Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fantastyczne premiery książkowe - co ciekawego wydano w listopadzie?

8 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Jak pewnie wiecie, od kilku dni publikujemy przydatne zestawienia pod zbiorczym tytułem Co pod choinkę?. Potraktujcie ten artykuł jako uzupełnienie do nich - tak jak książki potrafią świetnie uzupełnić świat przedstawiony w grach...

Przeczytaj cały tekst "Fantastyczne premiery książkowe - co ciekawego wydano w listopadzie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W robocie próbowałem poczytać Pojednanie. Przez sposób napisania książki, to jest takie chaotyczne, że dziwnie się to czyta.

Mogłem obczaić Redutę, albo Jadowską jak była okazja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 18:00, Joker234 napisał:

Do tego jeszcze biografia legendy: Michael Jordan - Życie


Ciekawa pozycja fantastyczna, nie powiem :P

"Przebudzenie" - Kinga podobno takie złe nie jest.
"Dzikie Karty" - antologia pod redakcją Martina też zdaje się niedawno trafiła na nasz rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat Lodu i Ognia - must have dla fanów książek. Przepiękne ilustracje, bogate opisy wydarzeń na przestrzeni całej historii Westeros i nie tylko, oraz całość stylizowana na księgę spisaną przez królewskiego maestra. To nie jest kolejny skok na kasę fanów tylko świetnie uzupełnienie całości. Bardzo, bardzo ciekawa pozycja dla dociekliwych fanów serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę straszne jest to, że opisy tych książek skutecznie zniechęciły mnie do tykania ich choćby kijem... czy naprawdę tak trudno jest w Polsce o dobrą fantastykę gdy nie ma premiery jakiegoś Sandersona czy Rothfussa? No, ale gdy widzi się, w jakim tempie wydawane są światowe przeboje takie jak Leviathan Wakes (podzielone u nas na dwa tomy... obrzydliwa praktyka), to nie dziwi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować