Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Survarium - co warto przeczytać i obejrzeć przed kontaktem z grą?

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Tematyka postapokaliptyczna inspiruje nie tylko twórców gier, ale też literatów i filmowców. Polecamy dzieła, które szczególnie warto wziąć na warsztat, by lepiej wdrożyć się w klimat Survarium.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Survarium - co warto przeczytać i obejrzeć przed kontaktem z grą?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 19:23, Vest3r napisał:

Nowy trailer Star Wars https://www.youtube.com/watch?v=OMOVFvcNfvE (Prawdziwy)


Who cares? Pomylieś tematy kolego.

Czytałem "Piknik.." i oglądałem "Stalkera". Co do pierwszej pozycji - mistrzowstwo świata, muszę sobie przypomnieć ten tytuł zwłaszcza, że jest króciótki. Ze Stalkerem mam problem, pamiętam, że jak go oglądałem to strasznie się dłużył i jakoś tak mnie nie porwał.. ale to było dawno i możliwe, że po ponownym obejrzeniu zmieniłbym zdanie, zwłaszcza, że teraz mam ograne wszystkie STALKERy, a wtedy nie miałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piknik na skraju drogi - świetna książka. Polecam.
Ślepa plama, Czerep mutanta - Ślepą plamę przeczytałem. A raczej przebrnąłem przez nią, bo marne tłumaczenie i słaba akcja sprawiały, że czytałem tą pozycję po kilka stron (a potem drzemka :)). Czerep mutanta na razie sobie darowałem.
Bastion - doczytałem do połowy i walnąłem się tą książką w głowę. Co Cie do k*wy nędzy, panie King podkusiło, żeby z ciekawego dreszczowca zrobić psychologiczno religijny bełkot?
Ołowiany świt, Drugi brzeg, Droga donikąd - świetne książki. Panu Gołkowskiemu setki razy lepiej wychodzi pisanie niż tłumaczenie :)
Mad Max- nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie.
Jestem legendą - obejrzałem, zapomniałem.
Pojutrze - coś mi się kojarzy tylko...
Droga j.w.
Księga ocalenia - obejrzałem, zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dzień tryfidów Johna Wyndhama, słuchałem jako audiobooka, zupełnie odmienna wizja, można by rzecz ekologiczna post-apokalipsa, cudowny klimat, nawet nie da się zauważyć kiedy się wchłania całość ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Legenda o ile film był dość dobry to i tak blednie przy książce. Kto nie czytał i lubi takie klimaty to ma kolejną pozycje obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować