry żeby się dowiedzieć czy zdążę na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dumbo - ot tak dla uczczenia lat młodości, a może miał by te same skille co Dumbo to byłby bardzo przydatnym środkiem transportu w Kyracie ;)

2. W rzeczywistości po nepalski GOPR żeby mnie jakoś stamtąd wyciągnęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słoń Dominik się nazywa - na część mojej kultowej serii "Proszę Słonia"... Był pięknie biały, silny od witamin i pomagał biednym i niewinnym. Będę się na nim bił za wolność a szczególnie słowa! Na pohybel Pagan Minowi! Czerwona koszulka doda mocy :)

Zadzwoniłbym do redakcji gram.pl
Na pewno razem z niezawodną ekipą graczy, ówcześniej zwerbowanych w odpowiednim wątku na forum gramowym (najlepiej z grupą krwi B Rh- aby w razie czego można mi było dokonać transfuzji) zostałaby wysłana po mnie misja ratownicza. Przy okazji poznali by Polaków w nowym zakątku świata jako walecznych, niepokonanych skurczybyków :) Bo Polak potrafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Do You feel lucky. Bo jakbym został pojmany zadałbym to pytanie porywaczom, czuł się badassowo jak Clint a słoń by zareagował na imię i ruszył na ratunek.
2. Zadzwoniłbym do kumpla zapytać czy zapowiedzieli Half Life''a 3 jak tak to mówię gdzie jestem a jak nie to się rozłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować