Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W następnej odsłonie Assassin`s Creed zwiedzimy XIX-wieczny Londyn

62 postów w tym temacie

Mnie martwi to, że zamiast skupić się na jednym produkcie(w tym wypadku Unity), już trwają prace nad kolejnym. Czyli co będzie za chwilę? Dostaniemy informację, że patche do Unity nie będą już robione i cały zespół skupi się na pracy nad Victory? Kurcze, ja wiem, że wydawcy potrafią wręcz nakazać wydanie gry, ale w pracy nad grami sprawdza się powiedzenie: "dzisiejszy ASAP to jutrzejszy f***-up"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Poczekajmy może do pierwszego kwartału 2015 aż wyjdą poprzesuwane next geny? Batman,
>
> > GTA5 na PC, Wiedźmin 3, Dying Light i reszta konkurentów? Unity wyszło przed wszystkimi,
>
> > olśniewa oprawą, ale powala optymalizacją, czy było warto tak szybko pchać premierę?
>
> > Życie zweryfikowało
>
> Idąc tym tropem, możemy poczekać i do 2017, bo wtedy na pewno wyjdzie gra, która będzie
> wyglądać lepiej. Ale ja nie dywaguję, co będzie za pół roku albo za rok - mówię o tym,
> co jest teraz.
>
> BTW. jeśli chodzi o optymalizację to nie wiem, jak sprawa wygląda na konsolach, ale u
> mnie na PC nie ma z tym żadnego problemu. Nie było na starym procesorze przed patchem
> (Athlon II x64 640), nie ma tym bardziej po patchu na nowym (i5 4690K) - stąd moje zastanowienie,
> ilu ludzi narzekających na spadki klatek i bugi w ogóle uruchamiało Unity na komputerach
> spełniających wymagania sprzętowe.
Za pół roku? Mamy grudzień, premiery za 2 miesiące. Skąd to pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 11:38, Dared00 napisał:

Unity - Ubisoft Montreal
Victory - Ubisoft Quebec

Tak, wiem, że Ubisoft ma olbrzymie studia. Chodzi mi jednak o sam etap produkcji, nie o rozdrabnianie ekipy. Teraz wychodzą błędy, które powinny być zebrane na spokojnie (!) i absolutnie nie powinny się pojawić w następnej części. A wygląda na to, że studio w Quebecu dostało baze Unity i robią nową historię. Oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie poprawione, ale znów: na to potrzeba czasu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko... gdzie nowy Beyond, gdzie Prince of Persia? Nie wadzi mi ten kolejny Asasyn, ale brakuje mi tych marek ewentualnie czegoś absolutnie nowego (i nie chodzi mi o Division, oklepany temat postapo z przyklejaniem się do ścian i akcją z gyrosów). Chcę nowego PoPa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 11:40, DeithWX napisał:

Za pół roku? Mamy grudzień, premiery za 2 miesiące. Skąd to pół roku?


Bo tytuły, które są w produkcji mniej więcej tyle czasu, co Unity, na kolana go oprawą nie powalą. Zresztą, takie GTA V ma już rok i na PC nie pokaże nic poza tym, co jest już na next-genach (plus może ew. jakieś ekstra teselacje, rozmycia - pierdułki dla posiadaczy Titanów i GTX 980), a na grafikę Wieśka 3 już na Zachodzie narzekali, że gorsza niż na pierwszych screenshotach - choć osobiście się z tym nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie mówię, że nie jest, bo dla kogoś może być. Po prostu w moim przypadku czy to piraci,
> czy to rewolucja francuska, czy to XIX Anglia nie jest dla mnie aż tak fascynująca jak
> np. okres wojny o niepodległość w Ameryce, bo wiedziałem o tym okresie tylko podstawowe
> fakty. Natomiast i Francja, i Anglia była wałkowana przez wielu nauczyciel w podstawówce,i
> w gimnazjum, liceum, a nawet na studiach teraz... ;)

Dlatego napisałem, że "możesz" się mylić ;) I rozumiem też brak zainteresowania - mnie z kolei właśnie wojna o niepodległość straszliwie odrzucała, bo ten temat był wałkowany po stokroć na każdych zajęciach/lekcjach historii itp. (nie ma to jak konsekwentność w nauczaniu we wszystkich szkołach tego samego, co nie?) natomiast prawie wcale nie poruszano XIX Anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, że nie miałeś żadnych problemów na słabiutkim Athlonie, który jest grubo poniżej
> minimalnych wymagań. Pics or it didn''t happen.

Odpowiem po francusku: silwuple :)

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/1401976_739243119456277_6218571036984173123_o.jpg
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10679912_740981965949059_2862561045606116495_o.jpg

Czy grubo poniżej to bym polemizował, akurat ten proc dobrze dawał sobie radę nawet z nowymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam już nazwę jednej z wersji EK: Big Ben Edition ;)

Martwi mnie ta linka z hakiem, oby nie wyglądało to jak w " Just Cause 2 ", która to gra jest dla mnie niegrywalna zarówno na k + M, padzie od X360 na PC, jak i na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 12:46, TFClecho napisał:

> Ciekawe, że nie miałeś żadnych problemów na słabiutkim Athlonie, który jest grubo
poniżej
> minimalnych wymagań. Pics or it didn''t happen.

Odpowiem po francusku: silwuple :)

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/1401976_739243119456277_6218571036984173123_o.jpg
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10679912_740981965949059_2862561045606116495_o.jpg

Czy grubo poniżej to bym polemizował, akurat ten proc dobrze dawał sobie radę nawet z
nowymi grami.


Miałem jeszcze do niedawna Athlona II X3 z odblokowanym czwartym rdzeniem taktowanego na 3,4 GHz, więc prawie to samo i wiem do czego jest zdolny. W grach wymagających mocne CPU zwyczajnie wymiękał. Może by sobie dał radę z Unity w 720p, ale nie wierzę, że bez problemów kiedy ludzie ze znacznie mocniejszym sprzętem zgłaszali problemy i spadki FPS. Nie ma szans, żeby ten procek osiągał poziom i5, Fx-8xxx czy Phenoma II (czyli jednostek podawanych jako minimalnych). Ten Athlon to raczej poziom i3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESIENIA?

CZy im odbilo?

Za wczesnie.

Co do Unity to tylko czasami wyglada jak next gen a nowy pacz to chyba wprowadzil slabsze tekstury zeby gra lepiej chodzila bo liscie sa gorsze niz byly a niektore tekstury tez nie powalaja na ultra...
Za duzo ludzi w tym miescie nawet nie da sie przejsc co psuje zabawe a mniejsza liczba ludzi nie tylko odciazylaby procesor i ram oraza grafike ale rowniez przyspieszylaby posuwanie sie przez kolejne poziomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych epok historycznych. A już miałem zacząć olewać Assassina... Szkoda tylko, że o ile poprzednia część jeszcze by mi ruszyła, to tu bez modernizacji sprzętu pewnie się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 14:19, Makowiec napisał:

Jedna z moich ulubionych epok historycznych. A już miałem zacząć olewać Assassina...
Szkoda tylko, że o ile poprzednia część jeszcze by mi ruszyła, to tu bez modernizacji
sprzętu pewnie się nie obejdzie.


Na ultra Unity pojdzie na phenom II jesli masz dosc ramu i dobra karte graficzna ale beda spadki fps spowodowane slaboscia optymalizacji...

Niema to jednak roznicy bo spadki fps sa takie same nie wazne czy to ultra czy srednie. Gdy posuwasz sie lepiej zoptymalizowanymi czesciami maista mozesz miec dobry fps jesli gorzej zoptymalizowanymi to i koraj i7 ci nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 14:02, fenr1r napisał:

Miałem jeszcze do niedawna Athlona II X3 z odblokowanym czwartym rdzeniem taktowanego
na 3,4 GHz, więc prawie to samo i wiem do czego jest zdolny. W grach wymagających mocne
CPU zwyczajnie wymiękał. Może by sobie dał radę z Unity w 720p, ale nie wierzę, że bez
problemów kiedy ludzie ze znacznie mocniejszym sprzętem zgłaszali problemy i spadki FPS.
Nie ma szans, żeby ten procek osiągał poziom i5, Fx-8xxx czy Phenoma II (czyli jednostek
podawanych jako minimalnych). Ten Athlon to raczej poziom i3.


A w którym momencie powiedziałem, że on ma poziom i5? ;) Na i5 gra chodzi o wiele lepiej, w ogóle nie ma porównania. Ale fakt jest taki, że na Athlonie grać się dało i to dość płynnie, na poziomie 25-30 fps. A problemów z wyświetlaniem, błędów graficznych itp. nie miałem żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 14:17, CDRV napisał:

JESIENIA?

CZy im odbilo?

Za wczesnie.


Każdy Assasyn wychodzi ostatnio na jesień, lub wczesną zimę.

Dnia 03.12.2014 o 14:17, CDRV napisał:


Za duzo ludzi w tym miescie nawet nie da sie przejsc co psuje zabawe a mniejsza liczba
ludzi nie tylko odciazylaby procesor i ram oraza grafike ale rowniez przyspieszylaby
posuwanie sie przez kolejne poziomy.


Taki urok Rewolucji, bez tych tłumów gra straciłaby część klimatu. W Victory na pewno takich tłumów nie będzie, więc to jedyna gra z serii oferująca tak dużą ilość postaci na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 11:55, TFClecho napisał:

a na grafikę Wieśka 3 już na Zachodzie narzekali, że gorsza niż na
pierwszych screenshotach - choć osobiście się z tym nie zgadzam.


Swoją drogą to dziwne że narzekają mając pod nosem przykłady takiego Assassina. Nawet jeżeli będzie gorsza, to chyba lepiej żeby gra działa płynnie na konsoli a nie tak jak działa Assassin. Jeżeli będzie to kosztem jakości pewnych elementów to jak dla mnie ok. Widocznie konsole na więcej nie pozwalają :)
Naprawdę ciekawi mnie jak będzie się prezentować na konsolach nowy Assassin. Silnik ten sam, graficzne wymagania kupujących rosną z każdym miesiącem, a konsole z każdym dniem są coraz starsze :) O ile na PC nie będzie to problemem to na xboxie i ps4 te 30 fps będzie wyzwaniem.

PS Ciekawe czy pojawi się news że mierzą w 60 fps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 15:14, wolverine napisał:

Swoją drogą to dziwne że narzekają mając pod nosem przykłady takiego Assassina. Nawet
jeżeli będzie gorsza, to chyba lepiej żeby gra działa płynnie na konsoli a nie tak jak
działa Assassin. Jeżeli będzie to kosztem jakości pewnych elementów to jak dla mnie ok.
Widocznie konsole na więcej nie pozwalają :)


Akurat działanie gry na konsolach nigdy nie było i nigdy nie będzie wyznacznikiem JAKOŚCI oprawy. Pomijając krótki okres po premierze siódmej generacji, kiedy pecety faktycznie odstały, blaszaki wciągają nosem wszystko co dzieje się na konsolach i w tej generacji to się nie zmieni, bo już teraz PS4 i XOne nie nadążają.

Dnia 03.12.2014 o 15:14, wolverine napisał:

Naprawdę ciekawi mnie jak będzie się prezentować na konsolach nowy Assassin. Silnik ten
sam, graficzne wymagania kupujących rosną z każdym miesiącem, a konsole z każdym dniem
są coraz starsze :) O ile na PC nie będzie to problemem to na xboxie i ps4 te 30 fps
będzie wyzwaniem.


Wiesz, ja też trochę staram się rozumieć devów, którzy na pewno nastawiali się, że nowe konsole z prawie-że-pecetową architekturą to faktycznie będzie kawał maszyn do grania - a dostali wydajnościowo odpowiedniki kilkuletnich blaszaków. I teraz, zamiast robić świetne, dobrze zoptymalizowane, łatwe w konwersji między platformami gry, muszą stać w rozkroku między płynnością którą muszą zapewnić na konsolach, a jednak stałym rozwojem jakości grafiki, gdzie już wiadomo że będzie przodować PC.

Efektem tego stania w rozkroku jest wg. mnie między innymi Unity, ale także Watch_Dogs (mam nadzieję, że nie będzie nim Wiedźmin 3). Mam nawet takie przypuszczenie, że być może po aferze z obcinaniem detali w W_D Ubi stwierdziło, że w przypadku ACU pójdzie na całość i jak pierdzielnie, to weźmiemy na klatę, bo gdzieś jest granica tego, co możesz obciąć, żeby gra nie wyglądała jak odświeżona wersja zeszłorocznego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nawet tego komentować, bo musiałbym cały komentarz ocenzurować gwiazdkami. Powiem tylko tyle, że to jest żałosne. Nie zrobili dobrze Unity a już kolejny...
Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 07:57, pepsi napisał:

> Już kolejna część potwierdzona ledwo się Unity ukazało. Ciekawe czy ukaże się już
w 2015?

Nawet do drugiego zdania nie chciało Ci się doczytać? :)


Musiałem nie zauważyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować