Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Batman 3: Poza Gotham - przegląd ocen

5 postów w tym temacie

Nie zapominajmy że jest to gra dla cieci chyba redaktorzy czasopism o tym właśnie zapomnieli ... Jeżeli poprzednie gry Lego były dobre i ta zawiera to samo tylko nowe postacie i fabułę/zagadki to czego dzieciak może chcieć więcej ? Starsi gracze mają przecież swoją gre o Batmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 17:51, Gohan1989 napisał:

Nie zapominajmy że jest to gra dla cieci /.../

Nie wiem czy to zamierzona literówka czy wypadek? Bo wyszło ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta odsłona Lego ma najwięcej irytujących drobnych błędów oraz najgorszą kamerę w całej serii. Po całkiem udanym Lego Marvel myślałem że już mają patent jak projektować poziomy uwzględniając latające postacie, myliłem się. Można bardzo łatwo utknąć pod poziomem ( jest sporo etapów, których znaczna część się unosi ), można wypaść z poziomu lub utknąć w jakiejś dziurze. Kamera w grach Lego najlepiej wychodzi im w odsłonach "przyziemnych" "Władca Pierścieni", "Hobbit". Kiedy trzeba latać jest pełen chaos, ale w tej odsłonie nawet chodząc po ziemi kamera potrafi dokonywać niesamowitych przybliżeń flory i fauny w celu pełnej imersji z lego dżunglą.

Jest do jak do tej pory najgorsza technicznie odsłona lego. W pozostałych aspektach jest jak zwykle bardzo dobrze. Sporo miejsc do eksploracji, mnóstwo postaci do odblokowania o różnych umiejętnościach, wyścigi zarówno te terenowe jak i podniebne. Jest humor jest Batman jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować