Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy edycje Dying Light w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

15 postów w tym temacie

Koszulka edycją przedpremierową gry w której nie ma gry... do czego ten świat zmierza. Nikomu nie ubliżając idzie to w takim kierunku że niedługo będzie można spotkać u was premierowy zestaw różowych prezerwatyw ze wczesnym dostępem do "Hatoful Boyfriend", ma to tyle samo wspólnego z grami co powyższa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 11:38, Kirlen napisał:

Koszulka edycją przedpremierową gry w której nie ma gry...


Nie bądź taki :)))

Jest przecież DLC do gry, której nie ma hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest przecież DLC do gry, której nie ma hahaha

Właśnie przez takie działania marketingowe jak tu gram.pl przedstawia dziś w dniu premiery gry, mogę kupić 10DLC, z czego 2 dostępne są wraz z premierą... mało tego nawet nie trzeba ich ściągać bo są już na płycie... sick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie przez takie działania marketingowe
> gry, mogę kupić 10DLC

Podobno od przybytku głowa nie boli, ale zakładając, że ktoś kupił Edycję Przedpremierową i kupi np.: E.K. lub E.Premium będzie miał 2 takie same DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było można płacić za pobraniem tak jak kiedyś pewnie bym wziął u was Edycje Kolekcjonerską. A jako, że tej opcji nie ma byłem zmuszony kupić EK w innym sklepie, który oferuje preferowaną przeze mnie metodę płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Decydując się na pre-order Dying Light najlepiej wybrać Edycję Przedpremierową w cenie 19,90 zł."

Oj, ja bym to zmienił, chyba, że to mi się źle wyświetla cena 134 zł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też to ogarnąłem. Edycja przedpremierowa brzmi myląco. W nawiasie na początku nie powinno być "z koszulką i dlc" tylko "koszulka i dlc" jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby było można płacić za pobraniem tak jak kiedyś pewnie bym wziął u was Edycje Kolekcjonerską.
> A jako, że tej opcji nie ma byłem zmuszony kupić EK w innym sklepie, który oferuje preferowaną
> przeze mnie metodę płatności.

Nie można już płacić za pobraniem ? Jeśli nie można też będę zmuszony zamówić gdzieś indziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze, chwilę mi zajęło zrozumienie, że w tej "edycji premierowej" za 19.90 nie ma gry.
Taaa, również dałem się na to nabrać, bo nie jest zbyt jasno napisane, ale później sam się kapnąłem, że tam nie ma gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy coś się zmieniło w kwestii rozmiarów bluz,to znaczy czy tylko jeden słuszny rozmiar czy będzie możliwość wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie edycje przedpremierowe są już od wielu lat w... empiku. Obecnie jak wchodzą do nadal walają się przepremierówki obcego i far cry 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować