Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Survarium - droga pełna wybojów

11 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2014 o 22:03, sinbad78 napisał:

Pewnie autorzy gry i autorzy artykułu. Toż to zwykła strzelczanka drużynowa. Nic więcej.


No bez przesady. Dodali jeszcze motyw zdobywania baterii, co sprawia, że trzeba się przynajmniej trochę zgrać z drużyną w późniejszym etapie gry, kiedy trzeba ukraść baterie zdobyte przez wroga. Czas wskrzeszenia trwający 5 sek wcale tego nie ułatwia :). Ogólnie po weekendzie testowania uważam, że bardzo przyjemna gierka. Podział na frakcje też mi się spodobał. Graficznie mapy są skonstruowane fantastycznie. Mechanika... cóż, grając Mosinem zgarniam wszystkich na jeden strzał, więc ciężko mi się tutaj wypowiedzieć, ale przy próbach "zdjęcia" kogoś z daleka ciężko trafić przez ruchy celownika. Mogliby moim zdaniem dorzucić przynajmniej edycję postaci, gdyż ciężko mi się gra, kiedy wszyscy wyglądają identycznie.
Ocena moim zdaniem 7,5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie autorzy gry i autorzy artykułu. Toż to zwykła strzelczanka drużynowa. Nic więcej.

Z czasem mają dojść misje do kooperacji dla 5 osób oraz coś na wzór otwartego świata z mutantami (nie wcześniej niż marzec 2015 - niby na stronie jest podane 4 kwartał 2014 ale chodzi o kwartał fiskalny), póki co zajęto się testami mechaniki i stabilności silnika dlatego dostępny jest jedynie tryb pvp.

http://survarium.com/en/news/2014-development-timeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę. Spodziewałem się Stalkera MMO, z otwartym światem, NCP, frakcjami, wspólnymi misjami itp. A w rzeczywistości dostałem strzelankę z lobby, których pełno jest wszędzie z tą różnicą, że ta nasiąknięta jest stalkerowskim klimatem. Jednak to nie to.
Więc pytam się: Kiedy ktoś zrobi coś, co nazwać będzie można STALKEREM MMO?
Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 00:47, Rakit napisał:

> Pewnie autorzy gry i autorzy artykułu. Toż to zwykła strzelczanka drużynowa. Nic
więcej.

Z czasem mają dojść misje do kooperacji dla 5 osób oraz coś na wzór otwartego świata
z mutantami (nie wcześniej niż marzec 2015 - niby na stronie jest podane 4 kwartał 2014
ale chodzi o kwartał fiskalny), póki co zajęto się testami mechaniki i stabilności silnika
dlatego dostępny jest jedynie tryb pvp.

http://survarium.com/en/news/2014-development-timeline


Tylko tryb? Cóż, racja, zauważyłem taką opcję, jednak po tym, co zobaczyłem... Meh. Nie wydaję mi się by spełniło to oczekiwania moje jak i reszty graczy, choć na pewno znajdzie oddane grono ludzi.
PS Polecam poduczyć się bukwy jak chcecie sensownie pograć z randomami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostatni screen jest z Evolve(?)
>
> I od razu zapytam, kto wprowadził taką głupotę że Survarium jest grą z gatunku MMOFPS?

Sami twórcy gry tak określili swój produkt :) Poniżej przeklejka z oficjalnej strony.

"Survarium is a free2play MMOFPS game set in the near future. The game focuses on the aftermath of a massive ecological catastrophe on Earth, the reasons behind which are only vaguely known."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować