Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartowała nowa strona Dragon Age - Inkwizycja HQ

11 postów w tym temacie

Ciekawy pomysł. Jednak nie skorzystam. To wszystko nadal śmierdzi tak jak w grze "invertory" konsolą. Na PC układ podstron oraz jak i w grze invertory powinno jednak wyglądać tak jak powinno na PC. Ja po prostu jako komputerowiec gubię się na tych głupich ułatwieniach dla konsol.

Zresztą tak to się dzieje i można już przypuszczać jak widać zapowiedzi, oraz jakieś materiały video które są przedstawiane (nie ważne czy na kompie/konsoli), ale gra się na materiale na padzie. To już mówi że gra będzie bardziej przystosowana dla konsolowców i szmatą po twarzy dla innych.

Może patch coś zmieni, chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem". Wciskanie trybu multipalyer na siłę i bez sensu. Szkoda bo gra naprawdę fajna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem".
> Wciskanie trybu multipalyer na siłę i bez sensu. Szkoda bo gra naprawdę fajna :-(
Optymalizacja na PC "nie rąbie dramatem" przynajmniej u mnie, chodzi płynnie na ustawieniach ultra, nie wiem jaki masz sprzęt, ale może zmiany w ustawieniach coś poprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem".
> Wciskanie trybu multipalyer na siłę i bez sensu. Szkoda bo gra naprawdę fajna :-(

Też czekam na jakiegoś patcha i może naprawienie mojego problemu freezów/ wywalania z gry w różnych momentach (czy to walka, czy to dialog, czy to menu rozwoju postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem".
>
> > Wciskanie trybu multipalyer na siłę i bez sensu. Szkoda bo gra naprawdę fajna :-(
>
>
> Też czekam na jakiegoś patcha i może naprawienie mojego problemu freezów/ wywalania z
> gry w różnych momentach (czy to walka, czy to dialog, czy to menu rozwoju postaci).

To jednak zależy powiem ci od różnych konfiguracji komputerowych. U mnie Dragon Age Inkiwizycja działa na ultra poza cieniami na low płynnie. A mój komp nie jest jakiś tam high-end. Zaś u mnie (nawet po ostatnim patchu 1.3 który poprawia fpsy) w AC:Unity to masakra, już na etapie misji gdzie jestem dzieckiem wśród światła słonecznego. Tnie niemiłosiernie na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja po prostu jako komputerowiec gubię się na tych głupich ułatwieniach dla konsol. "
------
Ja po prostu jako komputerowiec gubię się na tych głupich ułatwieniach dla konsol.
fixed 4 U

''Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem".
-----
Dramat. Gram na ultra na 2 letniej karcie bez żadnego problemu. Ale jak ktoś ma komputer z marketu to tak własnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 20:47, radecki napisał:

Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem".
Wciskanie trybu multipalyer na siłę i bez sensu. Szkoda bo gra naprawdę fajna :-(


Jaki masz sprzęt? Mój 3,5-letni PCete ciągnie na ustawieniach średnio-wysoko-ultra i mam stabilne 40+ FPSów (Czasem jednak spadnie do 36-38). Optymalizacja moim zdaniem jest dobra, wymaga jeszcze kilku poprawek, ale stoi na przyzwoitym poziomie.

Dodam jeszcze od siebie: jestem anomalią, jeśli chodzi o Dragon Age Inkwizycja, gdyż nie mam ŻADNYCH problemów z tą grą. Aż dziw bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 08:14, mt17 napisał:

To jednak zależy powiem ci od różnych konfiguracji komputerowych. U mnie Dragon Age Inkiwizycja
działa na ultra poza cieniami na low płynnie. A mój komp nie jest jakiś tam high-end.
Zaś u mnie (nawet po ostatnim patchu 1.3 który poprawia fpsy) w AC:Unity to masakra,
już na etapie misji gdzie jestem dzieckiem wśród światła słonecznego. Tnie niemiłosiernie
na low.


Nie no jasne, tyle że mój komputer spełnia te wymagania minimalne i to z nawiązką (posiadam i-5 2500k 3.30Ghz, 8 gb ram, Zotac Geforce GTX 560 ti), odpalałem grę na różnych konfiguracja, ultra, wysokie, średnie, niskie, zawsze to samo. Poza tym dziwne, że najczęściej wywala mnie w menu rozwoju postaci :V. Ale nic to, bo robi się offtop, a to nieładnie, pozostaje czekać aż wydadzą jakiegoś patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Ja po prostu jako komputerowiec gubię się na tych głupich ułatwieniach dla konsol. "
> ------
> Ja po prostu jako komputerowiec gubię się na tych głupich ułatwieniach
> dla konsol.
> fixed 4 U


Nie rozumiem co naprawiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować