Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do Los Santos - recenzujemy odświeżone Grand Theft Auto V na Xboksie One

67 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Wydawać by się mogło, że Rockstar tworząc GTA V odsłonił już swoje wszystkie karty. Nic bardziej mylnego. Wersja przygotowana z myślą o konsolach aktualnej generacji to dowód na to, że studio w rękawie ma nie tylko asa, ale i dwa jokery oraz białego królika.

Przeczytaj cały tekst "Powrót do Los Santos - recenzujemy odświeżone Grand Theft Auto V na Xboksie One" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak można grać na Xboxie One?

Nie rozumiem pytania. To jakiś podtekst, że tylko PlayStation się nadaje, czy coś w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta recenzja. Napisana tak jakby na ps4 gra sie nie ukazala. Piszecie, ze gra w wersji na xone oferuje to czy tamto. Zgoda ale na ps4 gra oferuje dokladnie to samo plus lepsze tekstury roslinnosci chociazby. A ten artykul sugeruje jakoby na xbox one bylajakas specjalna edycja tej gry co jest nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak można grać na Xboxie One?
Odpalasz konsolę X1. Odpalasz telewizor. Wkładasz płytę z grą, chyba że masz ją zainstalowana i nie wymaga płyty. Odpalasz grę. Bierzesz pada do ręki. Grasz :) Oczywiście najpierw trzeba zakupić zarówno konsolę jak i grę :)
Dodatkowa rada: tak samo gra się na innych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czekam na wersje PC. Mam nadzieję, że twórcy dodadzą tam opcje, które będzie można swobodnie regulować. Najbardziej zależy mi na tym, żeby można było dowolnie zwiększać, liczbę wyświetlanych przechodniów - miasto na gameplayach rzeczywiście wygląda na trochę wymarłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 14:04, Citkowsky napisał:

Dziwna ta recenzja. Napisana tak jakby na ps4 gra sie nie ukazala. Piszecie, ze gra w
wersji na xone oferuje to czy tamto. Zgoda ale na ps4 gra oferuje dokladnie to samo plus
lepsze tekstury roslinnosci chociazby. A ten artykul sugeruje jakoby na xbox one bylajakas
specjalna edycja tej gry co jest nieprawda.


Może pan PR-owiec z MS to pisał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 13:40, Zaix_91 napisał:

To jakiś podtekst


Dobrze, że pytasz, bo chciałbym zapytać o to samo.

Co zapamiętałem z recenzji:

...na Xboksie One...

...na Xboksie One...

...na Xboksie One...

...no dobra, było też na PS3/X360, jest na PS4/X1 i w styczniu na PC...

...ale grałem na Xboksie One!


Grafika po lewej na górze nie wystarczyła za informację, że było ogrywane na X1?

Recenzja ta to jeden wielki niesmak.

PS.

Spoiler

...na Xboksie One!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 14:32, Henrar napisał:

Podkreślanie platformy, na której się grało brzmi jak ukryta reklama tej platformy.


Bo to jest właśnie reklama xboxa one z wkomponowaną przy okazji recenzją gry GTA V :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkreślam, że to X1, bo wersja PlayStation 4 różni się - ma dodane opcje związane z wykorzystaniem pada. To raz. Dwa podkreślam, jaka platforma, bo czasem zdarza się, że występują jakieś różnice w działaniu gry. Jakoś jak w recenzji podkreślane jest, że testowaliśmy grę na PC, to nikt się nie oburza. :) Przesadzacie panowie i szukacie ukrytej reklamy równie rozsądnie, co tropiciele teorii spiskowych.

A podkreślanie, że "w wersji na Xbox One" miało na celu tylko informację, że aktualne zdanie odnosi się do odświeżonej, a nie poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać autorowi rację. Wszystko się zgadza. Trochę przeszkadza ciągłe powtarzanie Xbox One, Xbox One. Widzimy, której wersji tyczy się recenzja więc nie trzeba nam powtarzać tego cały czas. A i można było dodać jako minus fakt, że w wersji na PS4 tekstury, widok w dal oraz roślinność jest lepsza niż na XBOX ONE:) taka prawda. Ale jak można krytykować coś co się reklamuje ,,przy okazji'''':) Tak czy inaczej gra jest świetna i czekam tylko na DLC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaix_91 chyba, że o konsole i pady, ale ja po tygodniu nie mam już problemu, jedynie ta kamera w aucie sama leci do przodu i nie można widoków podziwiać chyba, że celujemy z broni...;/ no i brak prostych modów troszkę boli, ale nie narzekam na razie bo i na pc zamierzam kupić jeśli pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9.7 za co za spadek fps na ps4 gdze jest fix do tego gra jest jakis czas a dalej brak fixa bo nie wiem czy po ACU to jest teraz standard spadki fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to zaskoczyły plusy, które są bezsensu. Nie czytałem recenzji, ale większość zalet można by zawrzeć w jednej, GRAFIKA! Nie rozumiem wyszczególniania roślinności, ładnego deszczu, nocy, świetnych tekstur na kołach samochodów, jeszcze lepszych na lusterkach i fantastycznie zaprojektowanego domu głównego bohatera! ;o Jedna zaleta stwarza pozory, że jest ich od zatrzęsienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 9.7 za co za spadek fps na ps4 gdze jest fix do tego gra jest jakis czas a dalej brak
> fixa bo nie wiem czy po ACU to jest teraz standard spadki fps
> 9.7 za co za spadek fps na ps4 gdze jest fix do tego gra jest jakis czas a dalej brak
> fixa bo nie wiem czy po ACU to jest teraz standard spadki fps

Standard. Trzeba się cieszyć ze spadki fps bo wtedy jest filmowo. 20 fps starczy i na PC i na konsolach, 30 to już przesada zbyt płynnie a ci od 60 fps to jacyś szaleńcy kompletni ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.... Jakoś jak w recenzji podkreślane jest, że testowaliśmy

Dnia 04.12.2014 o 14:59, Zaix_91 napisał:

grę na PC, to nikt się nie oburza. :) Przesadzacie panowie i szukacie ukrytej reklamy
równie rozsądnie, co tropiciele teorii spiskowych.


Złe porównanie.
Pisanie przy każdej okazji, że gra wygląda tak i tak i to i to jest dostępne w grze grając na xbox one to tak jakbyś mówił, że grając w GTA V z kartą graficzną Geforce gra wygląda tak i tak. A grając mając dodatkowo procesor intela to gra nam oferuje to i to. Jak piszesz recenzję gry na PC to robisz osobne grając na radeonach i osobne grając na geforcach plus kombinacje z procesorami intela i amd?
NIE.

To samo tutaj.
W ogóle ta recenzja to lipa, wystarczyło dopisać, że w wersji na ps4 gra ma dodatkowe funkcje związane z działaniem pada i tyle a nie robienie osobnej recenzji na xone.
To co, teraz czekamy na recenzję na konsolę PS4? Bo skoro jest na xone to czemu nie ma na PS4?

Pomyśl trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Złe porównanie.
> Pisanie przy każdej okazji, że gra wygląda tak i tak i to i to jest dostępne w grze grając
> na xbox one to tak jakbyś mówił, że grając w GTA V z kartą graficzną Geforce gra wygląda
> tak i tak. A grając mając dodatkowo procesor intela to gra nam oferuje to i to.

Absolutnie nie. Xbox One jak i PC to po prostu słowa podkreślające platformę.


Jak piszesz
> recenzję gry na PC to robisz osobne grając na radeonach i osobne grając na geforcach
> plus kombinacje z procesorami intela i amd?
> NIE.

Często podkreśla się w recenzjach pecetowych, na jakim sprzęcie była testowana gra. Tu też będziesz doszukiwał się reklamy?

> W ogóle ta recenzja to lipa, wystarczyło dopisać, że w wersji na ps4 gra ma dodatkowe
> funkcje związane z działaniem pada i tyle a nie robienie osobnej recenzji na xone.
> To co, teraz czekamy na recenzję na konsolę PS4? Bo skoro jest na xone to czemu nie
> ma na PS4?

Znajdziesz na gramie inne teksty, które już w tytule miały podaną platformę testową. W jednym PS4, w drugim PC. Tam jakoś nie pytałeś się, czy będziemy testować także inną wersję. A jednak "skoro jest recenzja na PS4, to czemu nie na Xbox One" - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..........

Także czekam na jakże odkrywczą recenzję GTA V na PS4. Bo skoro wersja na x1 wymagała napisania osobnej recenzji to coś musi być na rzeczy i ta na PS4 zasadniczo się musi różnić, że nawet nie wspomniano półsłowem o niej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować