Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun premierowy The Crew - szalone wyścigi w miastach i po amerykańskich pustkowiach

16 postów w tym temacie

> Zwiastun to prawie jak film :) Gdzieś czytałem że gierka zbiera już dobre noty.

Ciekawe gdzie skoro prasa nie otrzymuje kopii gry przed premierą tylko w jej dzień. Ja trzymam kciuki za The Crew i mam nadzieję, że faktycznie poprawili większe i mniejsze bolączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gra była choć w połowie tak dobra jak ten trailer ( bo trailer dla mnie jest rewelacyjny) to bym kupił w dniu premiery ... dostałem klucz do zamkniętej bety, pograłem może z 2-3 h nie dałem rady dłużej a starałem się naprawdę przekonać do tej gry, nie pamietam kiedy grałem w tak słaby tytuł (PS4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak pewnie muscle cary będą słabe, a każdy po pewnym czasie będzie jeździł paroma samochodami,
> bo "najlepsze".
Ja wolę grę pierwszymi dostępnymi autkami. Są bardziej "spontaniczne" i fajniejsze do personalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CoffeScout: Popieram, mam takie same odczucia :) . Choć muscle cary też podwyższają mój poziom benzyny we krwi (zobaczymy czy "Ekipie" się uda).

Właśnie dzisiaj dostałem świeże pudełeczko i potwierdzam: jest możliwość podwyższenia FPS do 60 kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak pewnie muscle cary będą słabe, a każdy po pewnym czasie będzie jeździł paroma samochodami,
> bo "najlepsze".

W sumie coś w tym jest. Szczególnie w grach z otwartym światem jak remaster NFS: MW czy Forza Horizon 2 po czasie na tablicach wyników znajdują się tylko najlepsze auta, na fotoradarach ponabijane są prędkości zbliżone do siebie o 0.1 km/h. To trochę sprawia, że decydowanie się na słabsze auta to jednocześnie rezygnacja z możliwości rywalizowania z innymi.

Co do The Crew, to na początku są cztery samochody. Żeby było śmieszniej - Nissan 370Z i trzy muscle cary. Muscle są znacznie szybsze od Nissana, więc jak nie chcesz wziąć wolnego pojazdu - trzeba wziąć muscla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie coś w tym jest. Szczególnie w grach z otwartym światem jak remaster NFS: MW czy
> Forza Horizon 2 po czasie na tablicach wyników znajdują się tylko najlepsze auta, na
> fotoradarach ponabijane są prędkości zbliżone do siebie o 0.1 km/h. To trochę sprawia,
> że decydowanie się na słabsze auta to jednocześnie rezygnacja z możliwości rywalizowania z innymi.

I właśnie o to mi najbardziej chodzi. Ja osobiście uwielbiam muscle cary, ale powiedzmy sobie szczerze, dodadzą jakiegoś rodzaju Ferrari czy Lamborgini i nie będą się liczyły. I co, ciągle mam kończyć wyścig na ostatnim miejscu lub na miejscu, które będzie zależne od tego, że ktoś testuje samochód lub dopiero zaczyna grę i zapoznaje się z mechaniką jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się co brać: The Crew, czy FC4. Bo jedno z tych 2 i tak mam za free dzięki
> Asasynowi.

Far Cry 4 w ciemno polecam przechodzę kampanie aktualnie. Trailer bardzo fajny przypominal FUEL oraz trailer któregoś z NFS. Zaciekawilem się chodź wydaje mi się ze jeśli mieliby przegonić TDU i FUEL to musiało być to GOTY chyba już w dniu premiery. Poprzeczka wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak pewnie muscle cary będą słabe, a każdy po pewnym czasie będzie jeździł paroma samochodami,
> bo "najlepsze".
Prawie jak w AC:U, gdzie w dużej mierze cały wybór ekwipunku to 2 sprawy:
-na co cie stać/co podostawałeś z misji
-czy preferujesz skradanie/zabijanie wręcz/strzelanie, a w obrębie walki wręcz czy wolisz jednoręczne, oburęczne, czy drzewcowe (no, albo przywalić z karabinu w łeb, bo też się da).
Rzecz jasna w wyborze strzelanie/walka wręcz chodzi o ekwipunek pod zwiększenie umiejętności walki wręcz/strzelectwa i odpowiedniego pasa z odpowiednimi przegrodami.
Powinno w grach być jak jest z bronią białą w AC:U. Masz w każdej kategorii, na każdym poziomie broni po 2-3 (albo i 4) i wybierasz co ci się najbardziej podoba. No miejscami wybór jest "Wolę to, bo jest za darmo z misji pobocznej" jak jest z pewnym świetnym toporem, który można dostać niemal na samym początku gry, ale jak ktoś chce to kupuje identyczną w statach buławę, czy jeden z 2 mieczy. Nie ma, że "W ogóle mi się to nie podoba, ale noszę, bo wszystko inne jest dużo gorsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 22:43, Zaix_91 napisał:

Co do The Crew, to na początku są cztery samochody. Żeby było śmieszniej - Nissan 370Z
i trzy muscle cary. Muscle są znacznie szybsze od Nissana, więc jak nie chcesz wziąć
wolnego pojazdu - trzeba wziąć muscla.


Niezupełnie, bo już po chwili dostajesz tuningowy pakiet startowy(Street) i spokojnie objeżdżasz muscle. W becie 370-tką na lajcie dawałem radę. Teraz od razu zbierałem na R34 więc nie wiem dokładnie ale wiele się nie zmieniło w tej sprawie z tego co widzę. No i Mustangiem 2015 trochę pośmigałem i jest niezły, ale nissany lepsze do zakrętów, muscle na wczesnych etapach są trochę jak łódki :D
Tak czy owak, ja kasy nie żałuję, eksploracja jest super jak w TDU, jeździ się też nienajgorzej, szczególnie w pvp. Poprawił bym trochę niektóre odgłosy silników bo są słabe i szybkość zmiany biegów na padzie, bo kilka razy mnie złapali przez to, że zbyt długo z jedynki na wsteczny zrzucałem :/ Chyba, że na wyższych levelach odpowiednie części to zmieniają, się okaże za jakiś czas. Póki co jest fun, a i start udany, żadnych disconnectów czy innych lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować