Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGA 2014: Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowym wideo! Zagramy nie tylko Geraltem!

34 postów w tym temacie

> Tak powinno być, choć zależy to od podejścia. Nie chce spojlerować, ale jak zagrasz w
> W2 i dokładnie zbadasz naturę gonu to powinieneś zrozumieć.

Lepiej przeczytać książkę i każdy będzie wiedział czym lub kim jest dziki gon.
A co do materiału ja na grafikę nie patrzę, a cieszyłbym się jak dziecko gdyby mój leciwy core2duo tą grę uciągnął (tak jak lordsów i shadow of mordor), a nie tak jak stojące na półce DA 3 :D. W tego typu grze liczy się historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli tak to po co wcześniej pokazywać coś innego?

Żeby naciągnąć hołotę, która kupi każde gówno, jeśli jest zawinięte w sreberko. Ten sam mechanizm wykorzystuje się we wszystkich branżach, ubezpieczenia, bankowość, farmaceutyka, motoryzacja, wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 13:03, leszeq napisał:

A co w tej "nowej" śmiesznej generacji jest takiego żeby wszystkie gry w 1080p hulały?
Jak sprzęt jest do dupy to choćby developerzy usrywali się po łokcie, nie dadzą rady
więcej wycisnąć.


Jakos Dragon age 3 chodzi w 1080p i wyglada bardzo ladnie. Ladniej niz na moim PC ktore bylo 3 krotnie drozsze niz konsola ale jak zwykle sa problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 15:52, Cykada85 napisał:

Jakos Dragon age 3 chodzi w 1080p i wyglada bardzo ladnie. Ladniej niz na moim PC ktore
bylo 3 krotnie drozsze niz konsola ale jak zwykle sa problemy.


Hint: przestań kupować komputery "super pc grafika 4 giga" w Media Markcie i znikną twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie tylko tymczasowe, w dwójce grało się innymi postaciami, ale jedynie na chwilę. Najwyżej tutaj takie sekwencje będą dłuższe. Do tego cały ten "otwarty świat" wydaje mi się zbędny, jeśli oznaczać to będzie masę powtarzalnych nudnych zadań rodem z sandboxa, już w DA:I takie występowały, a w Wiedźminie 3 obszary mają być rzekomo znacznie większe, a czymś trzeba je zapełnić... Coraz mniej też role playing w tych grach, odkąd Geralt odzyskał pamięć jest już kompletnie ukształtowanym bohaterem z konkretnymi celami. Wątpliwe aby w tej części były jakieś znaczące wybory (poza takimi w stylu "wypuść pobocznego npc/zabij pobocznego npc") skoro nawet pozornie ten znaczący z dwójki jak los Temerii, zwyczajnie wyjdzie na jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 17:47, leszeq napisał:

Hint: przestań kupować komputery "super pc grafika 4 giga" w Media Markcie i znikną twoje
problemy.


Nie po ponad 20 latach z PC kupilem sobie PS 3 i wtedy moje problemy zniknely. Szybciej i taniej :) Pozadrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 13:03, leszeq napisał:

Jak sprzęt jest do dupy to choćby developerzy usrywali się po łokcie, nie dadzą rady
więcej wycisnąć.

Nie możesz sobie darować podwórkowego słownictwa? Dzisiaj ostrzeżenie - następnym razem -1, bo kartoteka dość bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie najbardziej zastanawia dlaczego Geralt ma wyciągnięty stalowy miecz w walce z Dzikim
> Gonem :/ chyba, że czegoś nie wiem i tak powinno być :D

@ UP: Tak powinno być przecież to nie potwory.

@ News: Też mi się wydaję że CDP chce mieć większą rzesze odbiorców, i może dlatego grafika jest jaka jest. Ogólnie to jest też tytuł na który ja również czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywalny na pewno będzie.
Jednak mam nadzieję, że fabuła będzie lepsza niż w dwójce (tam to po prostu niedociągnięcia i zaprzeczenie wszystkim częścią sagi aż kwiczało na ekranie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować