Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGA 2014: Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowym wideo! Zagramy nie tylko Geraltem!

34 postów w tym temacie

Być może się mylę ale grafika na tym gameplayu wygląda znacznie gorzej niż na tych prezentowanych wcześniej... Coś w stylu Watch Dogs przed przemierą i po... Bardziej mi to przypomina Wieśka 2. Też macie takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol, grafika gry z otwartym światem na jednym z najwyższych poziomów na świecie a polaczkom
> nadal źle.

Nie nie po prostu mają rację nie zauważyłes tego? Mi to nie przeszkadza bo i tak wygląda cudnie i będzie się grać cudnie ale powoli ta polityka zaczyna mnie przerażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 09:31, Kasidelvar napisał:

Lol, grafika gry z otwartym światem na jednym z najwyższych poziomów na świecie a polaczkom
nadal źle.

Poczekaj na premierę wtedy te same osoby co płaczą na grafikę będą płakać że ich kompy nie spełniają minimalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Ciri pogramy, chyba, że chcą by druga postać oferowała inne doznania i udostępnią Yenefer, gdzie zamiast wymachiwać mieczem będziemy siać zniszczenie magią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj ogladalem na zywo ten trailer to mimo pozniej godziny odrazu napisalem ze grafika slabej wyglada. Nie ma co tlumaczyc Redow ze to dlatego zeby ludzia poszlo na komputerach, prawda jest taka ze gra im sie zwyczajnie ciela i nie mogli jej zoptymalizowac. Dragon Age na PS4 wyglada pieknie a mimo to dziala w 1080p wiec jesli Wiedzmin bedzie dziala ponizej tego pulapu to dla mnie jakas kpina, bo granie w takiej rozdzielczosci na nowej generacji konsol to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że sterowanie innymi postaciami będzie elementem w jakiś zadaniach, tak jak w W2 chwilkę mogliśmy posterować Vernonem/Iorweth''em czy upiorami w drugim akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ogień wygląda słabo. Nie zwracam wielkiej uwagi na grafikę, ale w porównaniu z tym trailerem https://www.youtube.com/watch?v=hJlkMAZTEPI , to ten szczegół bardzo rzuca się w oczy. Jest to wyraźny i duży downgrade graficzny w porównaniu z tym trailerem z E3, ale nie można porównywać Wieśka z WatchDogsami, ponieważ tam był zaprezentowany gameplay, a tutaj luźne urywki, być może wcześniej prerenderowane.
Poziom grafiki przypomina mi ten z DA:I, nic powyżej i poniżej. Można napisać, że te dwie gry wyznaczają standard graficzny dla obecnej generacji konsol w przypadku gier z dużym otwartym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu płacz o grafikę... Masakra.
Nikt nie pomyślał o tym, że może wyglądać nieco gorzej, bo zwiastun zbudowany jest na solidnych zbliżeniach? Nie chcę się pakować w jakiekolwiek dyskusje, więc jeżeli chcesz mi cokolwiek udowodnić - daruj sobie.
Jak dla mnie faktycznie zasłużona nagroda, ale przydałoby się trochę nowych zapowiedzi gier AAA, bo kiedy wszystko powychodzi na początku 2015, nie będzie już na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakac to mozna nad ludzmi ktorzy beda wychwalac Wiedzmina tylko dlatego ze to polska produkcja. Plakac to mozna nad takim typowo polskim podejsciu, narod wiecznie spragniony sukcesu i zaistnienia na swiecie, takim wlasnie podejsciem polacy sami udowadniaja ze maja niskie mniemanie o sobie jak i wlasnej ojczyznie. Pisalem to juz wczesniej i napisze jeszcze raz, z Wieskiem jest jak z Malyszem, odniesli sukces i juz chca ludzie pomniki budowac. Zlego slowa nie mozna powiedziec zeby nie bylo wojny. Badzmy szczerzy ta gra odniosla wielki sukces w Polsce, na swiecie wiekszy od innych rodzimych produkcji, ale i tak jej bardzo daleko do sukcesu innych zagranicznych gier. Jedynka byla bardzo fajna wielki krok do przodu, dwojka to totalny nie skonczony sredniak i o to tez byl spor. 1 akt piekny, dopracowany, drugi juz sredni, momenatmi nudzil, a trzeci kompletna porazka. Oczywiscie ludzie i tak wychwalali a co sie pozniej okazalo? Ze z wersja na Xboxa wyszla poprawka rowniez do wersji PC uzupelniajaca akt 3, czyli jednak cos bylo nie tak prawda? Ponad rok temu jak uslyszalem co chca zrobic z trzecia czescia, ogromny swiat, wiekszy od skyrima, z lepsza grafika, moja pierwsza mysl ze chyba chlopakow poniosly ambicje. Nawet Bethseda sie na takie cos nie porwala a oni z mniejszym zapleczem chca to osiagnac? Gra ewidetnie na pokazach nie dzialala plynnie, co juz dawalo sygnal ze cos jest nie tak. Pozniej sprzeczne informacje co do Fps i rozdzielczosci na konsole. Ja dostaje od czasu do czasu info na temat Wiedzmina w pracy, czy prawdziwe to sie okaze ale nie sadze zeby obietnice zostaly spelnione. I to mnie boli najbardziej ze firma odniesie sukces i zaczyna robic to samo co inne. Ja nie bede chwalil wieska jesli to sprapraja bo to polskie, albo jak ktos rzuca bezmyslnymi tekstami typu ze ''powinno sie byc patriota'', albo krzyczal ze to gra 2015 roku zanim jeszcze wyszla. Po prostu z tego co zaprezentowali, z tego co czytam i slysze nie wyglada to zbyt optymistycznie, przynajmniej dla konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 11:12, Cykada85 napisał:

Dragon Age na PS4 wyglada pieknie a mimo to dziala w 1080p wiec jesli Wiedzmin bedzie
dziala ponizej tego pulapu to dla mnie jakas kpina, bo granie w takiej rozdzielczosci
na nowej generacji konsol to minimum.


A co w tej "nowej" śmiesznej generacji jest takiego żeby wszystkie gry w 1080p hulały? Jak sprzęt jest do dupy to choćby developerzy usrywali się po łokcie, nie dadzą rady więcej wycisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o uwagę !!!!
Ta gra jeszcze nie wyszła a wy już wiecie jaką będzie miała grafikę ?
Poczekajcie do premiery gry i dopiero wtedy zacznijcie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie najbardziej zastanawia dlaczego Geralt ma wyciągnięty stalowy miecz w walce z Dzikim
> Gonem :/ chyba, że czegoś nie wiem i tak powinno być :D

Tak powinno być, choć zależy to od podejścia. Nie chce spojlerować, ale jak zagrasz w W2 i dokładnie zbadasz naturę gonu to powinieneś zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem pogorszenie grafiki ale nie wiadomo jak to będzie już po premierze. Trzeba czekać. Jak dla mnie to nawet jak będzie na poziomie W2 to mi zupełnie wystarczy byleby tylko na takim samym poziomie była optymalizacja. W ogóle to chciałbym już poznać chociaż namiastkę wymagań bo nie wiem czy ładować kasę w komputer ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd komentarze w stylu "Widzę, że znowu płacz o grafikę". To nie jest płacz o grafikę. Jest to proste stwierdzenie, że grafika nie wygląda tak dobrze jak na poprzednich trailerach. Jeśli REDzi z Wiedźminem pójdą śladem Watch Dogs i Aliens: Colonial Marines (chociaż ten ostatni przykład to jakieś ekstremum było i ciężko by to było powtórzyć :D) to po prostu będzie to nie fer w stosunku do graczy i mogą stracić wizerunkowo. Podejrzewam, że nawet jeśli nastąpił jakiś downgrade grafiki to i tak będzie ona na poziomie podobnym do innych produkcji tego typu. Jeśli tak to po co wcześniej pokazywać coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować