Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 także na The Game Awards! Zobacz zwiastun imprezy

16 postów w tym temacie

O 3 w nocy w piątek ykhm to ja albo będę mocno spał albo będę mocno pijany obie opcje są satysfakcjonujące. Obejrzę dzień później najciekawsze fragmenty hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 16:38, Ravena napisał:

Zaczął się już grudzień. Premiera Wiedźmina jest w lutym. Kiedy poznamy wymagania sprzętowe??

Możliwe nawet, że na początku lutego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 16:05, CAPTAINCOMMANDO napisał:

[spam] [m-I]


Degrad -1 za spam. W twoim przypadku degrad równy jest banowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szkoda byłoby oglądać to live, skoro transmisja będzie nieustannie przetykana reklamami. Nie lepiej wyspać się i na drugi dzień poczytać zbiorcze newsy i obejrzeć co ciekawsze fragmenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście boję się trochę o to, że TGA będą dla mnie nudne i nieciekawe raczej. Ok, Bloodborne zapowiada się fajnie, bo ma naprawdę świetną atmosferę i styl graficzny, od biedy No Man''s Sky obejrzę, bo również wygląda całkiem smakowicie, ale ja bym chciał zobaczyć jakieś konkretne zapisy rozgrywki z Uncharted 4 czy Rise of the Tomb Raider, nie wspominając już o Star Wars: Battlefront (tyle już powstaje, to już mogliby coś zaprezentować). Te "nowe niespodzianki" kuszą, ale mogą to być zupełnie nowe tytuły, a nie żaden z powstających, o których jeszcze nie wiadomo zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować