Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w grudniu 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

16 postów w tym temacie

Dead State jest zdecydowanie wart uwagi.
Może graficznie nie powala na kolana, ale jeśli DBP spełnia wszystkie założenia jakie sobie stawiają to wyjdzie nam naprawdę miodny cRPG taktyczny w klimacie zombie apo.
Co do reszty muszę się zgodzić z kolegami powyżej. Oprócz GoT od TG i na upartego nowego dodatku do SW:TOR, grudzień na kolana nie powala [aczkolwiek ma ten plus, ze w okresie świątecznym walną w nas zewsząd promocje na tytuły z poprzednich miesięcy :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra o tron i The Crew i kiedyś w bundlu jakimś albo gazecie kupie Emergency 5.
>
> Ecko09 Przecież były dwie bety.

Tak, tylko ,że wtedy nie mogłem grać przez karte graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak gram.pl... Final Fantasy XIII-2 (ze wszystkimi DLC z konsoli) na PC + patch poprawiający błędy i dodający porządne opcje do XIII to pies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 19:03, Ecko09 napisał:

Tak, tylko ,że wtedy nie mogłem grać przez karte graficzną.

Aha ;/. Gra fajna i moim zdaniem jedna z lepszych arcade ścigałek na PC do tego wielki otwarty świat USA.

Mam jeszcze pytanie do ludzi co być może jakimś cudem odpalili grę już na PC, wymaga ona stałego dostępu do neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam spokojny miesiąc żeby poogrywać zaległe gry. Z wyżej wymienionych mój portfel pewnie uszczupli się o kwotę, którą wydam na Dead State :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak można bluźnić, że nie ma nic ciekawego, gdy wychodzi tak świetna gra jak Elite: Dangerous
> <3

To nie jest gra od Ubi albo EA, więc nie ma hypu, portale nie spamują codziennie informacjami, nie ma szumu. Ponadto na razie nie wychodzi na konsole, więc część graczy nawet się nie interesuje i z zasady olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować