Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!

177 postów w tym temacie

Może to i dobrze nawet...w Lutym aż się wali od premier gry i trudno raczej ogarnąć kasę na to wszystko.A Wiesiek to wiesiek jeżeli ktoś go kocha to poczeka.Chociaż szkoda bo pewnie kacje CDP znowu pójdą w dół,no ale jeżeli ma być to jedna z największych gier na świecie to musi być pozbawiona takich błędów.Wolę poczekać do Maja niż posiadać grę w lutym i mieć taki syf jak z AC:Unity.Aczkolwiek napewno CDP nie może sobie po 2 przesunięciach pozwolić żeby podczas premiery było to co z AC a to pewnie duża presja,ale wierzę w nasz polski team i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze a wiesław będzie podobnym hitem jak GTA V :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny idiotyzm, pierwotna data premiery miała być jeszcze w tym roku, przesunięto na luty. Teraz przesuwają na maj 2015. Zaczynam wątpić w CD red i ich podejście, "wszystkie wersje będą równe" i tutaj dodatek na xbox, całość produkcji przesunięta o 6 miesięcy, za to czasu na trailery i promocję mają aż za dużo. Szczerze to jestem wielce rozczarowany, bo z poprzednimi tytułami nie było takich obsuw w czasie, zamiast zabrać się za główny projekt to bawią się w adventure game, battle arena i inne o wiele mniej istotne rzeczy. Może jak spadną im akcję, albo spadnie sprzedaż to się obudzą, tylko tym razem z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 18:16, Norovgath napisał:

Kolejny idiotyzm, pierwotna data premiery miała być jeszcze w tym roku, przesunięto na
luty. Teraz przesuwają na maj 2015. Zaczynam wątpić w CD red i ich podejście, "wszystkie
wersje będą równe" i tutaj dodatek na xbox, całość produkcji przesunięta o 6 miesięcy,
za to czasu na trailery i promocję mają aż za dużo. Szczerze to jestem wielce rozczarowany,
bo z poprzednimi tytułami nie było takich obsuw w czasie, zamiast zabrać się za główny
projekt to bawią się w adventure game, battle arena i inne o wiele mniej istotne rzeczy.
Może jak spadną im akcję, albo spadnie sprzedaż to się obudzą, tylko tym razem z ręką
w nocniku.

Stary wyluzuj to tylko gra... Coś co nie jest niezbędne do życia :P Dla mnie to nawet lepiej. Bo 2xEK muszę opłacić szkoda tylko że jedno z nich jest prezentem który będzie spóźniony o jakieś 11tyg...
Ja tam tylko Życze Redom żeby zrobili co w ich mocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka zamówiona, po prostu trochę później za nią zapłacę :D I tak cały czas sporo jest dobrych gier do ogrania, więc to przesunięcie premiery nie jest problemem.
Ważne, żeby gra była dopracowana, dobrze zoptymalizowana i ładna (na pewno ładniejsza niż na ostatnim trailerze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny idiotyzm, pierwotna data premiery miała być jeszcze w tym roku, przesunięto na
> luty. Teraz przesuwają na maj 2015. Zaczynam wątpić w CD red i ich podejście, "wszystkie
> wersje będą równe" i tutaj dodatek na xbox, całość produkcji przesunięta o 6 miesięcy,
> za to czasu na trailery i promocję mają aż za dużo. Szczerze to jestem wielce rozczarowany,
> bo z poprzednimi tytułami nie było takich obsuw w czasie, zamiast zabrać się za główny
> projekt to bawią się w adventure game, battle arena i inne o wiele mniej istotne rzeczy.
> Może jak spadną im akcję, albo spadnie sprzedaż to się obudzą, tylko tym razem z ręką
> w nocniku.

@up Akcje to bym im spadł jakby puścili takie dzieło jak Ubisoft z Unity.

@news I dobrze spojrzeli na swoją pracę obiektywnie i stwierdzili że nie dadzą rady w lutym. Dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że wielkość tej gry trochę ich przerasta dodatkowo nagroda za najbardziej wyczekiwaną grę i rzekomy downgrade grafiki zrobiły swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 3 przesunięcie terminu na soon albo 2015, bo nijak im to nie wychodzi. Później i tak będą bugi bez względu jak długo mają zamiar siedzieć nad tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 18:27, luQ_89 napisał:

Dam sobie rękę uciąć, że gdy już wyjdzie W3 to i tak będzie bugów od groma.


Życzę więc stracenia ręki :)

Cóż, dla mnie informacja dobra - portfel odetchnie, pieniądze się odłoży, nawet lepiej, że tak wyszło. W rzekomy downgrade grafiki nie wierzę, zwłaszcza, że trailer był z wersji konsolowej. Nie ma co histeryzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]

Dobra nie ma spiny, byleby nie przesunęli na czerwiec, bo wtedy będę miał tyle roboty, że będę w to grał w godzinach 23-4 rano... Koniec maja jeszcze może być. Lepiej tak niż puścić ludziom zabugowanego gniota jak AC Unity. Może się jednak zdarzyć i tak, że w pełni grywalny to wiedźmin będzie miesiąc albo półtora po premierze. Tego też wykluczyć nie możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 18:30, Leos8 napisał:

Cóż, dla mnie informacja dobra - portfel odetchnie, pieniądze się odłoży, nawet lepiej,
że tak wyszło. W rzekomy downgrade grafiki nie wierzę, zwłaszcza, że trailer był z wersji
konsolowej. Nie ma co histeryzować.


Tak samo mówiłeś przy okazji premiery Watch Dogs. Gdzie zapierałeś się rękami i nogami że downgradu nie będzie. I dlaczego nie odpisałeś mi w innym temacie o rzekomo trailerze z XOne. Może strach obleciał, ale brak informacji i argumentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować