Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do Los Santos - recenzujemy odświeżone Grand Theft Auto V na Xboksie One

67 postów w tym temacie

> >>>..........
>
> Także czekam na jakże odkrywczą recenzję GTA V na PS4. Bo skoro wersja na x1 wymagała
> napisania osobnej recenzji to coś musi być na rzeczy i ta na PS4 zasadniczo się musi
> różnić, że nawet nie wspomniano półsłowem o niej.
>
>
>

Ok a co jest złego w reklamie? Jak masz swój rozum to sam będziesz wiedział żeby kierować się Doświadczeniem a nie pięknym sloganem ich nowej konsoli która imo jest słaba, sam wstrzymalem się z zakupem ps4 bo czekam na uncharted pomijając inne gry. Do tego od razu the last of us i fifa i inne mowe no i możemy się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >>>..........
>
> Także czekam na jakże odkrywczą recenzję GTA V na PS4. Bo skoro wersja na x1 wymagała
> napisania osobnej recenzji to coś musi być na rzeczy i ta na PS4 zasadniczo się musi
> różnić, że nawet nie wspomniano półsłowem o niej.
>

Zadałem Ci konkretne pytanie odnoszące się innych gramowych tekstów z zaznaczoną wersją w nazwie - także tych na PS4. Jeżeli nie chcesz na nie odpowiedzieć, tylko powtarzasz to co napisałeś wcześniej, jakby miało to jakiś sens, to kończymy rozmowę. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 16:31, Sanders-sama napisał:

Nie chce mi się czytać całej recenzji więc po prostu spytam: Czy to prawda że w remasterze
fabuła została rozwinięta i jest więcej misji fabularnych?


Nie.
Fabuła jest ta sama i nic się tu nie zmieniło. Jest wiele nowych rzeczy ale nie fabuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 17:19, Zaix_91 napisał:

> >>>..........


Nie czytam z zasady tego typu tekstów więc nie wiem. Ten przeczytałem bo tyczy się GTA V, gry której jestem wielkim fanem.

Widzę, że nie rozumiesz o co mi chodzi.
Gra na X1 i PS4 to dokładnie ta sama gra. Ta sama.
Tak więc recenzowanie gry co chwila wspominając o jakiej platformie mowa daje do zrozumienia jakoby na ps4 ta gra wyglądała z goła inaczej.

Też już nie chce mi się tego roztrząsać tak więc zakończy ten temat i do zobaczenia przy okazji innych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zaix_91 Przede wszystkim nie wiem czemu w ogóle rozmawiasz z ludźmi na temat konsoli na której grałeś. Dajesz sobą manipulować.. Gdyby to było PS4 nikt by nic nie powiedział, a jak XO to już, że reklama itd. Nie wiem jak ktoś musi mieć poprzestawiane w głowie, żeby tak myśleć. Gra tu i tu działa tak samo z małymi różnicami graficznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już Grand Theft Auto V na Xboksie 360 prezentowało się ładnie, ale dopiero wersja na Xbox One udowadnia
Rozumiem, ze wersja na PS4 tego NIE udowadnia? A moze wyglada SPORO gorzej od XOne? Ale przeciez nie tylko ja mam wrazenie, ze to jakas reklama? Dobrze, ze przynajmniej daliscie linka do kupienia wersji na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Rozumiem, ze wersja na PS4 tego NIE udowadnia? A moze wyglada SPORO gorzej od XOne?

A skąd ja mam to niby wiedzieć, skoro nie grałem na PS4? Powiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 14:59, Zaix_91 napisał:

A podkreślanie, że "w wersji na Xbox One" miało na celu tylko informację, że aktualne
zdanie odnosi się do odświeżonej, a nie poprzedniej wersji.


Czyli grafika w lewym górnym rogu recenzji nie wystarczyła za informację?

Zdaję sobię sprawę, że nie było to intencją recenzenta, ale właśnie się poczułem jakby autor potraktował nas wszystkich jak debili, którym trzeba o platformie co drugie zdanie przypominać.

@apollo

Gdyby to było PS4 nikt by nic nie powiedział, a jak XO to już, że reklama itd.

Masz rację, nie wiem jak ktoś musi mieć poprzestawiane w głowie, żeby tak myśleć.
Uważasz, że każdy tutaj jest "Sony-dronem"?
Jeśli w recenzji byłby spam w postaci "...na Playstation 4...", tak samo bym zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli kolejny portal oprócz gola który jedzie po playstation i nie jest szczery oraz jest opłacony przez MS, żenada.... chyba tu też przestane czytać recenzje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź Zaix_91 nie przejmuj się tymi i......i (przepraszam nie mogę przeklinać na tym forum nawet tak łagodnie). Napisałeś fajną recenzję i wszyscy inteligentni ludzie rozumieją to, że grałeś na Xboxie One i dlatego też napisałeś tak a nie inaczej. A to, że wiekszośc ludzi w Polsce ma PS4 i od razu wszystkie dzieci "O bożę XBOX ONE padło, aż sześć razy, to najazd na naszą WIELKĄ KONSOLE PS4"
A teraz na temat, żeby nie było offtopicu (Co robi tutaj wielka częśc osób). Żałuję, że nie mam tymczasowo hajsu co bym mógł sobie sprawić porządnego PCta, taką porządną maszynę, żeby mi uciągłą czy to GTA V czy to WIeśka 3. Ale kiedyś kupię i miesiącami nei będę wychodził z pokoju żebym mógł sobie nadrobić GTA V, WIedźmina 3 czy inne nowe wielkie gry. Po prostu z każdą recenzją czy zapowiedzią tych gier, aż m nie ze zdenerwowania fotel sie rozwala, tak mnie nosi. GTA V ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 21:55, Zaix_91 napisał:

> jedzie po playstation i nie jest szczery

W którym miejscu "jedziemy po playstation"? To już przestaje być śmieszne... Wskaż.

Niestety taka fobia jest obecnie wśród wielu gdy nie są dostatecznie sprytni by skumać się, że chodzi o porównywanie do starszej generacji konsol.

No i jeszcze dochodzi do sytuacji gdzie maniakalni fanatycy konsol gadają że gracze PC patrzą tylko na grafikę a ich obchodzi tylko gameplay. Ta a potem mamy komedię gdzie grupa idiotów A kłóci się z grupą idiotów B o elementy graficzne. i taką sytuację mamy w przypadku Trawy i paru innych elementów w GTA V na PS4 i XB1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > jedzie po playstation i nie jest szczery
>
> W którym miejscu "jedziemy po playstation"? To już przestaje być śmieszne... Wskaż.

powiedziane w " przenośni " , bo tak jak portal który wymieniłem oprócz Waszego chwalicie wszystko co jest np na xbox one a krytykujecie to co na ps 4 , coraz mniej szczerych i obiektywnych recenzji się u Was pojawia i to nie jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minus "przerywniki filmowe tylko w trybie trzecioosobowym" jest po prostu głupi. :P Cut-scenki są "wyreżyserowane", wszystkie ujęcia itd. zostały odpowiednio zmontowane, aby uzyskać jakiś ciekawy efekt, bez sensu byłoby oglądać przerywniki z pierwszej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie "olśniło". Oto tytuł atykułu:

"Powrót do Los Santos - recenzujemy odświeżone Grand Theft Auto V na Xboksie One"

Czy tytuł plus metryczka na lewo od recenzji nie wystarczyła za informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 15:17, BS15 napisał:

9.7 za co za spadek fps na ps4 gdze jest fix do tego gra jest jakis czas a dalej brak
fixa bo nie wiem czy po ACU to jest teraz standard spadki fps

Ja się zastanawiam co zostało tutaj napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować