Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft oferuje posiadaczom Assassin`s Creed Unity darmowe DLC w ramach przeprosin

16 postów w tym temacie

> Planuje sobie pod choinkę zakupić AC:U, ciekawe czy mnie też ta oferta obejmie...

Obejmie. Jeśli masz na myśli darmowe dlc. Dlc będzie darmowe dla każdego dosłownie. Dlatego zawartość sp zmieni się (nie da się na chwilę obecna go kupić). Zreszta wystarczy sprawdzić u źrodla.

http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm%3A160-186650-16&ct=tcm%3A148-76770-32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ciesze się bo chętnie przygarnę FC4 ale przy następnej grze Ubi bardzo się zastanowię. A jak już widać The Crew znów ma być ukrywane przed premierą to wiem że i tą grę odpuszczę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta taktyka jest mi dobrze znana. Za błedy na wydruku pudełka dostałem season passa do ACIII. Jeśli chodzi o rekompensate to Ubisoft naprawdę podchodzi do ludzi świetnie. Co prawda to ich gry i dodatki, ale też na tym finansowo nie wyjdą za dobrze. Nawet jak widać dla osób, które kupiły season pass to też jest rekompensata w postaci gry, która nie wyszła lub wyszła kilka dni temu. Więc naprawde to słodkie ;) Niektórzy wychodzą na błedach gry lepiej ;p No, ale przez błedy Unity zainteresowanie tytułem mocno spadło, więc to będzie ich boleć finansowo. Tak czy siak w pewnym sensie wyszli z twarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 16:28, luQ_89 napisał:

Dają wycięte DLC z podstawki buhehe. A co Bugisoft da za zbugowanego FC4?


Nie jest raczej wycięte z podstawki, gdyż jego akcja toczy się po zakończeniu fabuły gry i w innym miejscu / innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować