Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oferta świąteczna w sklepie gram.pl!

21 postów w tym temacie

> Blackguards za 99zł, pierwsza Deponia za 39,90? Kogoś chyba trochę potentegowało.

Kupili w bundlu i teraz sprzedają z przebitką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielką nadzieję, że przed świętami zostanie udostępniona oferta taka jak rok temu czyli inna gra z obniżoną ceną każdego dnia, ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...
>
> "This is Xerxes. Tri-Optimum reminds you that there are only one-hundred-sixty-three
> shopping days until Christmas"
>
> :D

Wow stary dzięki za przypomnienie mi o tej legendzie. :) Czemu Looking Glass nie chce zrobić kolejnego SS? Albo chociaz remake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale czy to prawda CD Projekt pozbywa się cdp.pl ?? Czy portal sklep.gram.pl będzie zamknięty ?? Bo nie wiem czy warto składac zamówienia jak kończycie działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może nie na temat ale czy to prawda CD Projekt pozbywa się cdp.pl ?? Czy portal sklep.gram.pl
> będzie zamknięty ?? Bo nie wiem czy warto składac zamówienia jak kończycie działalność.

Od 2009 roku CD projekt nie jest właścicielem gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale kiedy próbuję wejść na podkategorię Daedalic Entertainment to wyświetla mi klasyczną stronę gramową "Ups. Strona nie została znaleziona", a np. z Paradoxem już tego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może nie na temat ale czy to prawda CD Projekt pozbywa się cdp.pl ?? Czy portal sklep.gram.pl
> będzie zamknięty ?? Bo nie wiem czy warto składac zamówienia jak kończycie działalność.

Serwis gram.pl i sklep.gram.pl jest częścią Grupy Kapitałowej Action. http://www.action.pl/pl/firma/profil/

I zdecydownaie nie kończymy działalności! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować