Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma nową wersję zwiastunu Elder Blood

100 postów w tym temacie

Ludzie, spokojnie - nawet jak będzie downgrade to gra będzie wyglądać najładniej ze wszystkich aktualnych na rynku tytułów. Jestem jeszcze ciekaw ilu osobom z tych narzekających gra pójdzie na tych Ultra ustawieniach, w sumie pójść może wielu ludziom, ale ja tam wolę mieć grę, która ma ilość klatek co najmniej 30. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika jest bardzo dobra, jedyne co mi się rzuca w oczy to chyba brakuje Ambient Occlusion (lub jest na niskim poziomie, SSAO), przez co grafika traci bardzo dużo na realizmie i niektórym, może wydawać się jakby przeprowadzono na niej "downgrade".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trzeba będzie grać Yennefer, to rezygnuję z zakupu. Nie cierpię tej taniej zdziry. Mam nadzieję, że będzie wybór, czy chcesz grać Geraltem czy innym biedaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie jakości grafiki jest widoczne, a niektóre efekty, takie jak np. ogień wyglądają zaskakująco słabo. Jednak jeśli gra będzie bardzo dobra nie będzie miało to najmniejszego znaczenia.
Fakt jest taki, że konsole obecnej generacji są dość słabe tak więc cudów się z nich nie wydusi.
Odnośnie wersji PC jeśli wymagania będą dość niskie przy grafice jak na powyższym trailerze to będzie wszystko OK, gorzej jeśli będą one księżycowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 16:22, theEvil4U napisał:

Zajrzyj na tego fejsa jeszcze raz, to trailer z wersji konsolowej, a więc tak naprawdę
dalej nie zobaczyliśmy, jak ta gra będzie wyglądać naprawdę.

Nawet jak jest to wersja konsolowa, nawet jak są to low detale. To tak gra będzie wyglądać "naprawdę".


@
Już się nie mogę doczekać tego płaczu o optymalizację... szczególnie jak TO ma być wersja konsolowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, muszą wyrenderować wersję zwiększającą hajp. CDP zaczyna mnie wkurzać powoli. Gra na 100% nie będzie wyglądać jak na pierwszych zwiastunach (a jak już, to na 0,5% komputerów obecnych na rynku), a oni dalej brną w te swoje brednie.

Postawić sprawę jasno i już, a nie zwalać winę na kompresję. Mało czasu mieli na przygotowanie zwiastuna? Robili go dzień przed imprezą? Nikt go nie oglądał przed publikacją?

Pewnie teraz nagrywają zwiastun na kompie z trzema tytanami i potem walną na YT, a owieczki zaczną się znowu podniecać jaka ta gra jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 16:24, JayL napisał:

A to czemu? Ciri miała zdolności zbliżone do Geralta o ile pamiętam. + parę bonusów.
;p A Yen to jednak typowa czarodziejka, więc zostaje tylko walka dystansowa i dorabianie
masy czarów (w końcu znaki wymiękają przy tym co ona potrafiła wyprawiać). Przy Ciri
jednak mniej roboty.

Głównie dlatego, że przy Ciri musieliby zrobić jeszcze z 5 światów równoległych, by to miało sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały downgrade gier tak aby konsolowcy nie poczuli się pokrzywdzeni jest denerwujący. Konsolowcy nie dbają o grafikę tylko o wygodę. Pecetowcy z uwagi na silniejszy sprzęt wymagają jak najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 20:44, Serpher napisał:

Ten cały downgrade gier tak aby konsolowcy nie poczuli się pokrzywdzeni jest denerwujący.
Konsolowcy nie dbają o grafikę tylko o wygodę. Pecetowcy z uwagi na silniejszy sprzęt
wymagają jak najwyższej jakości.

Oh come on, zdecydujcie się w końcu. Jeszcze na początku tygodnia wszyscy jęczeli, że "COOOOO, DYING LIGHT TAAAAKIE WYMAGANIA, NIKOMU NIE PÓJDZIE", a teraz już wszyscy krzyczą, że gry downgradeowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 20:56, Dared00 napisał:

Oh come on, zdecydujcie się w końcu. Jeszcze na początku tygodnia wszyscy jęczeli, że
"COOOOO, DYING LIGHT TAAAAKIE WYMAGANIA, NIKOMU NIE PÓJDZIE", a teraz już wszyscy krzyczą,
że gry downgradeowane.

Unity, Unity. Jak mam kartę za 2k to przecież oczekuję, że mnie to będzie latać w 60fps full hd i ultra :)
A przy tym konsole to zacofane są i to wszystko wina AMD bo wepchnęło zacofany złom do nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena karty nie daje Ci gwarancji na to, że nowe tytuły będą Ci śmigać w 60fps hd i ultra. Również nie masz prawa tego wymagać. Studia mogą robić gry, które prześcigają obecną moc obliczeniową PCtów (co innego słaba optymalizacja...) - i to nie tylko pod względem graficznym.

Tak więc jest wybór: albo płacz PCtowców, którzy wywalili 5k na kompa i płaczą, że nie odpalą w ultra - a tak chcieli postępu. Albo downgrade''owanie tytułu i wtedy ogólny hejt, że jak to wygląda, przecież nowa generacja, na co mój komp za 5k w takim razie, jak mogłem kupić za 2k?!

Tendencja jakaś powinna się w końcu ukierunkować - albo szarżujemy w stronę lepszej grafiki, albo w stronę małych kroczków, optymalizacji i wygody/płynności gier. Póki co to widzę, że studia stoją okrakiem i nie wychodzi ani jedno, ani drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tak to wszyscy mówią, że "grafika nie jest najważniejsza", a gdzie się nie spojrzy, tam wszyscy piszą o grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 22:16, Leos8 napisał:

Cena karty nie daje Ci gwarancji na to, że nowe tytuły będą Ci śmigać w 60fps hd i ultra.

Ja to wiem , to wszystko jedna wielka ironia :) Nabijam się z płaczu którego dotychczas się naczytałem :)

Dnia 07.12.2014 o 22:16, Leos8 napisał:

Również nie masz prawa tego wymagać. Studia mogą robić gry, które prześcigają obecną
moc obliczeniową PCtów (co innego słaba optymalizacja...) - i to nie tylko pod względem
graficznym.

To też wiem :) ale ludziki też już tego nie łapią. Jak im "tnie", to wina optymalizacji. Nic innego.

Dnia 07.12.2014 o 22:16, Leos8 napisał:

Tak więc jest wybór: albo płacz PCtowców, którzy wywalili 5k na kompa i płaczą, że nie
odpalą w ultra - a tak chcieli postępu. Albo downgrade''owanie tytułu i wtedy ogólny
hejt, że jak to wygląda, przecież nowa generacja, na co mój komp za 5k w takim razie,
jak mogłem kupić za 2k?!

Dokładnie tak, ale nawet i wtedy potrafią połączyć oba wątki. Srsly.

Masz popraw sobie humor
http://blog.pclab.pl/piotr.gontarczyk/Graczu.bezmózgie.yeti.we.wszystko.zagrasz,496

Jak masz inne zdanie, to jesteś bezmózgie, niewymagające Yeti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A humor mam dobry, jednak i tak przeczytam, dziękuję :)

Yeti. Wszyscy polują na Yeti!

Wierzam, od dawna widzę, że gracze stają się coraz bardziej rozwydrzeni i bezmyślni w swym rozwydrzeniu. Na szczęście są osoby, które przywracają wiarę.

Adios! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować