Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Dragon Age: Inkwizycja przepisywali pierwsze sceny z gry siedmiokrotnie

15 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2014 o 21:33, radecki napisał:

Dokładnie ! Niech się za optymalizację gry wezmą a nie o pierdołach piszą. Gra naprawdę
fajna a grać się nie da :-(

Tzn grać się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie mysz + klawiatura ssie do potęgi.
To pierwsza gra w której obniżyłem poziom trudności do najniższego z powodu beznadziejnego sterowania.
Nie ma sensu się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb taktyczny wymaga naprawy, naprawdę bardzo rzadko go używałem. Widać, że był robiony pod pada. Do tego lootowanie to krok w tył - trzeba manualnie podejść i pojedynczo wszystkich lootować. Gdyby tak chociaż po kliknięciu na coś postać sama podchodziła aby wykonać czynność, jak to było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ! Niech się za optymalizację gry wezmą a nie o pierdołach piszą. Gra naprawdę
> fajna a grać się nie da :-(

E tam optymalizacja spoko, bugi niech poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie tu ma czego chwalić, ale naprawdę w dzisiejszych czasach rzadko, która gra przy premierze jest w tak dobrym stanie jak Dragon Age. Pewnie, zdarzały się bugi, ale optymalizacja na moim lapku z kartą Nvidii, które podobno są problematyczne, była bardzo dobra. Przez 90 godzin gry tylko jedna zwiecha, żadnych rażących bugów chociaż coś oczywiście dałoby się wytknąć po namyśle.

Najbardziej mnie irytowała słaba "automatyzacja" taktyki, powinno być tak samo jak w DA:O, żeby można było wykorzystywać jakiś skill w danej sytuacji itp.
Czy to taki duży problem zrobić ten sam system taktyczny na nowym silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na PS4 nie mam problemow z optymalizacja, gra chodzi i wyglada ladnie. Sa za to inne bugi ale nie takie zeby nie dalo sie grac, juz 100 h mam przegrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam gra bardzo podoba i w moim przypadku to jest najlepsza czesc z seri Dragon Age. Pierwsza przynudzala (niekonczace sie poziomy z wrogami), druga byla nieco lepsza, ale zatracila pewne wazne elementy, a trzecia "romansuje" ze Skyrimem wiec podpadla mi najbardziej;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to jesteśmy dominującą rasą panów grających na PC, by podłączać pada :P
To takie upokarzające trochę.

A tak serio, cenię sobie 100x bardziej taktyczną grę, od nawalania przycisku ataku na padzie. Oni obiecali mi taktyczną grę, chce to co mi obiecano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie ! Niech się za optymalizację gry wezmą a nie o pierdołach piszą. Gra naprawdę
> fajna a grać się nie da :-(
Tak to jest. I to nie tylko w grach.
"-Hej, stary! Co u was z tą grą co robicie? My [tu wklej: wymyśliliśmy 350 cześć ekwipunku, stworzyliśmy najbardziej epicką historię, jaką się dało, odwalaliśmy wielką katedrę 1:1 tak, że wygląda bardziej rzeczywiście niż w rzeczywistości]!
-No świetnie. U mnie spoko. A zrobiliście beta-testy?
-Czekaj, czy my robiliśmy jakiekolwiek testy... Kurna! Wiedziałem, że o czymś zapomnieliśmy! Za dużo nam na wymyślaniu historyjek zeszło. Dobra, tam i tak jutro premiera, nic nie zrobimy. Może gracze się nie skapną."
I tak co roku w UbiSofcie, EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować