Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma nową wersję zwiastunu Elder Blood

100 postów w tym temacie

Skoro nie ma downgrade''u to mogę już spać spokojniej i oczekiwać informacji na temat mojego pre-ordera. Co do drugiej grywalnej postaci to pewnie jest to Yennefer (ale nie wykluczam też Ciri).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów. Wczoraj wrzucili na swojego fejsa link do oryginalnego trailera podany wyżej prze theEvil4U
Obejrzałem go kilkakrotnie i downgrade widoczny jest gołym okiem
Na tym forum w poście 418 są linki do screenów z oryginału od CDP i tych z youtube
http://forums.cdprojektred.com/threads/32651-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon-najbardziej-oczekiwan%C4%85-gr%C4%85-roku-2015!-Zobacz-nowy-trailer!/page42

Jedyne co się zmienia na screenach to kontrast - na oryginale jest ciut wyższy i tyle. Szczegółowość modeli postać, tekstury oraz szczegółowość roślinności zaliczyła większy downgrade niż to było w przypadku Watch Dogsów. Jeśli ktoś tego nie widzi to trochę mu zazdroszczę- za 1500zł złoży blaszaka na którym wszystkie gry będą wyglądały dla nexgenowo :).
Z drugie strony jak ktoś tej różnicy nie widzi powinien ostrożnie szukać sobie kobiety. Z takim wzrokiem mógłby wylądować w łóżku z mężczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vesemir :P? Jedyna opcja to Ciri bez magii, dla Yennefer raczej musieliby implementować nowe rzeczy jako, że ona nie walczy mieczem tylko magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Vesemir :P? Jedyna opcja to Ciri bez magii, dla Yennefer raczej musieliby implementować
> nowe rzeczy jako, że ona nie walczy mieczem tylko magią.

W trailerze widać Ciri z mieczem, więc raczej ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-.- Dziwna sytuacja . " Zwiastun nie zachwycił fanów pod względem graficznym" , ja jestem zachwycony . Osobiście ufam CDPROJEKTOWI , redzi nie zawiodą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie powinno być żadnych nowych grywalnych postaci. Powinien być tylko Geraly, bo w końcu to gra o wiedźminach a nie o kobiecie, która spadła z nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez żartów. Wczoraj wrzucili na swojego fejsa link do oryginalnego trailera podany wyżej
> prze theEvil4U
> Obejrzałem go kilkakrotnie i downgrade widoczny jest gołym okiem
> Na tym forum w poście 418 są linki do screenów z oryginału od CDP i tych z youtube
> http://forums.cdprojektred.com/threads/32651-Wied%C5%BAmin-3-Dziki-Gon-najbardziej-oczekiwan%C4%85-gr%C4%85-roku-2015!-Zobacz-nowy-trailer!/page42
>
> Jedyne co się zmienia na screenach to kontrast - na oryginale jest ciut wyższy i tyle.
> Szczegółowość modeli postać, tekstury oraz szczegółowość roślinności zaliczyła większy
> downgrade niż to było w przypadku Watch Dogsów. Jeśli ktoś tego nie widzi to trochę mu
> zazdroszczę- za 1500zł złoży blaszaka na którym wszystkie gry będą wyglądały dla nexgenowo
> :).
> Z drugie strony jak ktoś tej różnicy nie widzi powinien ostrożnie szukać sobie kobiety.
> Z takim wzrokiem mógłby wylądować w łóżku z mężczyzną :)

Zajrzyj na tego fejsa jeszcze raz, to trailer z wersji konsolowej, a więc tak naprawdę dalej nie zobaczyliśmy, jak ta gra będzie wyglądać naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 15:34, kainone napisał:

Jedyne co się zmienia na screenach to kontrast - na oryginale jest ciut wyższy i tyle.
Szczegółowość modeli postać, tekstury oraz szczegółowość roślinności zaliczyła większy
downgrade niż to było w przypadku Watch Dogsów. Jeśli ktoś tego nie widzi to trochę mu
zazdroszczę- za 1500zł złoży blaszaka na którym wszystkie gry będą wyglądały dla nexgenowo
:).
Z drugie strony jak ktoś tej różnicy nie widzi powinien ostrożnie szukać sobie kobiety.
Z takim wzrokiem mógłby wylądować w łóżku z mężczyzną :)


http://i.imgur.com/1kjnkcy.jpg -kompresja
http://i.imgur.com/uWQ4Pvw.png -bez kompresji
Jeśli niewidzisz różnicy to proponuję zwiększyć dioptrie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to czemu? Ciri miała zdolności zbliżone do Geralta o ile pamiętam. + parę bonusów. ;p A Yen to jednak typowa czarodziejka, więc zostaje tylko walka dystansowa i dorabianie masy czarów (w końcu znaki wymiękają przy tym co ona potrafiła wyprawiać). Przy Ciri jednak mniej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś, co może niektórych z Was obrazić, ale wierzcie lub nie, nie taka jest moja intencja.
Otóż zauważam, że gracze, jak mało która grupa klientów cechują się ogromną histerią, wybuchowością i emocjonalnością. Takie "wielkie" afery jak ta, wybuchają w naszym światku bardzo często. Gracze od razu przekreślają twórców, rzucają klątwy na ich rodziny, zarzucają im oszustwo itp. Media branżowe podłapują temat i zaczyna się ogólno-światowe "śledztwo", w którym jedni oburzeni ścierają się z innymi oburzonymi.
Wielka woja w szklance wody trwa, wytaczane są działa w postaci screenów, porównań, pomiarów i wykresów. Każdy ma swoje zdanie i prędzej zginie, niż je zmieni. Tymczasem, NIKT nie widział przedmiotu sporu, bo trwa jego proces produkcji.

Obraz środowiska rysuje się taki, że gracze to ludzie niedojrzali i emocjonalnie rozchwiani, z którymi trzeba postępować jak z małymi dziećmi - myślę, że korporacje traktują nas jak idiotów, bo jako grupa tak się właśnie przejawiamy.

Wielu ludzi uważa. że takie zachowanie środowiska jest dobre, bo pokazujemy twórcom swoje niezadowolenie. Moim zdaniem nie trzeba zachowywać się jak rozbestwiony bachor, by się z kimś skutecznie komunikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, stopklatki w kilku miejscach wyglądają lepiej , w innych już takiej różnicy nie widać- patrz te które podlinkowałem
wersja z yt: http://imgur.com/foJjl4b,Y4fiD8I,dpy...L5N6g2,IIyj67K
wersja nieskompresowana : http://imgur.com/foJjl4b,Y4fiD8I,dpy...N6g2,IIyj67K#4

wersja z yt: http://imgur.com/foJjl4b,Y4fiD8I,dpy...N6g2,IIyj67K#1
wersja nieskompresowana: http://imgur.com/foJjl4b,Y4fiD8I,dpy...N6g2,IIyj67K#5

wersja z yt: http://imgur.com/foJjl4b,Y4fiD8I,dpy...N6g2,IIyj67K#2
wersja nieskompresowana: http://imgur.com/foJjl4b,Y4fiD8I,dpy...N6g2,IIyj67K#3

Jedno co się rzuca to na 100% jest słabiej niż w pierwszych trailerach.
Moim zdaniem same sceny wybrane do trailera są nierówne - raz tekstury wysokiej jakości, innym razem tekstury jak z PS2. Do tego dochodzą słabsze modele postaci oraz otoczenia (głównie roślinności)
http://oi62.tinypic.com/206fpja.jpg
Do tego zastanawiam się czy wrażenie downgrade nie wynika z braku płynności ruchu w trailerze. Słyszałem plotki że Redzi maja problem z utrzymaniem stabilnego frameratu na poziomie 25kl/s, może stąd wynika wrażenie obniżenia jakości grafiki?
Po prostu animacje na tym trailerze nie wyglądają płynnie. Zwłaszcza po tym jak się obejrzało gameplay z Uncharted 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2014 o 16:47, Sadhu napisał:

Otóż zauważam, że gracze, jak mało która grupa klientów cechują się ogromną histerią,
wybuchowością i emocjonalnością. Takie "wielkie" afery jak ta, wybuchają w naszym światku
bardzo często. Gracze od razu przekreślają twórców, rzucają klątwy na ich rodziny, zarzucają
im oszustwo itp.


Gracze nie są jedyni.
Największy polski internetowy śmietnik stanowi Filmweb: trolle, hejterzy, ludzie, którzy skreślają film na rok, dwa przed premierą, dają 1/10, etc. przez co, dla mnie, oceny ludzi w necie nic nie znaczą i nie stanowią obiektywnej opinii o filmie, grze, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napiszę coś, co może niektórych z Was obrazić, ale wierzcie lub nie, nie taka jest moja
> intencja.
> Otóż zauważam, że gracze, jak mało która grupa klientów cechują się ogromną histerią,
> wybuchowością i emocjonalnością. Takie "wielkie" afery jak ta, wybuchają w naszym światku
> bardzo często. Gracze od razu przekreślają twórców, rzucają klątwy na ich rodziny, zarzucają
> im oszustwo itp. Media branżowe podłapują temat i zaczyna się ogólno-światowe "śledztwo",
> w którym jedni oburzeni ścierają się z innymi oburzonymi.
> Wielka woja w szklance wody trwa, wytaczane są działa w postaci screenów, porównań, pomiarów
> i wykresów. Każdy ma swoje zdanie i prędzej zginie, niż je zmieni. Tymczasem, NIKT nie
> widział przedmiotu sporu, bo trwa jego proces produkcji.
>
> Obraz środowiska rysuje się taki, że gracze to ludzie niedojrzali i emocjonalnie rozchwiani,
> z którymi trzeba postępować jak z małymi dziećmi - myślę, że korporacje traktują nas
> jak idiotów, bo jako grupa tak się właśnie przejawiamy.
>
> Wielu ludzi uważa. że takie zachowanie środowiska jest dobre, bo pokazujemy twórcom swoje
> niezadowolenie. Moim zdaniem nie trzeba zachowywać się jak rozbestwiony bachor, by się
> z kimś skutecznie komunikować.

Trochę masz rację że czasem narzekania są grubo przesadzone, ale nie można powiedzieć że wyrażanie braku akceptacji nawet dla takich rzeczy jak gorsza jakość na filmiku jest rzeczą głupią i bez sensu. Dzięki temu jest jeszcze jakaś nadzieja że wydawcy nie będą nam bezczelnie wciskać jakiś kicz niezgodny z początkowymi zapowiedziami i jeszcze kazali się nam cieszyć.
Gdybyśmy w polityce mieli takie podejście jak gracze to nasi kochani politycy nie byliby tacy bezkarni.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napiszę coś, co może niektórych z Was obrazić, ale wierzcie lub nie, nie taka jest moja
> intencja.
> Otóż zauważam, że gracze, jak mało która grupa klientów cechują się ogromną histerią,
> wybuchowością i emocjonalnością. Takie "wielkie" afery jak ta, wybuchają w naszym światku
> bardzo często. Gracze od razu przekreślają twórców, rzucają klątwy na ich rodziny, zarzucają
> im oszustwo itp. Media branżowe podłapują temat i zaczyna się ogólno-światowe "śledztwo",
> w którym jedni oburzeni ścierają się z innymi oburzonymi.
> Wielka woja w szklance wody trwa, wytaczane są działa w postaci screenów, porównań, pomiarów
> i wykresów. Każdy ma swoje zdanie i prędzej zginie, niż je zmieni. Tymczasem, NIKT nie
> widział przedmiotu sporu, bo trwa jego proces produkcji.
>
> Obraz środowiska rysuje się taki, że gracze to ludzie niedojrzali i emocjonalnie rozchwiani,
> z którymi trzeba postępować jak z małymi dziećmi - myślę, że korporacje traktują nas
> jak idiotów, bo jako grupa tak się właśnie przejawiamy.
>
> Wielu ludzi uważa. że takie zachowanie środowiska jest dobre, bo pokazujemy twórcom swoje
> niezadowolenie. Moim zdaniem nie trzeba zachowywać się jak rozbestwiony bachor, by się
> z kimś skutecznie komunikować.

A nie wpadłeś na to, że gracze zrobili się po prostu ostrożni po tym jak już kilkakrotnie ich oszukano?
Wiedźmin 2 też ma swoje za uszami. Niedokończony trzeci akt, problemy z wysypującymi sie teksturami czy też niedziałające bonusy dla posiadaczy wersji kolekcjonerskiej (choćby możliwość zagrania 24 godziny prze premierą czy dodatkowe przedmioty w ekwipunku na starcie które miały ułatwić rozgrywkę a które nie działały) oraz problemy z sypiącymi się teksturami.
I nie wpadam w panikę, zamówienia na Kolekcjonerkę nie wycofuję tylko żeby nie psuć sobie przyjemności z zabawy grę odpalę pół roku po premierze jak już połatają co trzeba.
Po co w takim razie kupuję kota w worku? Bo tylko tak mam szansę na kolekcjonerkę. Z tego samego powodu kupowałem AC Unity w wersji Notre Dame którą po 15 minutach prób zagrania odinstalowałem - po prostu odpalę grę jak ją naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować