Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy The Crew obiecują bezproblemowy start gry

13 postów w tym temacie

"Dodał także, że zarówno wersja na PC, jak i Xbox One oraz PlayStation 4 już od samego startu będą oferować 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p."
Rozbawiło mnie to. AŻ 30!? łał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Dodał także, że zarówno wersja na PC, jak i Xbox One oraz PlayStation 4 już od samego
> startu będą oferować 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p."
> Rozbawiło mnie to. AŻ 30!? łał!

Podejrzewam, że może być problem ze stałą ilością wyświetlanych fps na PC i dlatego dali takie ograniczenie. Mam nadzieję tylko, że szybko wyjdzie jakiś fix co zniesie to ograniczenie lub będzie dało się to usunąć gdzieś w plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Dodał także, że zarówno wersja na PC, jak i Xbox One oraz PlayStation 4 już od
> samego
> > startu będą oferować 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p."
> > Rozbawiło mnie to. AŻ 30!? łał!
>
> Podejrzewam, że może być problem ze stałą ilością wyświetlanych fps na PC i dlatego dali
> takie ograniczenie. Mam nadzieję tylko, że szybko wyjdzie jakiś fix co zniesie to ograniczenie
> lub będzie dało się to usunąć gdzieś w plikach.
Komenda już nawet w wersji beta wyszła znoszaca to ograniczenie wiec pewnie wystarczy ją wkleić w pełnej wersji i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, panowie z Ubisoft. Już wam wierzę. Daliście mi dwa świetne powody do wiary wam - Watch Dogs, które niemalże zostało zamordowane przez Uplay oraz Assasins Creed Unity które... jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to coraz mniej wierzę Ubi. Najpierw schrzanili grafikę w Watch Dogs, które przecież zapowiadało się tak genialnie, o modelu jazdy samochodami już nie mówiąc. Potem zabrali 50% potencjału AC: Unity poprzez wyjątkowo słabą optymalizację. Teraz niech dadzą nam - graczom - powód, dla którego mielibyśmy im uwierzyć na słowo... Aha, i jeszcze te wkurzające aktualizacje uPlay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje się ktoś kiedy dotrze do mnie zamówiona gra ze sklepu gram.pl?
Była podana informacja że 90% preorderów dociera przed premierą, czy chociaż w dzień premiery mogę liczyć że dotrze do mnie gra?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 18:08, DragonSuspire napisał:

PC na starcie będzie miało 30fps w pierwszej minucie... gdy wpiszemy komende uzyskamy
łatwo 60fps, o ile sprzęt wam na to pozwoli.

Po co wpisywać komendę, jak w ustawieniach graficznych można zmienić limit fps z 30 na 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować