Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma nową wersję zwiastunu Elder Blood

100 postów w tym temacie

Coś mi właśnie zajechał ten trailer grafiką rodem z produkcji F2P azjatyckich, w porównaniu do tego co wcześniej prezentowano. No, ale raczej obwiniałem o to sam trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż po przemyśleniu stwierdzam ze bedzie to Yennefer. Gerat dobrze radzi sobie w walce mieczem i znakami ale fajnie byłoby zagrać prawdziwą czarodziejką z naprawdę mocnymi czarami ofensywnymi lub iluzją. Poza tym jak to czarodziejka dalej ma pewnie układy więc bedzie bardzo przydatna dla fabuły jeśli trzeba coś załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chociaż po przemyśleniu stwierdzam ze bedzie to Yennefer.

Autentycznie się wkurzę, jeśli CDP wepchnie Geraltowi Yennefer do łóżka tak, jak zrobiło to z Triss w W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chociaż po przemyśleniu stwierdzam ze bedzie to Yennefer. Gerat dobrze radzi sobie w
> walce mieczem i znakami ale fajnie byłoby zagrać prawdziwą czarodziejką z naprawdę mocnymi
> czarami ofensywnymi lub iluzją. Poza tym jak to czarodziejka dalej ma pewnie układy więc
> bedzie bardzo przydatna dla fabuły jeśli trzeba coś załatwić.

Nie zapominaj, że Wiedźmin 3 to mimo wszystko zwieńczenie trylogii gier o Geralcie z Rivii, więc szczerze wątpię, że będzie można się przełączyć między Geraltem, a drugą postacią w dowolnym momencie jak to ma miejsce w przypadku Michaela, Trevora i Franklina w GTA V. Możliwość gry drugą postacią będzie (i to bardziej niż pewne) uwarunkowana fabularnie i to raczej tylko w trakcie trwania konkretnego z X ilości questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grywalnej postaci stawiam na Yennefer, a co trailera... Przytoczę twórcę " Niestety w tym wypadku kompresja okropnie dała nam się we znaki. Chciałem wszystkich zapewnić, że pracujemy nad nową wersją zwiastuna, którą udostępnimy na naszym kanale tak szybko, jak będzie to możliwe. Będzie ona oczywiście w dużo wyższej jakości" Pracują nad nową wersją trailera, czyli we znaki dała się kompresja podczas renderingu, która zapewne by uzyskać lepszą wydajność zdegradowała odrobinę grafikę, tu nie chodzi o kompresję YouTube a sam filmik. Dlatego też przygotowywany jest nowy, który będzie miał więcej szczegółów, pójdą nie na szybkość a na jakość. IMO o to chodzi, puścili oryginał na forum ale i tak pewnie pojawi się nowy trailer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ten trailer jest z wersji XboxOne. Oby tylko nie było parity między PS4 i XOne. Powinni wykorzystywać moc każdej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 09:44, Mrocz napisał:

Ponoć ten trailer jest z wersji XboxOne. Oby tylko nie było parity między PS4 i XOne.
Powinni wykorzystywać moc każdej platformy.

Problem w tym że ostatnio na nowo rozgorzała już resolution gate. No i z tego co pokazują to znowu mamy wojenkę , że prawdopodobnie XB1 działa w 720p podczas gdy PS4 działa w 900p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ponoć ten trailer jest z wersji XboxOne. Oby tylko nie było parity między PS4 i
> XOne.
> > Powinni wykorzystywać moc każdej platformy.
> Problem w tym że ostatnio na nowo rozgorzała już resolution gate. No i z tego co pokazują
> to znowu mamy wojenkę , że prawdopodobnie XB1 działa w 720p podczas gdy PS4 działa w
> 900p.

Skoro jedna konsola jest mocniejsza od drugiej to powinni to wykorzystywać. Nikt przecież nie wyrównuje gier do poziomu WiiU, ani PCta do poziomu konsol. Zawsze tak było, że mocniejsza platforma dostawała ładniejszą grę. Ten cały pomysł Parity to jakiś durny wymysł i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie screenów ze zrzutami z YT, porażający poziom merytorycznej dyskusji.

Swoja drogą jak z W1 i W2 - jestem skłonny napisać tu [jako znany jasnowidz], że 3ka tez będzie optymalizacyjnym crapem. Nie zamierzam tu ciągnąć dyskusji skąd taka moja opinia, poczekam spokojnie do premiery a potem tylko wkleję ten post z tekstem "a nie mówiłem" :) [tak jak to zrobiłem z W2, chociaż bardzo chciał bym się tu pomylić, tak samo jak chciałem się pomylić w przypadku W2]

CDP to generalnie nierówne studio - robią świetną grę od strony merytorycznej [fabuła], znośną mechanicznie [system walki "ujdzie w tłoku" chociaż wiele pozostawia do życzenia] ale tragiczną technologicznie. Nie uczą się na błędach totalnie a potem jeszcze jakieś bzdury wciskają konsumentom [vide ciśnięcie kitu, że plik exe do W2 z goga "popsuje" nam wersję pudełkową w przypadku W2 jak wypłynęła informacja o DRMie jako winowajcy tragicznej wydajności gry w "dniu premiery"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim kompie ty chciałeś grać w W1 i W2, ale na pewno nie można tych gier nazwać optymalizacyjnymi crapami skoro obie działały i nadal działają płynnie na Ultra w rozdzielczości Full HD, pomijając funkcję uberpróbkowania na leciwym GTX''ie 260 i Core 2 Duo E8500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2014 o 11:30, Pietro87 napisał:


Swoja drogą jak z W1 i W2 - jestem skłonny napisać tu [jako znany jasnowidz], że 3ka
tez będzie optymalizacyjnym crapem. Nie zamierzam tu ciągnąć dyskusji skąd taka moja
opinia, poczekam spokojnie do premiery a potem tylko wkleję ten post z tekstem "a nie
mówiłem" :) [tak jak to zrobiłem z W2, chociaż bardzo chciał bym się tu pomylić, tak
samo jak chciałem się pomylić w przypadku W2]


Nie można powiedzieć, że W2 był " optymalizacyjnym crapem ", gra chodziła mi w FHD i prawie na maxa ( bez uberskalingu ) na bardzo słabym procesorze AMD, 4GB RAMu i Radeon HD4870. Były pewne problemy ( końcówka drugiego aktu ) ale przez 80% gra działała płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Porównywanie screenów ze zrzutami z YT, porażający poziom merytorycznej dyskusji.
>
> Swoja drogą jak z W1 i W2 - jestem skłonny napisać tu [jako znany jasnowidz], że 3ka
> tez będzie optymalizacyjnym crapem. Nie zamierzam tu ciągnąć dyskusji skąd taka moja
> opinia, poczekam spokojnie do premiery a potem tylko wkleję ten post z tekstem "a nie
> mówiłem" :) [tak jak to zrobiłem z W2, chociaż bardzo chciał bym się tu pomylić, tak
> samo jak chciałem się pomylić w przypadku W2]
>
> CDP to generalnie nierówne studio - robią świetną grę od strony merytorycznej [fabuła],
> znośną mechanicznie [system walki "ujdzie w tłoku" chociaż wiele pozostawia do życzenia]
> ale tragiczną technologicznie. Nie uczą się na błędach totalnie a potem jeszcze jakieś
> bzdury wciskają konsumentom [vide ciśnięcie kitu, że plik exe do W2 z goga "popsuje"
> nam wersję pudełkową w przypadku W2 jak wypłynęła informacja o DRMie jako winowajcy tragicznej
> wydajności gry w "dniu premiery"]

Daj spokój, takie straszne rzeczy pisać o naszym największym "Dobrze Narodowym"? Zaraz wyjdzie że jesteś jakimś rusofilem albo co gorsza chcesz nas germanizować.
O Wieśku nie można nic złego napisać bo jeszcze jakiś Amerykanin to przeczyta i gra nie odniesie międzynarodowego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 11:40, lis_23 napisał:

Nie można powiedzieć, że W2 był " optymalizacyjnym crapem ", gra chodziła mi w FHD


To cudownie, że "tobie coś chodziło". W dniu premiery był to taki sam technologiczny syf jak W1.
Twoja porażająca logika sprawia, że nie można nazwać AC Unity crapem, bo u mnie chodzi bez zarzutów [co jest bzdurą bo akurat należę do nielicznych ktorym ten tytuł nie rznie framerateu]
Do tego wersja DRM Free miała średnio o 20-25% wyższą wydajność niż wersja pudełkowa [wersję z GOGa dostałem od Adama Kicińskiego praktycznie zaraz po premierze jak napisałem na ich sekcji komentarzy, że gra bez drmu działa lepiej niż pudełkowe kolekcjonerki, różnica była widoczna gołym okiem, FPSy w Vergen na wersji z goga były średnio o 15-20 klatek wyżej niż na wersjach pudełkowych]

@LuKi965

Na dzień premiery miałem dostęp do dwóch PC, mój główny komp jedyne co wtedy mógł mieć wyżej dokręcone to kolejne 8gb ram [tak, żeby sumarycznie siedzieć na 16gb]. Paradoksalnie W2 działał lepiej na moim wtedy prawie 3 letnim sprzęcie niż na nówce która miała ledwo 2 tygodnie.


===============


Poczekamy, zobaczymy.
Poczekamy szczególnie na kolejny pierdyliard gigabajtowych patchy i najmniej trzy wersje "edycji rozszerzonych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. czyli dobrze mi się zdawało. A ja myślałem że to była wina złego obrazu na streamie ;P

Natomiast na pewno intro powinni przebudować bo jest to najsłabsze intro w całej trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2014 o 11:48, Pietro87 napisał:


To cudownie, że "tobie coś chodziło". W dniu premiery był to taki sam technologiczny
syf jak W1.
Twoja porażająca logika sprawia, że nie można nazwać AC Unity crapem, bo u mnie chodzi
bez zarzutów [co jest bzdurą bo akurat należę do nielicznych ktorym ten tytuł nie rznie
framerateu]


Powiedz mi, dlaczego mam ubliżać twórcą gry, skoro ja nie mam z nią problemów?
" Wiedźmina 2 " przeszedłem od początku do końca bez żadnego patcha ( bo nie dało się go ściągnąć ) i dało się to zrobić. Ja nie należę do hejterów, którzy płakali całą noc w necie, że nie da się jeszcze zagrać w W3, poszedłem spać i rano można już było grać.

W AC Unity grały u mnie dwie osoby, posiadacz PS4 i PS3. Obaj uznali, że gra jest płynna, nie ma żadnych ścinek. Jeżeli gra jest płynna to dlaczego JA mam narzekać i wyzywać? Niech sobie wyzywają ci, którzy mają takowe problemy, ja im tego nie bronię, ale niech nie ubliżają tym, którzy problemów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 10:51, Numenpl napisał:

Problem w tym że ostatnio na nowo rozgorzała już resolution gate. No i z tego co pokazują
to znowu mamy wojenkę , że prawdopodobnie XB1 działa w 720p podczas gdy PS4 działa w
900p.


Nie może być takiej różnicy bo Microsoft posmarował. Dlatego CDP RED mówił że na każdą konsole będzie wyglądać tak samo (chociaż każdy wie że moze na PS4 być ta rozdziałka wieksza). Niestety mimo tekstu "traktujemy gracyz równo" zasada ta nie tyczy się PC bo posmarowanie tyczyło się tylko konsol ;) Żadna tajemnica i każdy o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2014 o 11:56, lis_23 napisał:

Powiedz mi, dlaczego mam ubliżać twórcą gry, skoro ja nie mam z nią problemów?


A ktoś cię zmusza ? Nie pisz tylko bzdur "bo tobie coś to pewnie innym też" to bo lekko ujmując poziom dziecinady.

Dnia 08.12.2014 o 11:56, lis_23 napisał:

" Wiedźmina 2 " przeszedłem od początku do końca bez żadnego patcha ( bo nie dało się
go ściągnąć ) i dało się to zrobić.


Podziwiam i zazdroszczę.

Dnia 08.12.2014 o 11:56, lis_23 napisał:

W AC Unity grały u mnie dwie osoby, posiadacz PS4 i PS3. Obaj uznali, że gra jest płynna,
nie ma żadnych ścinek. Jeżeli gra jest płynna to dlaczego JA mam narzekać i wyzywać?


A na PC grali ? To niech zagrają.

Dnia 08.12.2014 o 11:56, lis_23 napisał:

Niech sobie wyzywają ci, którzy mają takowe problemy, ja im tego nie bronię, ale niech
nie ubliżają tym, którzy problemów nie mają.


A kto tu kogokolwiek "wyzywa" - bo chyba od tego trzeba zacząć. Ja jedynie wróżę z fusów, że W3 jak poprzedniczki technologicznie będzie kupą. To taka tradycja CDPu, że zlewa się opinie publiczną i jedzie w swoją komercję. Gra jeszcze nie wyszła, poczekamy to się przekonamy. Chciał bym się pomylić bo pre-order na EK mam tak jak w przypadku poprzedniej części i chętnie sobie odpuszczę kolejną powtórkę z rozrywki w departamencie mizernej wydajności.
Btw wskaż mi akapit, gdzie tobie jako temu jedynemu mesjaszowi ktoś ubliża. Cytatem, pogrubionym. Bo jak ubliża ci podsumowanie, ze gra jest crapem - no to generalnie mogę jedynie zalecić wizytę u psychoanalityka celem kuracji złego postrzegania rzeczywistości [bo to tak, jak by facet w sklepie który lubi bagietki powiedział, że mu ubliżam bo mi nie smakują - normalnie paranoja]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 12:05, Pietro87 napisał:

A na PC grali ? To niech zagrają.


Tak, na moim PC i byli zdziwieni, bo na PS4 jest ponoć źle, a od września, gdy stałem się posiadaczem nowej konsoli Sony jeden z nich ( kolegów ) namawiał mnie na zakup Unity na PS4 i teraz cieszę się, że wybrałem wersję PC. Dla mnie nieważne jest, ile tam jest kl/s, ważne, że gra jest płynna, nie tnie i nie klatkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych płynna gra to sztywne 60fps, dla innych 15 - co nie znaczy, że według przyjętych standardów to jest "płynna" rozgrywka. Byli tu kiedyś na gramie tacy, co się w przypadku kilku gier spinali, jak to one dobrze nie chodzą a pytani co przez to rozumieją mówili, że "przecież gra działa w płynnych 18fps". Dla mnie np akceptowalna jakość rozgrywki to minimum 35 klatek, sztywne takie które się ni buja poniżej tej "normy".
Z mojej strony EOT bo nie daj boże znów ci "naubliżam" [chociaż cytatu o który prosiłem nie dostałem, wiec zakładam, ze poległeś w jego wyszukaniu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 12:13, Pietro87 napisał:

Dla jednych płynna gra to sztywne 60fps, dla innych 15 - co nie znaczy, że według przyjętych
standardów to jest "płynna" rozgrywka.


Z testów kart graficznych wynika, że u mnie jest ok. 48 Ffps:

http://pclab.pl/art59163-10.html

gram ze wszystkim na ultra,, MSAA X4.

Dnia 08.12.2014 o 12:13, Pietro87 napisał:

Z mojej strony EOT bo nie daj boże znów ci "naubliżam" [chociaż cytatu o który prosiłem
nie dostałem, wiec zakładam, ze poległeś w jego wyszukaniu]


Nie pisałem o ubliżaniu mojej osobie, tylko twórcą gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować