Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohemia publikuje plany rozwoju DayZ. Pełna wersja gry dopiero w 2016 roku

15 postów w tym temacie

Dobija mnie to DayZ, ono jest przestarzałe w obecnej chwili, a żaden nowy render nie spowoduje ze będzie chociaż na czasie za 2 lata. Lepiej już kupić Arme 3 (taniej) i ściągnąć Breaking Pointa lub Epocha na niego... w 1 rozgrywka jest stabilniejsza i bez worka bugów, a w 2 się szybko rozwiją, a z pewnością szybciej aniżeli to DayZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Kirlen - Aż tak cię dobija to DayZ, że napisałeś to 3 razy? :D
Nie akurat jakiś problem z serwisem gram.pl był i takie cyrki wyszły, klikałem na wpis i bum serwis padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobija to Kirlena trzykrotnie, gdyż jego nick jest bardzo bliski imieniu Krilan, który, jak wiadomo także był dobijany wielokrotnie w każdej z walk :). A co do samej gry to rzeczywiście, nie napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm o ile pamietam zombie, pojazdy, sterowanie postacią i wiele innych rzeczy mieli zrobić w tym roku. Aleeee nie, lepiej dodać czapki, kilka durnych rzeczy typu malowanie broni i kilka miast, gdzie każde wygląda tak samo i w sumie i tak nikt tam nie chodzi bo nie ma po co. Najgorzej wydane 100zl ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 kobiet nie urodzi dziecka w miesiąc, tak samo cykl produkcji musi trwać.
Nikt kto kiedykolwiek brał udział w projekcie nie będzie miał pretensji o czapki i całą resztę.
Na DayZ czekam, już wiem że będzie potrzebna nowa karta graficzna do finalnej wersji.
I tak pewnie będzie się cięło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wszystko zrobią co planują - razem z wersją na konsole - to będzie to naprawdę miła i przyjemna gra.
Dużo grałem w moda - paru ludzi się poznało na serwerach i utworzyło drużynę - mnóstwo było z tym zabawy.
Po powstaniu SA nie dało się w to normalnie grać - mocno haczyło na początku, a przede wszystkim odjęli wiele rzeczy co było standardem w modzie (torebki z krwią, pojazdy powietrzne, samochody).

Mam nadzieję, że zrobią to wszystko co planują - bo trochę zbyt długo się już czeka na ostateczną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę.
Obawiam się, o to rozciąganie w czasie.
Załoga traci impet, oby to nie odbiło się na projekcie.
Jeżeli produkcja będzie się tak przeciągała, to może to mieć negatywny wpływ na morale i zapał.
Co za tym idzie, może to się przerodzić w coś, co nigdy nie osiągnie fazy GOLD :(
Bo zawsze będzie czegoś brakowało i coś będzie mogło wyglądać lepiej i coś będzie wymagało poprawki.
A czas płynie i technologie się zmieniają i może być, że to nie będzie przystawało do 2016/2017.
Czego bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że to early access itd. no ale kurczę. Jeśli płacę za coś 100 zł to oczekuję że będzie to chociaż w miarę grywalne, a co dostaję od DayZ? Gówno i kopa na ryj. Zamiast robić takiej listy powinni zrobić listę priorytetów gdzie zamiast wspomnianych już czapek zajęli by się zombiakami i innymi podstawowymi elementami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować